Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Solidna partija. Steta sto Vulic nije poceo, on je sposoban da primi loptu i da je ne ispuca napamet vec da odigra smislen pas po zemlji. On mora u 11! Moramo biti zadovoljni jer ovo je ipak bilo bolje i od Pariza i od Liverpula. Bili smo rezultatski u igri do 80 minuta, cak je i Marin imao onu sansu da poravna rezultat. 

Da bi se nosili jos bolje trebaju nam bolji bekovi a to nije lako naci. Takodje nije lako da Gobeljic ne kiksne kada je pod pritiskom ceo mec. Ja njemu vise zamjeram na ispucavanjima lopte i nemogucnosti da istu zadrzi i odigra pas po zemlji. Zander recimo to zna ali isto tako je zezno za prvi gol, prrstao da prati Komana.

U Beogradu imamo sta da trazimo u svakom mecu, a ne treba da se plasimo gostovanja u Londonu i Pireju. Bajern je tim koji ako moze da dobije 10-0 dobice 10-0, zato mislim da idemo napred i koliko toliko uspevamo nesto odigrati na strani.

Milojevic pravio dobre izmjene, steta sto Boaci i Vulic nisu poceli od starta.

Link to comment
Share on other sites

vulic nas je povezao malo, ne boji se da povuce loptu napred i odigra u napred za razliku od jovancica koji je bio uzasan. boaci takodje dobio skoro sve duele, par puta sacuvao loptu za razliku od pavkova koji nije uradio apsolutno nista.

marin ko da nije doruckovao, sve nesto slabo, csutevi slabi, korneri slabi i jos nije imao srece kod one prilike.

zasluzenih 3:0, mada moglo je i da ostane samo dva. 

degenek je vrhunski stoper. iskusan, odlicno se postavlja, cita situacije, ne kiksa. i milunovic je bio ok. 

borjan kao i uvek sjajan. sutevi 35-7, preveliku bunkercinu smo igrali i nista gore ne bi prosli ni da smo izasli malo vislje i ofanzivnije. ovako smo im samo poklonili posed i loptu i borjan je bio na ko na strelistu. vec vidjeno u liverpulu, napulju, parizu, salzburgu, kelnu...

u bg to bre napasti ko liverpul u prvih pola sata pa da vidimo. najlakse je igrati ovo sto mi igramo svaki jebeni bitan mec. svi iza lopte pa app nesto iz kontre. daj miloe malo fudbala da gledamo. evo derbi prva prilika. 

nikako nam ne odgovara sto je oly otkinuo bod veceras. 

Link to comment
Share on other sites

Zvezda mora prvo da nauči da utakmice domace lige igra ovako kao što je igrao Bajern večeras protiv nas. Da sr trči, napada i stvaraju.šanse pa kad to dovedemo na neki bolji nivo mozda budemo i ravnopravni.u LŠ. Ako nastavimo da otaljavamo utakmice kao  što radimo od početka sezone nikad necemo prici evropskom vrhu.

  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Mnogo nerealnosti je među našim navijačima. Mi možemo da igramo koliko nam oni dozvole. Zato nismo igrali celu kao u nekim delovima drugog. Ipak ni oni nisu iskontrolisali tekmu do kraja i mogli su da dodju u jako neprijatnu situaciju. Šteta je jer sam je vec video u golu.

 

Gobeljic i Zander su celu utakmicu napravili po 1 gresku i to je kostalo 2 gola. Jovancic je napravio 50 gresaka, a nije kriv za golove. Niste fer prema Gobelji koji je odigrao i vise nego korektnu utakmicu. Greske koje se prave su odraz nefostatka kvaliteta i to se ne moze popraviti.

Link to comment
Share on other sites

pa ok je ovo postavka za Bajern, samo sto su utakmicu zanimljivijom morala da ucine krila, ajde Garsija je picopevac koji tesko moze da izdrzi neki duel a i izginuo je u odbrani, ali La Para ko mrtav a izgleda da je jak i na onim klipovima kao nesto zna i sa loptom, medjutim dosta je to bezvoljno izgledalo

 

nadam se da ce Pavkov biti 3. spic kao sto i zasluzuje

Link to comment
Share on other sites

 

Nijesmo jos uvijek dorasli ovom nivou fudbala. Fizicki i tehnicki su daleko ispred nas. Nasi igraci jednostavno sporo razmisljaju za ovaj nivo fudbala, ne svi, ali vecina. 

 

Jovancic poslovicno najgori na terenu. Na jedan dobar potez dodje 5 losih. Stalno pokusava neke stvari koje ne moze da sprovede u djelo. Vulic mora da igra prije njega. Veceras je napravio par dobrih poteza. 

 

Pavkov nema kvalitet za prvog spica. Spor je, ne krece se, sa loptom je u svadji. Boaci za 15 minuta napravio vise nego ovaj za citav mec. 

 

Rezultat nije toliko katastrofalan, ali igra ne obecava uopste. Bilo je nekih kracih perioda solidne igre, ali sve se to svodi na neku inspiraciju Marina. Derbi ce kazati dosta toga. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, perkos said:

Zvezda mora prvo da nauči da utakmice domace lige igra ovako kao što je igrao Bajern večeras protiv nas. Da sr trči, napada i stvaraju.šanse pa kad to dovedemo na neki bolji nivo mozda budemo i ravnopravni.u LŠ. Ako nastavimo da otaljavamo utakmice kao  što radimo od početka sezone nikad necemo prici evropskom vrhu.

Ovo je size svega,bravo. Uff, ni razocaran, ni nesto zadovoljan. Pokvarili smo utisak na kraju. Steta sto nemamo boljeg box to box igraca, kao i sto nije Rodic igrao umesto Zandera

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

La Para dobar danas. Sve sto je Jirka trebao da bude ovaj je

Uf ja imam bas drugaciji. Meni je on bio uzasan u prvom, dok je u drugom popravio malo utisak, ali mi je to i dalje bilo to bas pretanko.

Sa druge strane Garsija je danas bas riljao na terenu i svaka mu cast zbog toga. Dosta je pretrcao i pomagao odbrani, kod mene je dobio prelaznu ocenu.
Link to comment
Share on other sites

Borjan - korektan

 

Gobeljic - veoma dobar mec, steta za gresku pre svega u dodavanju, onda ostao na krivoj nozi, prakticno ga pogodila u levu, nije imao snage i koncentracije da je iskontrolise. Van toga uradio dosta korisnih stvari, nijednom nije ispao niti su mu pravili decu na toj desnoj strani.

 

Milunović - jako dobra utakmica za njega, par grešaka koje su odraz njegove ograničenosti, kako ume ovo je odlično. Odgovaraju mu protivnici koji nemaju brze špiceve.

 

Degenek- kralj

 

Žander - 2-3 drfanzivna propusta i mimo toga mnogo korisnih stvari, par odlicnih i hrabrih istrcavanja, definitivno atipican igrac koji igra od sjaja do ocaja. Veceras je odigrao bolje nego sto sam ocekivao. Oba beka nisu za ovaj nivo fudbala to je jasno, ali ovo je vise nego sto sam ovekivao od njih.

 

Jovancic - sramotan

 

Kanjas- on nije igrac koji moze da pruzi veliki ofanzivni doprinos, to se vidi i iz njegovih brojki tokom karijere. Defanzivno odlican, dobar sa loptom, retko gresi i donosi odredjenu sigurnost.

 

Mateo - delovao je jako nemocan sa loptom daleko od gola, dok kad je primi blizi kaznenog ume da bude produktivan, ucestvovao u sansi Marina, pretrcao mnogo nazad i vidno ostao bez snage.

 

VLP - nije pokazao mnogo, verovanto jos nije blizu forme, ali meni se cini da njegov plafon nije veliki. Isto krektan pozadi

 

Marin - nije bio njegov dan. Za nesto vise falilo je da on bude raspolozen. Uprskao je 3-4 odlicne kontre. Kod sanse sutirao odlicno.

 

Pavkov - nek se pogleda u ogledalo 

 

Boaci - videla se zelja

 

Vulic - vidi se da ume i da se ne plasi

 

Miloje - nemam zamerke, dobrih 11, dobre izmene mada su mogle ranije, za vise od ovoga pottebno je da ofanzivni igraci igraju na gorbjim granicama. Siguran sam da je vise ocekivao od Marina i od krilnih igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Covek pretrcao 12km danas kakva bezvolja vojme oca... Ceo mec je pokrivao cirkuzanta, jedanput kada nije stigao da se vrati ovom pobegao Koman

 

jbg, daleko sam od nekog strucnjaka za fudbal ali ocekivao sam da uradi barem nesto napred, ili da sutne ili da centrira, da udje u 16 barem jednom u 90 minuta

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...