Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ne pamtim kada smo imali gora krila. I u vrijeme Pizona je bio Lazetic koji je Roben licno za ono sto pruza Garsija i VLP. Platili smo 3 miliona evra za ovaj dvojac a ja jos cekam da naprave neki prodor.

Pratim pomno Garsiju, decko jos nije pokusao da odigra 1 na 1. Dobike loptu i sta uradi? Vraca nazad beku ili trazi Marinu. U defanzivi kao kada pionir napada, otresu ga kao slinu.

VLP otvara kontre konstantno. I pored toga prije ce on nesto napraviti od Garsije koji djeluje kao prrplaseno dijete.

Daj Boze da nesto promjene na poluvremenu ali meni ovo djeluje kao teski kanal.

Edited by red_white
Link to comment
Share on other sites

Jovančići i Gobeljići nisu za ovaj nivo. Marin ne može sam, a ostali stranci previše skromni.

 

Izgleda da je počelo polako da se vraća Milojeviću sve ono što ga je realno usralo u ove 2-3 godine. Ovakav gol mogu samo tako da shvatim...

Link to comment
Share on other sites

Ajde što je slučajan gol, ali što je nedopustiv... :ajme: 

 

Ako nas sudija pogleda slučajno s nekim crvenim za Oly, pa da odigramo nešto i možda okrenemo ovo. Utakmica revijalna, mada za bodove. Konačno i šut u okvir pred poluvreme, što je u startu bolje od proseka u poslednje vreme na važnim utakmicama. Borjanu ne mogu da zamerim brainfart jer nas je spasio mali milion puta.

 

Moraju da se opuste i da krenu na njih u drugom poluvremenu... Za sada, Bajern vodi u Londonu i ako pobedi tamo, nama bi i bod ovde bio veliki kao kuća. Ako ništa drugo, zbog koeficijenta.

 

Dejan dr Nedić poslovično briljiratm u studiju, opsceno palaca jezičinom i upljuvava sagovornike kao puškomitraljez. :classic_ninja:

Edited by Barracuda
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Atmosfera na tribini nikad gora. Zbog igranke severa i uprave zapad i istok sede u tišini što do sada nisam video. Ista tuga i na terenu. VLP je danas užasan. Kaže ćera bolje da si me kaznio za trojku iz istorije da ne gledam ovo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je ocekivao da se posle meseci bunkera odigra nesto napred kad se i ima prostora. 

 

Spremili se da se brane, ali Olimpijakos zna za jadac pa nas pustio da se blamiramo. 

 

Sto je najgore...i dalje mislim da na neki dza bu mozemo i da preokrenemo. Individualno moze nesto da se uradi. Od nekog organizovanog napada sam odavno digao ruke. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Squabbit said:

Puche!!!
Ima li stigod drugo?

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

 

A jbt, tek sad videh post, sorry:

 

http://www.streamsfinder.com/soccer/red-star-belgrade-olympiakos-piraeus-mrd20lk1?l=1467266963

 

http://www.streamsfinder.com/soccer/red-star-belgrade-olympiakos-piraeus-mrd20lji?l=1467266963

 

Ajde srećno :thumbsup:

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

koi smo mi qrac od ovce

 

naravno ni promil krivice nije na Miloju, for gad sejk uveo nas je u ligu sampiona i zauvek je siguran na klupi

 

momci, da se ne zajebavamo, ovde je potrebna sok terapija, Partizan igra ultramoderan i efikasan fudbal u poredjenju sa ovim kandzijanjem mrtvog spolovila

Link to comment
Share on other sites

samopouzdanje ekipe najbolje odslikava ova katastrofalna greska borjana.

dokle vise jebeni jovancic, decko je vise nego ocigledno menadzerski igrac. 

gobeljic isto, mi nismo registrovali beka da bi ovaj mogao imati mesto u timu. univerzalac. decko je operisan od csuta, u odbrani tempirana bomba za kiks i neko sranje, lose se postavlja, itd... sto i nije cudo s obzirom da nije jebeni bek.

govno od kluba. 

kojom to jebenom logikom dovodis igraca od 30 godina za 2 miliona? i to nekog kome je karijera u padu i iz koga neces moci da izvuces nikakvu zaradu? umesto da su uzeli nekog talentovanog klinca ii za njega dali 2 milke (kao za garsiju)?

 

i zbog njega ben ne igra? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...