Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Nema razloga za svadju ako se mišljenja i stavovi ne poklapaju. Normalan i razuman svet diskutuje i, u najekstremnijem slučaju, stvori se debata koja se završava tako što se izvuku zaključci, pobere nešto pluseva i ide se dalje. Već prekosutra će meč sa Bajernom biti prošlost o kojoj će se opet diskutovati, slede derbi pa novi meč u LŠ za koji još uvek ne znamo hoće li se uopšte igrati pred publikom. Čuvajte džebanu za dane koji dolaze...

 

 

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Резултат није споран какв год да буде, само и једино је битно хоћемо ли покушати да играмо фудбал и напредовати у односу на прошлогодишња ЛШ гостовања(а нешто смо и направили када смо покушали) или ћемо гледати мртви бункер недостојан Црвене Звезде.

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Константин said:

Резултат није споран какв год да буде, само и једино је битно хоћемо ли покушати да играмо фудбал и напредовати у односу на прошлогодишња ЛШ гостовања(а нешто смо и направили када смо покушали) или ћемо гледати мртви бункер недостојан Црвене Звезде.

 

Sustina.

Nije problem braniti se ako cemo pokusavati iz kontra napada da damo gol.

Problem je kada se igra totalni bunker i ispucavanja 90min sto dalje od gola...Mislim,licno ja ne volim to da gledam...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barracuda said:

Nema razloga za svadju ako se mišljenja i stavovi ne poklapaju. Normalan i razuman svet diskutuje i, u najekstremnijem slučaju, stvori se debata koja se završava tako što se izvuku zaključci, pobere nešto pluseva i ide se dalje. Već prekosutra će meč sa Bajernom biti prošlost o kojoj će se opet diskutovati, slede derbi pa novi meč u LŠ za koji još uvek ne znamo hoće li se uopšte igrati pred publikom. Čuvajte džebanu za dane koji dolaze...

 

 

vidis mene taj derbi vise brine

 

u minkenu mozes da primis i 5 i 7 i manje, nece to biti neuspeh ni teska katastrofa iako ce da boli jer Zvezda nije navikla na petarde i sestarde

 

na derbiju smo mi favoriti a mi ni protiv Indjije ne mozemo da odigramo nesto. Nas bi trener sada potpisao bod u nedelju a nasta ce to da lici ne dao bog nikome

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

 

Sustina.

Nije problem braniti se ako cemo pokusavati iz kontra napada da damo gol.

Problem je kada se igra totalni bunker i ispucavanja 90min sto dalje od gola...Mislim,licno ja ne volim to da gledam...

To ne voli niko da gleda. Mnogo tesko je gledati utakmicu gde tvoja ekipa ima 25% loptu bez obzira na rezultat. Na zalost razlika u klasi je preogromna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Garsija ne treba da igra,on je uzasan igrac i ne mogu da vjerujem da vecina vas misli da je dobar i da se njegovo mjesto ne dovodi u pitanje.Neka stavi bilo koga,samo da on ne igra,jer ne mogu gledati kako gubi svaki duel i kako svaki kontakt sa loptom nama pravi kontru.Ko sve uzima pare od fudbala,stvarno strasno.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Igramo protiv jedne od najboljih ekipa u Evropi... Ovo je prva utakmica u ovogodišnjoj Ligi šampiona, nismo došli ovde da se junačimo, ali imamo iskustva iz prošle sezone", rekao je Mrkela.

Mito Mrkela u svojoj omiljenoj ulozi  - picke

 

Sta li mu znaci ovo "junacimo"? Da li aludira na prelazak centra s loptom?

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jerotije Pantic said:

Garsija ne treba da igra,on je uzasan igrac i ne mogu da vjerujem da vecina vas misli da je dobar i da se njegovo mjesto ne dovodi u pitanje.Neka stavi bilo koga,samo da on ne igra,jer ne mogu gledati kako gubi svaki duel i kako svaki kontakt sa loptom nama pravi kontru.Ko sve uzima pare od fudbala,stvarno strasno.

 

A i Marin preteruje sa soliranjem davi loptu, uvek potez vise; Degenek nedefinisan igrac, nit' half nit' bek, nikad fudbaler.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jerotije Pantic said:

Garsija ne treba da igra,on je uzasan igrac i ne mogu da vjerujem da vecina vas misli da je dobar i da se njegovo mjesto ne dovodi u pitanje.Neka stavi bilo koga,samo da on ne igra,jer ne mogu gledati kako gubi svaki duel i kako svaki kontakt sa loptom nama pravi kontru.Ko sve uzima pare od fudbala,stvarno strasno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...