Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

koja jebena bunkercina, sta reci kad njihovi stoperi kampuju na nasoj polovini a pavkov i marin kao nesto trckaraju i oni na nasoj polovini. onaj podatak 300-58 pasovi i 70-30% posed najbolje govori. jos dupliramo bekove, a opet nas tu ubijaju. 

kakva neopreznost sad, kako je degenek izgubio levandovskog. sreca on ovo u 90% slucajeva zabija lagano.

po mom misljenu predefanzivno, jesu tu dva bloka ali mi im bukvalno prepustamo posed i kontrolu lopte. lagano dolaze do 30 metara. no sve vec vidjeno od miloa i kosana. tako je bilo u svakoj gostujucoj tekmi sa jacim protivnikom. 

 

ja bi sad probao jedno 15 min malo izaci napred, pomeriti linije da probamo nesto da odigramo. nismo vezali vise od par dodavanja u napred, jednu jedinu akciju nismo napravili. svejedno cemo izgubiti pa daj bar nesto i da metnemo. ovako lezimo u krilu borjanu i gledamo samo sto manje da primimo. 

jovancic kriminalan, namestio im zicer, pa ocajan prijem lopte i poklonjen slobodnjak i jos brdo izgubljenih duela. doduse imao je onaj jedan malo i srecan prodor. 

vlp i mateo su izgubljeni u ovakvom pristupu tekmi. ljudi krila a igraju samo defanzivu. pavkov kao na pustom ostrvu, i kad krenemo u kao napad idemo sa 3 igraca. 

 

mozemo bolje, mozemo probati ofanzivnije, svejedno ce napraviti jos par zicera.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam , neke ideje MIlojevica mi nikad nece biti jasne.. 

Zasto nisu dovedeni adekvatni igraci umesto Krsticica?  Ko je skautirao Kanjasa i rekao da je za Milojevicev sistem on potreban? 
Prvo momak je solidan tehnicar,ali je fizicki nula. Okretan kao kamion sa dve prikolice..

 

Jovancic???!! Koje on fudbalske kvalitete ima osim sto zna da trci pravolinijski?

 

Pavkov?! Dao je dva gola Liverpulu, pa?! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Berlin said:

Jeste da je druga dimenzija, ali mi ne izgledamo lose, sta vise ovo je bolje nego protiv PSG-a i Liverpula...Jos uvek smo u igri za eventualni bod.

Onaj drugi gol Kutinja je minimalan ofsajd. Zadnjih 5 minuta smo skroz potonuli i cekali smo da primimo jos jedan gol. Sreca pa nismo. 

Link to comment
Share on other sites

Marin očajno izvodi kornere danas. Dva puta nisko na prvu stativu i treći put kratko do VLP-a pa posle povratne opet nisko na prvu a skoro jedina šansa da damo gol nam je iz prekida.

 

Milunović dokazuje da mora bar 2 puta da kiksa po utakmici...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...