Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, vepar said:

Miloje je najsrecniji covek ikad

 

Crveni je zasluzen ako se gleda kriterijum sudjenja ceo mec koji je bio retardiran ali opet posten

I sta ovo znaci?

Srecni Miloje, a crveni zasluzen i posten mec...

Jesmo li zasluzeno dobili? 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liska Manjina said:

Kakav je volej na kraju uhvatio Vulić, fudbalski potez, školski se namestio za šut.

 

Takav sut Jaganjac ne bi uspeo ni u najludjim snovima da izvede, ali igrace on i sledecu od pocetka, jer Boze moj, ko sme da se ovako otvori protiv Totnema.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

I sta ovo znaci?

Srecni Miloje, a crveni zasluzen i posten mec...

Jesmo li zasluzeno dobili? 

 

Pa da, ali Miloja uvek nesto usere ovako generalno

 

Ali dobro je pripremio mec i dobro smo odigrali. Nema sta, svaka cast momcima

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Sad ponovo gledam ovaj drugi zuti karton za Oli. Ovo je bilo bas prestrogo, nista vise od obicnog faula. Ovaj sudija inace lako poteze za kartonima. 

 

Ne smem ni da pomislim sta bi bilo na internetu u Srbiji da je neki sudija dao ovakav zuti karton Tosicu ili Zdjelaru (znam sta sam video i cuo prilikom zutog kartona za Milunovica u Kopenhagenu).

 

Definitivno je mogao da prodje sa opomenom.

 

Just now, Duh koji lebdi said:

 

Takav sut Jaganjac ne bi uspeo ni u najludjim snovima da izvede, ali igrace on i sledecu od pocetka, jer Boze moj, ko sme da se ovako otvori protiv Totnema.

 

Jovancic i Gobeljic su antipropaganda ideje o ogranicenju broja stranaca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
usudicu se da kazem da je ostao taj neki neshvatljiv gnev jos od kosarke.
 
meni su oni bili danas skroz simpaticni, a iskrena da budem, veceras su mi jos sladji [emoji1]
Jasno skroz, ja se trudim da potisnem iz sećanja to sa košarke. Ali da budemo iskreni iako je to na ovde mučno delovalo, u stvari ne samo delovalo stvarno je bilo mučno, opet su oni nas i naše navijače i naše igrače mnogo lepše dočekali nego mi njih. Pogotovo na onoj prvoj utakmici u Pireju posle Jagodine smrti.
Ali da ne idemo suviše u off treba proslaviti ovo :)
Link to comment
Share on other sites

Oduševljen sam rezultatom i pobjedom, ali činjenica je da nas je pogledala sreća još jednom. Ne bunim se naravno, da hoće tako do titule, bilo bi odlično. Igra nam je ponovo šuplja i jadna, nismo ličili ni na šta do kartona. Ali nema veze jbg, idemo do pobjede u Londonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok smo igrali na rezultat gubili smo. Kad smo zaigrali fudbal rezultat je dosao sam od sebe. 

 

Sjajna rola Pavkova i Ivanica. Pronadjene su m idealne pozicije. Jovancicu treba ista. Tu bi se odlicno snasao.

 

Jos jedan bod u zadnje 4 takmice i imamo LE idice sezone 99%

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije da smo mi bas proigrali neki atomski fudbal veceras, ovo smo izgurali na igraca vise, zelju i prekide, inace je ovo daleko od nekog spektakularnog fudbala. 

 

Sto ne menja cinjenicu da je Sisoje ponovo pometlao hejtere i dezurne sveznalice, sto je uvek lepo videti, jelte... Legenda

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pavijan2 said:

Ti si odigrao sve ishode sem iz 2 u 1?

Nije majka sina karala što se kockao .........

 

Ja sam utrostrucio moj budzet, a ti? 

 

Lepo rekoh, hteo sam i iz 2u1 i 3+ pa sam cak na tacni imao i kvotu 27 za tacan rezultat. Ali nije prosla uplata dodatnih sredstava...

 

Ja sam zadovoljan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tsva said:

Dok smo igrali na rezultat gubili smo. Kad smo zaigrali fudbal rezultat je dosao sam od sebe. 

 

Sjajna rola Pavkova i Ivanica. Pronadjene su m idealne pozicije. Jovancicu treba ista. Tu bi se odlicno snasao.

 

Jos jedan bod u zadnje 4 takmice i imamo LE idice sezone 99%

Jovanca treba da zaduži juga koji će ovu ostalu dvojicu da dovozi na posmatranje tekmi sa tribina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...