Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Gajicu je pre par dana umro otac, mozda je razlog njegovih slabijih igara kao i kod Vase Micica?

 

Hm... Poklapa se s njegovim prelaskom u Zvezdu. Uzmimo da je bolest trajala bar nekoliko meseci, možda se i odužilo... Odmorio se jadan čovek, ali bi i ovaj morao da se trgne. Htedoh reći bedak svakako ali, ako je bolest oca bio razlog njegove stagnacije (da ne kažem nazadovanja), morao bi pothitno nešto da uradi sa sobom jer vreme prolazi. To se u sportu 21. veka ne trpi...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barracuda said:

 

Hm... Poklapa se s njegovim prelaskom u Zvezdu. Uzmimo da je bolest trajala bar nekoliko meseci, možda se i odužilo... Odmorio se jadan čovek, ali bi i ovaj morao da se trgne. Htedoh reći bedak svakako ali, ako je bolest oca bio razlog njegove stagnacije (da ne kažem nazadovanja), morao bi pothitno nešto da uradi sa sobom jer vreme prolazi. To se u sportu 21. veka ne trpi...

Kod takvih stvari se jednostavno mora dati vremena igracu, ali posto kontam da su i ljudi iz kluba bili obavesteni o tome jednostavno je neko morao biti doveden da popuni tu rupu (makar i privrememo).

Sto se kaze, jebes fudbal u takvoj situaciji. Nije igrac nista kriv sto ne postoji valjana zamena za njega dok se on ne dovede u red posle takvog dogadjaja.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam izgubio oca i nedostaje mi svaki dan i dan danas. Tesko se covek od toga oporavlja al zivot ide dalje. Kad bi se svako ko izgubi nekoga toliko raspao, ovaj svet ne bi ni postojao. Dizajnirani  smo da prezivljavamo i gore stvari. On ima dobar posao i odlicno je placen. Ajde sto nije u formi, lose igra itd... al decko je nespreman za poluvreme. Ima reputaciju omladinskog prvaka sveta a rezerva je Gobeljicu. Mene bi nilo barem malo sramota. On je talentovaniji, bolji fudbaler ali to ne pokazuje. A u reprezentaciji, desni bek Rukavina kojoy i nikad nije bio fudbaler.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Vredni mrav said:

A koja je logika da Rodic igra protiv Indjije na Marakani, zasto je onda Zander dosao ako nece da igra protiv bunkera i odmori startnog beka pred LŠ.

Jel se ti zezas?

Zender je rupa. Ili pak zavaramo trag mesanjem karata na bekovskim pozicijama protiv Bajerna i spremamo se za veciti derbi?  

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Vredni mrav said:

A koja je logika da Rodic igra protiv Indjije na Marakani, zasto je onda Zander dosao ako nece da igra protiv bunkera i odmori startnog beka pred LŠ.

 

zato što se prvenstvo igra za titulu, a LŠ za pare i realno je sranje ta podela.  Jer ulazak u grupe je paravan za vadjenje para, a ne prilika da se igra takmičarski fuzbal sa kremom evropskog i svetskog fudbala.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Stondisha said:

 

NI OVO NIJE TAČNO.


Prvi ja ne izgledam kao žgoljavi programer, drugo nosio sam navijačka obeležja, majice ispisane ćirilicom i sličan taj neki reprezentativni folklor. 

mio pivo ispred prodavnice, a i u parkiću a i u kafani, pričao svima koji su me pitali odakle sam i šta sam... ma ni dlaka s glave mi nije falila... opet naravno pričam za Tursku koja barem u tom nekom navijačkom polusvetu ima taj epitet zajebane države...

 

edit:

 

i opet napominjem, da sam išao s Gospodjom mojom, ništa organizovano ništa navijači apsolutno nikakve veze s polusvetom tim imao nisam, a šta je bilo u Turskoj kad je polusvet išao organizovano?

 

Nista licno, nemoj se vredjati

 

Jander igra protiv Bajerna haha kakav ce haos da bude po levoj strani 

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da znaci...La Para je sasvim korektan u defanzivi...a morace i oni da budu oprezni po toj strani, imamo tu ofanzivni potencijal...

Imamo dva potentna krila konacno, treba nam Boaci na nivou pre Kine i Marin na svom uobicajenom broju obrtaja...bice prostora za kontre...

Edited by ZiS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

na stranu sto bi i kompletni izgubili 6-0, al je moguce da imamo toliko kilave igrace..

prosle godine u ls, samo smo prvu utakmicu odigrali kompletni, ko da nije bilo dovoljno sto smo i onako bili izvukli najtezu mogucu grupu..

marin, rodic i boaci ne mogu dve vezane utakmice da spoje.. plus pavkov, al on je i onako prica za sebe..:fantom:

Link to comment
Share on other sites

Sutra protiv Bajerna Zvezda ima realne sanse za pozitivan rezultat. Ovaj Bajern je daleko od Bajerna od pre 2 godine. Niko Kovac je jako los trener a i znacajno su promenili tim. Moze Zvezda mozda i do boda iako je Bajern favorit bez sumnje.

Vezano za Indjiju, nasa liga nije realno merilo kvaliteta jer i Zvezda i Partizan tu odradjuju posao. Em su protivnici jadni, em je sudija naklonjen i Zvezdi i Partizanu. Tako da ne treba suditi po toj utakmici o trenutnoj Zvezdinoj formi. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jonnhy Clash said:

Sutra protiv Bajerna Zvezda ima realne sanse za pozitivan rezultat. Ovaj Bajern je daleko od Bajerna od pre 2 godine. Niko Kovac je jako los trener a i znacajno su promenili tim. Moze Zvezda mozda i do boda iako je Bajern favorit bez sumnje. 

Možda u Beogradu.

Što se tiče sutrašnje utakmice, bez nervoze i prevelikih očekivanja. Igramo LŠ i to je dovoljno, a šta bude, biće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DonJuan said:

Možda u Beogradu.

Što se tiče sutrašnje utakmice, bez nervoze i prevelikih očekivanja. Igramo LŠ i to je dovoljno, a šta bude, biće.

Naravno, ljudi previse kritikuju Zvezdinu igru. Fudbal se igra na rezultat. Miloje ima rezultat, plus Zvezda sutra moze da igra rastereceno bez imperativa koji Bajern ima. 

Link to comment
Share on other sites

Ne očekujem ništa od sutrašnjeg spektakla u Minhenu. Bajern je Bajern, čak i kad sedi Kovač na klupi i kad su "značajno promenili tim i nije to ta snaga". Istina je, što reče @ZiS, da VLP igra dobro defanzivu. To su pisali i forumaši sa Hadersfildovog foruma i verovatno su u pravu. Očigledno je da momak zna lopte i tu bi zaista mogli da budemo opasni. Svideo mi se do sada po prikazanom i Mateo. Žander možda nije klasa ali ume da povuče loptu, ume i da padne što je takodje bitno i to je dokazao protiv Kopenhagena, kada je posle 3 minuta u igri isposlovao dva kartona a drugi je bio automatski crveni. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Recept je jasan, tvrdo i organizovano, a Marko Marin ima motiv veći od Himalaja.

Mateo i Van La Para će da zuje, Boakje je gromobran i armatura u navali, neverovatan broj lopti on osvoji i odloži, prosto briljira u tom segmentu ove sezone, bori se kao lav za svaki pedalj.

 

Crvena zvezda angažuje samo kvalitetne profesionalce u svom kadru, ako ti ljudi budu odgovorni, a ne sumnjam da će biti, može se vrlo lako desiti da Bajern polomi zube u sredu uveče.

Link to comment
Share on other sites

Pa ako Degenek bude igrao desnog beka, a sve su prilike, mozemo u napadu da ocekujemo takvu transformaciju...sa Zanderom visoko gore, dok se krilni povlaci u sredinu, trojica pozadi...nesto slicno smo probali u Novom Sadu kada su na terenu bili Degenek, Pankov i Milunovic...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da i dalje ima karata na iticket.rs cak i za sever. Prosle godine nije moglo da se udje na sajt kolika je bila navala.  Ne verujem da je prodato vise od 25k paketa i ne mogu reci da mi je zao. 

 

Sto se tice meca sutra, samo da odigramo makar nesto, da pokazemo da nismo zalutali. Prosle sezone smo to pokazali samo u drugom poluvremenu u Napulju. Nadam se da smo naucili neke pouke, hrabro da izadjemo pa sta bude. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...