Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

  Realno je da ih dobijemo 3:1 ako resimo da igramo fudbal. Ako zamilojisemo bice 0:0 ili 1:0 za njih ili nas posle nekog kiks gola

 

Ne znam samo na čemu temeljiš optimizam da ćemo mi rešiti da odjednom počnemo da igramo fudbal. Nije to prekidač pa ćemo da palimo, gasimo po potrebi. Koliko smo derbija do sada odigrali, da li ti se učinilo da je Miloje na jednom rešio da igra nešto? Igramo striktno na rezultat, tako se to valjda danas kaže, neka me isprave ZiS i redwhite ako grešim. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ukratko za nedelju. 

 

Izlazimo sa postavom kao u Minkenu..

Naravno Miloje postavlja bunkericu žešću i čekamo ih na kontre preko La Pare i Matea.. Milun dobija rano žuti karton Sadik ga okreće na petoparcu .. Kanjas vija Natka igraju presing na njemu.

Partizan prvi daje gol na to što će biti napaljeni i zbog svih okolnosti.. Strelac Tošić ili Sadik .. Poluvreme 1-0. 

U drugo poluvreme krećemo nešto ofanzivnije i stićemo do izjednačenja i to na neku kontru ili neki potez Marina, frljoka Pavkova.. Nakon toga mi se opet povlačimo i Miloje naravno zatvara utakmicu sa Njegošom/Vulićem.. Očekujem i takodje da će nas prebiti ali i da ćemo mi imati više žutih kartona.. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ukratko za nedelju. 
 
Izlazimo sa postavom kao u Minkenu..
Naravno Miloje postavlja bunkericu žešću i čekamo ih na kontre preko La Pare i Matea.. Milun dobija rano žuti karton Sadik ga okreće na petoparcu .. Kanjas vija Natka igraju presing na njemu.
Partizan prvi daje gol na to što će biti napaljeni i zbog svih okolnosti.. Strelac Tošić ili Sadik .. Poluvreme 1-0. 
U drugo poluvreme krećemo nešto ofanzivnije i stićemo do izjednačenja i to na neku kontru ili neki potez Marina, frljoka Pavkova.. Nakon toga mi se opet povlačimo i Miloje naravno zatvara utakmicu sa Njegošom/Vulićem.. Očekujem i takodje da će nas prebiti ali i da ćemo mi imati više žutih kartona.. 
 
 
Ovo kao da sam upravo odgledao [emoji1787]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam juče i ne mogu da verujem da imamo šanse da ga umuvamo Bajernu i izjednačimo, kad na scenu stupa Gobleja sa svojim standardnim pomračenjem mozga i rešava utakmicu.

U on nam je jedini registrovani desni bek!!! 

 

Vulić mora da igra umesto Jovančića, ovaj juče 4 od 5 puta ne može da razvuče igru, iznese loptu sa svoje polovine...udje Vulić i odjednom sve postane smisleno i krečemo da igramo i da rešavamo pritisak po zemlji a ne Borjanovim ispucavanjima.

 

I da, Boaći mora da bude starter, Pavkov se totalno zapustio i ne može da dobije ni jedan duel, skidali su mu lopte kako su hteli. 

 

Sve u svemu, nisam nezadovoljan, nije bilo toliko loše, mnogo manje nego što sa očekivao, čak su i izmene bile dobre, Degenek i Milun sigurni, Žander odigrao dobru utakmicu osim kašnjenja kod prvog gola, mada pitanje je da li je to bio njegov igrač, La Para korektan. Garsija nije mogao da se istakne u napadu pošto je mnogo snage u odbrani potrošio da brani Gobelju izgubljenog negde u vremenu i prostoru.

Šteta što Marin nije uspeo da da gol, odličan šut je bio. Jako mu treba gol da ga rastereti, pošto je pod pritiskom malo, prevashodno što nema stabilan vezni red iza sebe pa usled toga u par situacija ne uspe da podeli dobar pas. Dobro je sto je stigao La Para pošto će konačno imati sa kim da igra, još kad bi imali desnog beka pa da ne mora Garsija da imitira full beka, bili bi jako opasni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sumnjam da će Miloje postaviti utakmicu onako kako sam i napisao..

Nama je to i bolje jer u takvoj njihovoj igri krila su im beskorisna.. La Para mora obavezno igrati jer Miletić ne može da isprati ni jednog iole bržeg igrača.. Njega je i mrtvi Ivanić gazio na onom derbiju kada smo dobili 2-1. Bitno je da nam sredina bude na visokom nivou i da se Jovančić ne usere i pogubi prvih par lopti .. Za kontre se ne brinem tu bar imamo resursa ..

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, red_white said:

Milunovic je dobio crveni u 54 minutu. Dakle 36 minuta do 90, plus 30 minuta produzetaka jesu 66 minuta. A brat bratu bilo je 4 minuta nadoknade "regularnih" 90 i produzetaka. Dakle, da igali smo 70 minuta sa igracem manje i nismo primili gol. Ako ti mislis da to moze tim koji je fizicki nespreman ok.

Kad vec racunas odbij i vrijeme njihovog crvenog☺️.

 

51 minutes ago, Mile1 said:

Ovako se pricalo i za Asana posle prve utakmice 🙂

Nemojte stavljati Natka i Marina u istu recenicu sa ostalim igracima ove dvije ekipe,glupo je.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, dulematic said:

Gledam juče i ne mogu da verujem da imamo šanse da ga umuvamo Bajernu i izjednačimo, kad na scenu stupa Gobleja sa svojim standardnim pomračenjem mozga i rešava utakmicu.

U on nam je jedini registrovani desni bek!!! 

 

Vulić mora da igra umesto Jovančića, ovaj juče 4 od 5 puta ne može da razvuče igru, iznese loptu sa svoje polovine...udje Vulić i odjednom sve postane smisleno i krečemo da igramo i da rešavamo pritisak po zemlji a ne Borjanovim ispucavanjima.

 

I da, Boaći mora da bude starter, Pavkov se totalno zapustio i ne može da dobije ni jedan duel, skidali su mu lopte kako su hteli. 

 

Sve u svemu, nisam nezadovoljan, nije bilo toliko loše, mnogo manje nego što sa očekivao, čak su i izmene bile dobre, Degenek i Milun sigurni, Žander odigrao dobru utakmicu osim kašnjenja kod prvog gola, mada pitanje je da li je to bio njegov igrač, La Para korektan. Garsija nije mogao da se istakne u napadu pošto je mnogo snage u odbrani potrošio da brani Gobelju izgubljenog negde u vremenu i prostoru.

Šteta što Marin nije uspeo da da gol, odličan šut je bio. Jako mu treba gol da ga rastereti, pošto je pod pritiskom malo, prevashodno što nema stabilan vezni red iza sebe pa usled toga u par situacija ne uspe da podeli dobar pas. Dobro je sto je stigao La Para pošto će konačno imati sa kim da igra, još kad bi imali desnog beka pa da ne mora Garsija da imitira full beka, bili bi jako opasni.

Gobelja nema pojma a Zander ti dobar? Inace Zander je krivac za prvi gol, covjek je imao Komana ali je prestap da ga prati. Da je to Gobelja uradio drvlje i kamenje bi na njega.

Link to comment
Share on other sites

Mi ako izgubimo mec protiv Partizana ozbiljno cu da pocnem da navijam da kiksnemo na svakoj sledecoj i izgubimo titulu.

 

Prosle sezone od 15 meceva 14 pobeda i remi sa Partizanom, ove opet 2 pobede na misice i jedna na sudiju i pomracenje uma protivnickog golmana, sto je mnogo mnogo je. Nije normalno da klub koji ne moze da pobedi Partizan (uz duzno postovanje) vec dosta igra sve ostale utakmice gde pobeda kao da je unapred upisana.

 

Ako mi mozemo da dobijemo Liverpool i ako mozemo da pretimo Bayernu, mogu i Vozdovac, TSC, Cukaricki, Napredak da pruze otpor nama.

Link to comment
Share on other sites

Mi u domacim takmicenjima od one utakmice kada smo napunili ne secam se koga, uz gol Kafua, nismo odigrali krstenu utakmicu, utakmicu kakvu treba da igramo uvek na ovim livadama. To je uvek neko muljanje, mucenje... Majku mu, ti nasi igraci bi morali da budu bolji u svakom pogledu od svih ostalih. Sta je onda problem? Kurcobolja ili nekakva taktika? 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Threekola said:

Više je to do našeg mentaliteta nego što je partizan odigrao nešto spektakularno i ponizio nas 1-3 npr.. 

Зар си толико ограничен да не схваташ та човјек хоће да ти каже да против вишеструко лошије екипе (ужасне у том моменту), нисмо направили ни једну једину шансу!?

Партизан је ту небитан, осим можда теби што га стално трпаш у причу...

 

 

18 hours ago, Jonnhy Clash said:

Onako iz glave, @tsva, @konstantin, da se ne igra seljački fudbal, da se nadigrava sa Bajernom. Ekipa iz četvrtog šešira sa Bajernom može da igra bunker pa u napadu šta uradi uradi. Tako je radio Bate Borisov, tako je igrao Apoel Ligu Šampiona, tako igraju i puno jači timovi od Zvezde protiv ovakvih ekipa. Tako je Grčka osvojila Evropsko prvenstvo. Tako se u Ligi Šampiona pravi rezultat ako si inferioran kvalitetom. Tako je i Partizan igrao 2003. I da, ja bih uvek više voleo da ni ne šutnemo na gol na utakmici i da nemamo posed a da ostvarimo rezultat .

 

Не сумњам да би ти више волио да не шутнете на гол а остварите резултат. Ја не би. Ни други прави Звездаши не би. Од тога дугорочно нема леба и обично стиже карма. Прави Звездаши то знају, Звезда је док је било велике државе имала далеко више прољећа у Европи него остатак велике четворке заједно. Нападачки фудбал без бојазни ко је са друге стране. На томе је направила име познато у Европи. Само једна једина велика утакмица је изузетак а то је Бари. Да је тако играла остале Барија видјели не би а за Звезду нико знао не би. Све ово што си побројао су неки изузеци који се у фудбалу дешавају. Правила су везана за игру друге природе. То је разлика иначе између великих и малих.

 

 

16 minutes ago, berti said:

Mi u domacim takmicenjima od one utakmice kada smo napunili ne secam se koga, uz gol Kafua, nismo odigrali krstenu utakmicu, utakmicu kakvu treba da igramo uvek na ovim livadama. To je uvek neko muljanje, mucenje... Majku mu, ti nasi igraci bi morali da budu bolji u svakom pogledu od svih ostalih. Sta je onda problem? Kurcobolja ili nekakva taktika? 

Тренер. То је његов посао и ничији јер је све остало обезбјеђено.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kvalitet derbija ce najvise zavisiti od sudije. Ako odmah krene sa zutim kartonima gledacemo fudbal i bice sta da se vidi. Bude li pustio da se pravi 50 prekrsaja onda od fudbala nema nista. Zvezda protiv Bajerna napravila 6 faulova, Partizan protiv Alkmara 10. Ne treba ocekivati u derbiju toliko ali damne bude po 30 sa obje strane sto se znalo gledati. Kako ocekivati neki fudbal sa 50+ prekrsaja? To je nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Threekola said:

Evo ukratko za nedelju. 

 

Izlazimo sa postavom kao u Minkenu..

Naravno Miloje postavlja bunkericu žešću i čekamo ih na kontre preko La Pare i Matea.. Milun dobija rano žuti karton Sadik ga okreće na petoparcu .. Kanjas vija Natka igraju presing na njemu.

Partizan prvi daje gol na to što će biti napaljeni i zbog svih okolnosti.. Strelac Tošić ili Sadik .. Poluvreme 1-0. 

U drugo poluvreme krećemo nešto ofanzivnije i stićemo do izjednačenja i to na neku kontru ili neki potez Marina, frljoka Pavkova.. Nakon toga mi se opet povlačimo i Miloje naravno zatvara utakmicu sa Njegošom/Vulićem.. Očekujem i takodje da će nas prebiti ali i da ćemo mi imati više žutih kartona.. 

 

 

Teško ćemo u nedelju izaći u istoj postavi, neće biti čak ni blizu... Malo je previše stranaca u njoj bilo....

8 hours ago, tsva said:

nisi gledao finale kupa?

Eh, to finale kupa.... Rak rana... Gde ga ne uzesmo, nego osvojismo titulu i dva puta uđosmo u LŠ.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...