Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, threepwood said:

Jovancic i Gobeljic tragicni. Milunovic 3 kiksa koja ni on sam ne zna kako nisu kaznjeni. Ni Marko se nije proslavio danas iako je uz VLP-a jasno jedini koji u ovakvoj konkurenciji moze da odigra nesto napred.

Steta sto su nam prodali ovu foru na kraju, kvari utisak

Sve 5. Ipak, imali smo 80 minuta aktivan rezultat. Protiv Bajerna to nije mala stvar.

Link to comment
Share on other sites

Nije ovo nikakav napredak od prethodne sezone, ali ok, svjestan sam da je ovo par nivoa iznad naših mogućnosti. Jovančić je najgori igrač ekipe, nadam se da ćemo sve više gledati Vulića. Bekovi bili čak i pristojni za svoje standarde, teško je u ovakvoj postavci biti koncentrisan 90 minuta, svaka mala greška može biti fatalna. Nadam se i da je ovo zadnja utakmica Pavkova u Zvezdi, Boa je bolji, Tomane nek bude rezerva. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da prihvatim da su ovoliko fizički i tehnički jači.

Imao sam utisak da mogu da postignu gol kad god hoće.

Nije mi jasno zašto Zvezda kod kuće protiv Indjija i drugih Surdulica ne može da odigra bar pola od ovoga što top CL ekipe igraju protiv nas. Tada bi i publike bilo mnogo više.

Žander prijatno iznenadio.

Edited by pavijan2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zato sto su se razmazili igraci, nece da se trude u pingpong ligi, dovoljno je videti po Boaciju kako grize u ls

 

Ok utakmica, steta za sansu Marina

 

Mada je jadno sto nismo igrali ceo mec kao poslednjih 20-30 minuta, mozda bi primili koji gol vise ali bi ga mozda i uvalili... svakako bi bar igrali fudbal vredan gledanja

 

Ionako su ovo mecevi gde nema sta da se izgubi, nema potrebe za totalnim bunkerom

 

Treci i razumem nekako, tako ga je uvalio i Liv prosle godine Parizu ili kome vec... iako je opet nedopustiv toliki pad koncentracije. Ali drugi je za kaznu tri meseca bez plate (mada je i ovako ne primaju he he) 

 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...