Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 minutes ago, nudelholzchef said:

sutra na stadion nazalost medju bavarcima i bez klubskih obejezja u njihovom bloku,  a ne mogu da podnosim bajern generalno. 120,00 EUR  stojim iza gola.

Дођи са картом испред нашег сектора и пустиће те да уђеш. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

 

ne znam sa sta je koristan i koji su mu kvaliteti

 

znam da je Vulic bolji fudbaler

 

Miloje niti voli mlade igrace niti im veruje

Nek nam je bog u pomoći u svakom slučaju. Neobjasnjiva enigma sa mladim igračima, barem za mene. Imamo 30+ igrača u rooster-u samo ne znam sa kojim ciljem (sem ciljem popune terzinog i AV budžeta). Match-up Jovanca - Tolisso biće prava poslastica sutra. Ako prodjemo sa manje od 5 komada u mreži, smatraću to uspehom. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dulematic said:

Za koga on botuje? Jedino ti ovde botuješ za Milojevića i pravdaš svaki njegov potez

 

Ma jasta...ja sam bot sa rsb-a...bravo, razotkrio si me u potpunosti...Sad slobodno mozes i da me banujes, kao i ostale "cuvare vatre"...

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ZiS said:

 

Koliko i Jovancic...tu su negde...i zaobidji me malo, zamolio bih te...botuj malo druge, skini mi se s grbace...

 

Зашто ботује, одлично питање! Ти лично Јованчићево незнање олакшаваш навођењем цијене Толиса, па је сасвим ок да се упореди и са пинг понг ведетама...

Link to comment
Share on other sites

Nema problema...ogranicicu se na LFC temu...pa nek "strucnjaci" kritikuju...ako vam jednoumlje odgovara, ko sam ja da se protivim...Uzivajte u fudbalskim upisima, strucnim analizama potkrepljenim argumentima kao sto su "drvo", "sisoje", "glavonja"....ovde bar nemamo "veprova"...pozdravljam.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Nema problema...ogranicicu se na LFC temu...pa nek "strucnjaci" kritikuju...ako vam jednoumlje odgovara, ko sam ja da se protivim...Uzivajte u fubdalskim upisima, strucnim analizama potkrepljenim argumentima kao sto su "drvo", "sisoje", "glavonja"....ovde bar nemamo "veprova"...pozdravljam.

Pa upravo ti pokušavaš da nametneš jednoumlje i krtikuješ svakog ko ima drugačiji stav od tebe, urazumi se malo.

Najbolje je da će ljudi da ćute kad vide na šta nam liči igra većim delom sezone i kad sudije moraju da izmišljaju penale da bi dobili uvek neugodnu Indjiju. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Inace, u prvom timu imamo 30 igraca, a u Graficaru 10 pod ugovorom s nama (Erakovic, Konatar, Stojic, Santrac, Ficovic, Marong, Djordjevic, Gavric, Stanojev, Vidic). 

 

Na pozajmici sem toga imamo jos 12 igraca: Cupic (Zlatibor), Gordic (Graficar), Hajdin (Vozdovac), Stajic (Brodarac), Tomic (Zvezdara), Adzibaba (Zemun), Stojanovic (Backa) Meleg (Radnicki), Jirka (Radnicki), Velikic (Valensija), Krstevski (Rabotnicki), Kupusovic (Aue). 

 

Дакле 52...

Баш сам се питао колико комаТа смо ушушкали са резултатима. Каква стратегија самоуништења.:bravo:

Link to comment
Share on other sites

Just now, dulematic said:

Pa upravo ti pokušavaš da nametneš jednoumlje i krtikuješ svakog ko ima drugačiji stav od tebe, urazumi se malo.

Najbolje je da će ljudi da ćute kad vide na šta nam liči igra većim delom sezone i kad sudije moraju da izmišljaju penale da bi dobili uvek neugodnu Indjiju. 

 

Hajde ovako...svako moze da vrti na svoju vodenicu...nadji mi jedan afirmativan post likova koje branis o coveku koji nas je dva puta zaredom uveo u LS, koja je 20+ godina bila samo pusti san? Prosto se kosi sa elementarnom logikom da nista ne valja i da covek pojma nema.

Zasto nisi reagovao kada su mene pre neko vece ovde okarakterisali kao rsb bota?

Jasno si stavio do znanja kao moderator koja strana ti je bliza i meni je jasno...kap stp rekoh, ne pisem ovde, za 10+ godina nisam imao niti jedan warn a kamoli ban...Uzivajte, sve je meni jasno, znam ja dobro kada treba da se povucem.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

 

Hajde ovako...svako moze da vrti na svoju vodenicu...nadji mi jedan afirmativan post likova koje branis o coveku koji nas je dva puta zaredom uveo u LS, koja je 20+ godina bila samo pusti san? Prosto se kosi sa elementarnom logikom da nista ne valja i da covek pojma nema.

Zasto nisi reagovao kada su mene pre neko vece ovde okarakterisali kao rsb bota?

Jasno si stavio do znanja kao moderator koja strana ti je bliza i meni je jasno...kap stp rekoh, ne pisem ovde, za 10+ godina nisam imao niti jedan warn a kamoli ban...Uzivajte, sve je meni jasno, znam ja dobro kada treba da se povucem.

 

Prvo, ja sam moderator na košarci a ovde pišem šta mislim.

Drugo, tsva ne vredja druge forumaše nego poliva po treneru i to kad zasluži, doduše voli nekad da pretera ali većinom ubode poentu.

Treče, od kako si došao, celo tvoje pisanje se svelo na odbranu Milojevića i napade na druge forumaše zbog drugačijeg stava i norrmalno je da mi to više smeta nego kad neki forumaš napiše za trenera sisoje, moš misliti.  Mislim da si takvim ponašanjem sam stekeao reputaciju bota i porazmisli malo o tome.

Kao da nisi isti lik koji je nekad čak bio i moderator na b92, valjda treba da ti bude jasno da se kritika javnih ličnosti nikad nije suzbijala ovde a da je stalking drugih forumaša uvek bio i biće zabranjen. 

I za kraj, šta ti treba ovo demonstrativno napuštanje teme čim ti se uputi kritika, zaista ne kontam.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog za sarkazam na pomenu Jovancica i njegovog igranja. Kad je on zadnji put odigrao krstenu utakmicu? Vulic dečko, ono malo što je dobio šanse nebo - zemlja u odnosu na Jovancu, ako ništa drugo poseduje solidan šut iz daljine što ga već stavlja miljama ispred Jovance. Mojih 5c na temu zašto ovaj, a ne onaj. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...