Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Само полако, не треба преламати преко колена. Имамо резултате, Лига шампиона...

 

Срам вас било све. Гадите ми се, од господе из ложе до манекена на терену. Гол јесте био чист, али сем тога нисмо урадили апсолутно ништа. Просечна КСЛ екипа за коју би требало имати мотивације све и да су пре четири дана вадили рударе из јаме, а не играли фудбал, нас товари већ ко зна који пут заредом, немамо тактику, немамо игру, немамо идеју, а немамо ни чуку ни порив, што каже Мамињо. Изгурати некако до зиме са ограничењима која имамо, онда Гобеља, Жандер, Иванић и још гомила пацијената аут, да се доведу људски играчи ако их има, па да играмо. Јованчићу још вечерас исписница, а Сисоју моментални отказ. Дајте Барда Живу или пијаног Степија, бар ћемо играти са два нападача и настојати да нешто урадимо напред, а не да се брукамо са овим бункерима.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vepar said:

Videli smo vec par puta kako Miloje motivise igrace... izadju kao izduvan balon na teren, bez zelje i volje. Dok sa grobljem bude potpuno suprotno, nalozeni do koske...

 

A kad uzmemo u obzir da su nas prosle sezone razguzili sa duplo slabijem timom i da smo jedan derbi izvukli na muku nereseno, stvarno ne znam kakvu bruku veceras da ocekujem...

 

Nije ovo ono "jesam reko" posto je 90% ljudi na forumu ocekivalo poraz pre utakmice

 

Samo je neverovatno koliko je Miloje nesposoban i neznalica

 

Jebena tuga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ranijih godina dok smo maštali o LŠ, svi smo očekivali da kad jednom udjemo, da će se smanjiti dug, dovešćemo dobre igrače, ako ne možemo da se nosimo sa ekipama po Evropi a onda barem sa ovim našim u JSL da igramo viktorije. Evo dva puta smo ušli sada, doveli smo kao neke igrače, dug je i dalje na istom odstojanju, lopovi izvukli ogromne pare iz kluba, a mi nikakav fudbal ne igramo. Više sam se radovao utakmicama sa Borhom i Lazovićem nego sada. Ništa nama LŠ nije donela.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ne nadje li Milojevic izlaz iz ovog lavirinta do zime apsolutno sam za promjenu na klupi. Sansu do zime i da vodi tim u LS je zasluzio, ali ako ne zaigramo konacno nesto onda da se rastajemo na zimu. Iskreno se nadam da ce nesto da se promjeni jer ja ne mogunda zaboravim da smo protiv Sparte, Krasnodara, BATE-a pa moze se reci cijelu tu prvu sezonu igrali dobar fudbal. Kao da smo odlaskom Kange pali i to nismo uspjeli nadokanditi. Inace fali taj jedan jak igrac na sredini od koga ce sve da krene. Previse se oslanjamo na Marina. Vulic uz Kanjasa obavezno mora da igra. I Njegosa bi prije Jovancica poslao na teren.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Ranijih godina dok smo maštali o LŠ, svi smo očekivali da kad jednom udjemo, da će se smanjiti dug, dovešćemo dobre igrače, ako ne možemo da se nosimo sa ekipama po Evropi a onda barem sa ovim našim u JSL da igramo viktorije. Evo dva puta smo ušli sada, doveli smo kao neke igrače, dug je i dalje na istom odstojanju, lopovi izvukli ogromne pare iz kluba, a mi nikakav fudbal ne igramo. Više sam se radovao utakmicama sa Borhom i Lazovićem nego sada. Ništa nama LŠ nije donela.

 

Dobro, sad bar znamo da nikad nece biti bolje 🙂 Doduse, ja sam odavno mator da se nerviram tj. da se previse nerviram... 

 

Bilo je puno lepih momenata ove dve-tri sezone i hvala Miloju za razbijanje mnogih istorijskih barikada... ali vreme je za rastanak i to hitan

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako Lalat govno dodje, sigurno bih prestao da pratim Zvezdu... do nekih boljih vremena

 

Ionako su me doveli na ivicu sa ovim naprednjackim kadrom i u stabu i na tribinama, Lalat govno bi samo prelio casu

Edited by vepar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mene su večeras razočarali Vulić, Marin i Degenek. Tim redom.

Ostali ne mogu da me razočaraju. Jednostavno nisu fudbaleri, Žander mi je čak bio i solidan . 

Nije problem igrati zatvoreno i kontrolisati meč. Zatvoriti , kako bi Miloje rekao.

Problem je igrati sa ,7 igrača pozadi a protivnički igrači ti primaju loptu samo u tvom kaznenom.

Miloje da pogleda snimak revanš meča polufinala kupa iz 2012. Možda nešto nauči od velikog Roberta Prosinečkog. Kako se igra zatvoreno, kako se transformiše u kontranapad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, prolup said:

Ima li neko od ovih što su skinuli glavu treneru neko normalno riješenje za trenera? Ne zajebancije tipa Lalatović ili neko ko je već bio i nije se proslavio(Grof, Robi), nego normalan prijedlog koga za trenera.

Priznajem samo Nemanju Vidica. Kad god. Na zimu ili za 5 godina.

 

Mada nije lud toliko.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prolup said:

Ima li neko od ovih što su skinuli glavu treneru neko normalno riješenje za trenera? Ne zajebancije tipa Lalatović ili neko ko je već bio i nije se proslavio(Grof, Robi), nego normalan prijedlog koga za trenera.

Milan Zivadinovic

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, pavijan2 said:

A kakav vetar u ledja?

Da nam ponište čist gol na 0:0.

Ne podležite ovde najcrnjih gebelsovskoj propagandi.

Ovaj partizan je go qrac, ali pobedio je i šta sad?

Miloje je loš trener, ali bolji neće raditi u Zvezdi.

Idemo po neki bod u CL i po novu titulu, pa Jovo nanovo.

Ovaj Partizan je daleko od golog kurca. Bukvalno da im je ostao onaj napadac od prosle godine bi imali najbolji sastav u poslednjih xy godina, plus ljudi igraju dobar i dopadljiv fudbal.

Sa nama je glupo i uporedjivati jer mi ni ne igramo fudbal, evo ima vec godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Ја бих волео Пиксија, али знамо да он са шипком није баш у другарским односима, човек сигурно не жели још једну бомбу пред кућом.

Мислим да он не би могао да живи са собом кад би одиграо овако кукавичко-батађористичку утакмицу у дербију.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Сандро Ђентиле said:

Ја бих волео Пиксија, али знамо да он са шипком није баш у другарским односима, човек сигурно не жели још једну бомбу пред кућом.

Мислим да он не би могао да живи са собом кад би одиграо овако кукавичко-батађористичку утакмицу у дербију.

Piksi ima ogroman ugovor i pored ove prepreke koju si naveo

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, pavijan2 said:

A kakav vetar u ledja?

Da nam ponište čist gol na 0:0.

Ne podležite ovde najcrnjih gebelsovskoj propagandi.

Ovaj partizan je go qrac, ali pobedio je i šta sad?

Miloje je loš trener, ali bolji neće raditi u Zvezdi.

Idemo po neki bod u CL i po novu titulu, pa Jovo nanovo.

 

Ne podležem ja nikakvoj propagandi, imam mozak i umem da ga koristim. Večeras nam jeste poništen čist gol, ali nisam zaboravio na situacije sa aut i gol linijom u nekim prethodnim derbijima. Da ne spominjem prošlo kolo, pa i prijateljske utakmice koje u poslednje vreme igramo sa Nišom i Vojvodinom.

Jedino se slažem da bolja vremena nisu na vidiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, prolup said:

Ima li neko od ovih što su skinuli glavu treneru neko normalno riješenje za trenera? Ne zajebancije tipa Lalatović ili neko ko je već bio i nije se proslavio(Grof, Robi), nego normalan prijedlog koga za trenera.

Meni Buvac pada na pamet, ali je stvar u tome da ko god se iole ozbiljnije bavi fudbalom neće ni primirisati na maru, znajući ko vodi igranku. Spasa nam nema, propasti nećemo. 

Edited by Cromodora
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...