Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 minutes ago, Lancelot_Bg said:

...Sedneš, odleglaš tekmu i to je to. Ne privlačiš pažnju.

Pošteno, dobronamerno.👍

 

Ali što bi mi uopšte trebalo da privlačim pažnju?

Pa ne glumim u pozorišnoj predstavi, nego sam došao da gledam fudbal.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, piksi said:

Pošteno, dobronamerno.👍

 

Ali što bi mi uopšte trebalo da privlačim pažnju?

Pa ne glumim u pozorišnoj predstavi, nego sam došao da gledam fudbal.

Нормално. Мислио сам на онај део где саветују људима да дођу слободно у обележјима ЦЗ на делове стадиона који нису намењени гостима тј. нама. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Lancelot_Bg said:

Normalno. Mislio sam na onaj deo gde savetuju ljudima da dođu slobodno u obeležjima CZ na delove stadiona koji nisu namenjeni gostima tj. nama. 

Znači slažemo se 🙂

Mislim, sasvim suludo je i pomisliti da možeš isto da se ponašaš pa i u toj "organiziranoj grupi navijača" u kopu i kad ideš među "njihove". Normalno je da pripaziš malo. Ali verujem da ako se ponašaš normalno, nema šanse da bude bilo šta.

Onako, više me brine metro kasno uveće...

Edited by piksi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stondisha said:

 

NI OVO NIJE TAČNO.


Prvi ja ne izgledam kao žgoljavi programer, drugo nosio sam navijačka obeležja, majice ispisane ćirilicom i sličan taj neki reprezentativni folklor. 

mio pivo ispred prodavnice, a i u parkiću a i u kafani, pričao svima koji su me pitali odakle sam i šta sam... ma ni dlaka s glave mi nije falila... opet naravno pričam za Tursku koja barem u tom nekom navijačkom polusvetu ima taj epitet zajebane države...

 

edit:

 

i opet napominjem, da sam išao s Gospodjom mojom, ništa organizovano ništa navijači apsolutno nikakve veze s polusvetom tim imao nisam, a šta je bilo u Turskoj kad je polusvet išao organizovano?

Извињење, мислио сам да си овде мислио на клупско гостовање. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nece biti nikakvih problema na stadionu to je sigurno, možda neko dobacivanje i sl ali ništa više od toga. Bavarska policija ne trpi sranja bilo koje vrste. Isto važi i za centar grada i pivnice. Samo treba povesti računa na putu do stadiona i van centra. 

Ovo je gastronomsko gostovanje jednom od najvećih klubova Evrope (meni lično najveći) i svim srećnicima koji idu želim lep provod. 

Sto se tekme tiče sve se slažem se tsva, ima Bajern rupa pozadi može im se dati poneki gol. Bunkerica je osudjena na minimum petardu. 

Edited by Milance
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tsva said:

Sansa za Milokevica da pokaze da je bolji trener od Kovaca. 

 

Kakvo epsko lupetanje 😂

 

Šansa bi bila da je Terzić Milojeviću doveo Kutinja, a ne obratno kao što se desilo.

Napravite kratku analizu svojih reči, pre objavljivanja gomile gluposti, kakva crna šansa, da li si ti zdrav?!

Link to comment
Share on other sites

@Znanje imanje Baš si uleteo klizećim na forum... :classic_smile:

 

Neki dan si napenalio Vepra, zatim si botovao za bivšeg Zvezdinog golmana, sada starom forumašu poručuješ da "epski lupeta". Šta je sledeće sa čime ćeš da nas počastiš?

 

Quote

Šansa bi bila da je Terzić Milojeviću doveo Kutinja, a ne obratno kao što se desilo.

Napravite kratku analizu svojih reči, pre objavljivanja gomile gluposti, kakva crna šansa, da li si ti zdrav?!

 

Daj neku svoju analizu, jer ne bi bilo fer da drugima učitavaš "glupost" a da ništa ne daš za uzvrat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Znanje imanje said:

 

Kakvo epsko lupetanje 😂

 

Šansa bi bila da je Terzić Milojeviću doveo Kutinja, a ne obratno kao što se desilo.

Napravite kratku analizu svojih reči, pre objavljivanja gomile gluposti, kakva crna šansa, da li si ti zdrav?!

 

Kutinjo doveo Milojeviću Terzića??

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tsva said:

Daj neki primer?

Kasnije faze Murinja i dosta utakmica Atletika su prilicno negledljive, uprkos veoma dobrim igracima.

Sasvim je logicno da ce neke ekipe da igraju manje atraktivan fudbal, ako im donosi rezultate. Na svetskim i evropskim prvenstvima si imao isto dosta primera gde ekipe ne mogu da daju vise od gola po utakmici pa opet dodju do zavrsnice.

 

Kod nas je problem dolazaka malo drugacije prirode od nacina igre. 

I tu ces se sloziti, verujem.

Prvo, veliki problem je kancerogena atmosfera, neatraktivnost protivnika, znas da je liga namestena (jebaga), u klubu vlada tezak kriminal, cak i taj dugi post od kvalitetnog fudbala je dosta redovnih ljudi odvikao od dolazaka. Isto, domaca liga je previse krs, a u LS ljudi dolaze da vide strane klubove i igrace jer svakako znaju da cemo verovatno biti napucani 5 razlike (bez obzira na nacin igre).

 

Ja verujem da je nasim navijacima svejedno kako ce da se igra, bitno bi bilo da ima rezultata (trenutno su skroz zadovoljavajuci), a u celoj ovoj prici oko Crvene zvezde kao fudbalskog kluba, kriviti Milojevica i igru za manjak navijaca je isto kao da krivis program na televizoru sto si udario mali nozni prst u sto. Jeste da ume da privuce paznju, ali nije njegova krivica. 

 

Verujem, da je Zvezda privatan klub u kome se bolje posluje, da je Miloje trener, da je domaca liga makar nivo Aba lige u kosarci, ljudi nikakvih problema ne bi imali da dolaze svakodnevno bez obzira na to da li cemo igrati ruzniji ili lepsi fudbal. Nije Zvezda neki anonimni klub koji treba da bude ko zna koliko atraktivan da privuce navijace, brend je tu, dosta klinaca je od malih nogu pratilo i navijalo, samo je apsolutno nemoguce uzdici se iz blata, koje je 80% sezone bez Evrope i nekih derbija, ako nemas dostojne protivnike sa imenom protiv kojih ne mozes da otaljavas.

 

Toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tsva said:

 

Inter je sa Murinjom u LS igrao dosta dobar fudbal. Ne pratim Seriju A

 

Sto se Celzija tice svake sezone kada su uzimali titule bili su ili prvi ili drugi po broju datih golova. Fudbal im jeste bio dosadan a sada je i prevazidjen zato on nikoga ne trenira u ovom momentu. To sto je on morao da prolazi za njega prejaku Barselonu to je posebna prica. Tu je grao bas seljacki al mu nije pomagalo.

 

Kod njega su igraci bili spremni a ne kao da su upravo dosli iz pecenjare i jos svratili na burek usput.

Ja sam fan Intera jos od kad sam poceo da gledam Seriju A pa mogu da kazem da nisu previse atraktivno igrali sem nekoliko utakmica koje su bili vise izuzeci od pravila. Kasnije Murinjove faze jesu prevazidjene i provaljene, ali i dalje mogu da donesu solidan rezultat svakoj ekipi koja bi ih adaptirala na pravi nacin.

 

A igraci su mu bili spremni jer je to zahtevala liga. I nasi bi bili spremni za celu JSL da ih zabole da se cimaju, inace ne mozes da igras dobar defanzivan fudbal ako nisi fizicki spreman. Tu mozes uporediti sa Grofom, cije ekipe nisu mogle produzetak jebeni da odgraju.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Død said:

Nije Zvezda neki anonimni klub koji treba da bude ko zna koliko atraktivan da privuce navijace, brend je tu, dosta klinaca je od malih nogu pratilo i navijalo, samo je apsolutno nemoguce uzdici se iz blata, koje je 80% sezone bez Evrope i nekih derbija, ako nemas dostojne protivnike sa imenom protiv kojih ne mozes da otaljavas.

Toliko od mene.

 

Тај бренд којег помињеш је стечен прије свега атрактивним играчима, 5 Звездиних Звезда, Дејом, Робијем, Панчевом, Дулетом Савићем, Бором Костићем и многим, многим другим. Сви су они били  фудбалери који су играли атрактиван фудбал и зато су масе и долазиле да их гледају. Многи су постали и навијачи Звезде због њих као али и  атрактивних и моћних игара читавог тима.

Некада је просјечан Звездин навијач имао фудбалски много истанчан укус...

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Znanje imanje said:

 

Kakvo epsko lupetanje 😂

 

Šansa bi bila da je Terzić Milojeviću doveo Kutinja, a ne obratno kao što se desilo.

Napravite kratku analizu svojih reči, pre objavljivanja gomile gluposti, kakva crna šansa, da li si ti zdrav?!

A zamisli da treneru Indjije dovedu Garciju i VLP itd... bilo bi 5 na poluvremenu. Ne bi morao Brana Ilic da izdominira.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, prolup said:

Cudo da sad sa Gobeljicem, Jovancicem, Pavkovom ne moze odigrati na nivou tih nabrojanih.

 

Да као некада имамо концепт фудбала можда бисмо некога и избацили ранга претходника. Овако када Борјан и штофери имају улогу везних, а тек доведени Ла Пара против Инђије крпи бека, врашки тешко.

Иначе помињао сам некадашњег просјечног Звездиног навијача, а ти и слични сте далеко испод тог просјека...

Link to comment
Share on other sites

Moze biti al on vec duze vreme ne igra dobro plus je nespreman a igra na poziciji gde to moze proci samo ako imas dobre menadjere kao Rodic. Pavkov recmo niti je spreman niti ume al fino drma sisama po terenu. 
Hahah, kakav si ti ludak. Vilica me boli.
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stondisha said:

 

NI OVO NIJE TAČNO.


Prvi ja ne izgledam kao žgoljavi programer, drugo nosio sam navijačka obeležja, majice ispisane ćirilicom i sličan taj neki reprezentativni folklor. 

mio pivo ispred prodavnice, a i u parkiću a i u kafani, pričao svima koji su me pitali odakle sam i šta sam... ma ni dlaka s glave mi nije falila... opet naravno pričam za Tursku koja barem u tom nekom navijačkom polusvetu ima taj epitet zajebane države...

 

 

 

Liverpool-fkw.jpg

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...