Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, perkos said:

Simpatičan mi je ovaj stondisha iako je imao neki pik na mene ali očito totalno ne poznaje situaciju u navijačkom svetu države Njemačke

evo malo da prouči  https://www.youtube.com/watch?v=Xt6bNkmPT2s

 

Pa ovo je bas ono sto Stondisha pise...Ako si dosao da gledas tekmu bez namere da se potuces,kuropecas itd super ces proci...

Ovi sa snimka nisu po svemu sudeci dosli da gledaju tekmu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, perkos said:

Simpatičan mi je ovaj stondisha iako je imao neki pik na mene ali očito totalno ne poznaje situaciju u navijačkom svetu države Njemačke

evo malo da prouči  https://www.youtube.com/watch?v=Xt6bNkmPT2s ; 

 

 

 

Lepo ti @Golijat  objasnio sve, a možeš da okačiš snimke ili izveštaje, kako su se naši proveli u tom Kelnu na primer, kad si okačio Keln u londonu i to baš one "naše" na koje se @Lancelot_Bg poziva da je super i kul i da nema problema.

Ali ne lancelotovi NAŠI Ica Bogdanov, Mare Komadant i ostalo Ultra Kop društvo, nego naši sunarodnici koji su otišli o svom trošku i o svom vremenu DA GLEDAJU FUDBAL Keln Crvena Zvezda.  kakve su oni neprijatnsti doživeli na tribinama i oko stadiona?
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Golijat said:

 

Pa ovo je bas ono sto Stondisha pise...Ako si dosao da gledas tekmu bez namere da se potuces,kuropecas itd super ces proci...

Ovi sa snimka nisu po svemu sudeci dosli da gledaju tekmu...

Da, kao i kada su gađali ljude na jugu raketom, nemoj da se zajebavamo, svuda ima budala, ali van navijačke tribine (kopa), ne bi trebalo da bude problema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Da, kao i kada su gađali ljude na jugu raketom, nemoj da se zajebavamo, svuda ima budala, ali van navijačke tribine (kopa), ne bi trebalo da bude problema.

 

o tome i pričamo. Ako budeš išao da gledaš fuzbal velika je verovatnoća da se ništa neće desiti... a UVEK postoji verovatnoća da će da bude nešto jer jebi ga što kažeš uvek ima budala i morona kojima je fuzbal sporedna stvar.

Razbijamo mit, da ti se SIGURNO ništa neće desiti ako si u CZV kopu, a da postoji velika verovatnoća da ćeš ddoživeti neku neprijatnost, ako si na tribinama levo nekim sa regulare nemcima semenkarima.

ne dešavaju se sranja izmedju semenkara ni na Marakani/JNA kad se igra derbi, a da če nekog našeg Jugovića da jure nemački semenkari po Alianc Areni  jer je eto neki navijač/simpatizer CZV.

Link to comment
Share on other sites

Nasa najveca sansa je upravo Kovac , lik je zalutao na klupu Bajerna, jeste da nije realno da im otkinemo bodove ali sportski je nadati se, pogotovo sto je ovakav Bajern tempirana bomba, mozda ce nas dobiti 6:0 , mozda 3:1 , a mozda i 0:0.

 

Sto se nase igre tice, ocekujem da se nabijemo Borjanu u krilo i da pokusamo nesto na kontre, mozemo se i takvom igrom otkinuti bodove svabama, pod uslovom da nam ne spadnu gace.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Znanje imanje said:

Vladan Milojević je bolji trener od Nika Kovača.

Nikada Niko Kovač ne bi odveo Zvezdu u dve vezane Lige šampiona, malo ko bi to uspeo.

 

nidje veze logika

 

Vladan Milojevic nikada nece biti trener kluba kao sto je Bayern jer klub kao sto je Bayern ili Zvezda nekada ima velike zahteve. Navijaci zele da gledaju fudbal. Niko Kovac ne ide na rezultat (igra seljacki fudbal) jer se rezultat podrazumeva. Bayern nikada nece odigrati utakmicu kod kuce kao mi finale kupa tj da ne sutne na gol. Treneru bi se zahvalili uz pominjanje uze familije i salvu zvizduka.

 

Vladan Milojevic je u subotu pokazao da je mnogo gori trener od onog pokradenog nesretnika iz Indjije. Samo u Srbiji ljudi gledaju fudbal na rezultat (seljacki). Niko normalan ne bi gledao na TV utakmicu Zvezda Indjija niti bi ikada pomislio da je to fudbal ako nije navijac jednog od klubova. 

 

Stavljanje Milojevica i Kovaca u istu recenicu je presmesno. Milojevic ne moze da motivise Fujadina i Zuloa da potrce. Zamisli da kaze Levandovskom da stane u blok i suzi teren. 

 

Uskoro ce sreda. Sansa za Milokevica da pokaze da je bolji trener od Kovaca. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Berlin said:

Nasa najveca sansa je upravo Kovac , lik je zalutao na klupu Bajerna, jeste da nije realno da im otkinemo bodove ali sportski je nadati se, pogotovo sto je ovakav Bajern tempirana bomba, mozda ce nas dobiti 6:0 , mozda 3:1 , a mozda i 0:0.

 

Sto se nase igre tice, ocekujem da se nabijemo Borjanu u krilo i da pokusamo nesto na kontre, mozemo se i takvom igrom otkinuti bodove svabama, pod uslovom da nam ne spadnu gace.

Znas li kad je Bayern odigrao zadnju utakmicu kod kuce a da nije dao gol? Liverpul prosle sezone i Sevlja pretprosle sezone. To je eliminaciona faza. U grupi, zadnji put nisu dali gol u sezoni 2009/10 protiv Juventusa. 

 

Na 3:3 mozemo uzeti bod. 0:0 nece biti. 

 

Mi smo prosle sezone na 3 gostovanja primili samo 13 komada kazem samo jer nam je Borjan bio najbolji igrac. 

Edited by tsva
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Stondisha said:

 

Jel su nas u Kelnu one godine jurili Nemci ili "Nemci" i jesu li jurili Srbe ili "Srbe"?

 

Nemaš u Kelnu ni blizu toliko "Nemaca" koliko u Minhenu i nemoj bzvz da pričamo ljudima koji vrlo lako mogu da najebu ni krivi ni dužni.

Ne moraš da imaš apsolutno nikakve veze sa organizacijom Ultra K...Delije Sever, ako nosiš obeležja meta si određenom broju imbecilnih Hrvata/Albanaca/Muslimana/Turaka koji te vide kao trofej. Isto važi i ako si u Dinamovom dresu samo si onda na meti imbecilnih Srba.
Možeš da gledaš svoja posla koliko god hoćeš, ako nosiš dres ili šal u Minhenu tada imate sasvim solidne šanse da najebete ako vas je samo par, tako da je najdobronamerniji savet da ljudi budu oprezni i pamet u glavu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Stondisha said:

 

Jel su nas u Kelnu one godine jurili Nemci ili "Nemci" i jesu li jurili Srbe ili "Srbe"?

Jesi ti bio u Kelnu i znas kako je bilo? Reci nam kako su prosli nasi iz dijaspore u Parizu na primer, nije bilo delija samo simpatizeri i napad sa raznih strana.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, tsva said:

Samo u Srbiji ljudi gledaju fudbal na rezultat (seljacki).

 

53 minutes ago, tsva said:

Navijaci zele da gledaju fudbal. Niko Kovac ne ide na rezultat (igra seljacki fudbal) jer se rezultat podrazumeva. Bayern nikada nece odigrati utakmicu kod kuce kao mi finale kupa tj da ne sutne na gol. Treneru bi se zahvalili uz pominjanje uze familije i salvu zvizduka.

Iako razumem sta zelis da kazes, ovo nije bas istina. Dosta jacih klubova od Zvezde je igralo ruzan i gotovo negledljiv fudbal "na rezultat", gde su se mucili sa daleko slabijim protivnicima. Neki su vise puta dolazili do finala, neki su i osvajali. 

I iskreno, nisam video da su im tribine prazne. Ali dobro, to je zato sto ti klubovi imaju vrhunske uslove na stadionu pa navijaci mogu da dodju i uzivaju u sirotinjskim pobedama bez ustezanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, perkos said:

Jesi ti bio u Kelnu i znas kako je bilo? Reci nam kako su prosli nasi iz dijaspore u Parizu na primer, nije bilo delija samo simpatizeri i napad sa raznih strana.

 

Ne znam kako je prošla naša dijaspora iu Parizu, al znam kako smo prošli Navijači Malmea i ja 2015 u tom istom Pariz, sa sve obeležima Malmea (dres šal...) u centru grada do nekih 19h maltene nas niko primetio nije. Posle su oni otišli na Fudbal, mi u Lil, gde smo u prepunoj hali sa sve obelžijma navijali u porazu naše reprezentacije od domaćina. Apsolutno nikakvih neprijatnosti nismo imali ni sa Litvancima u polufinalu (opet poraz jbga)... pričam ti sve lična iskustva, Gospođa i ja na tribinama, psujemo sudiju, navijamo... kao u Pioniru jbga.

 

Odosmo od teme. Suština jeste da treba biti obazriv i ne isticacati šalove i dresove po nekim budžacima i štekovima, jer idiota ima svugde, ali počeli smo od čovekove tvrdnje da će na stadionu biti problema, a da czv kop navijačima CZV garantuje bezbednost.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, NMX said:

Ne bih da se hvalim ali da se pohvalim :kece:

 

Posto sam uspeo da nadjem karte za Alijans arenu (i to ne preko mafijaško-reketaško-narkomanske udruge zvane Dileje sever, koji su btw bili JEDINI preko kojih je išla distribucija karata za goste), nadjoh solidno povoljan let i eto mene sa drugarima iz MinKena u sredu na Alijansu.

 

fun fact 1, karta je jeftinija nego u Beogradu za slična mesta :krstipd4:

fun fact 2, čuh da su Dileje valjale karte po 100 i više evra :krstipd4:

 

Što se tekme tiče, imam neki vrlo nelagodan osećaj, da će biti neki PSG scenario. Gledao sam malo Bajern za vikend sa Lajpcigom. Strašna tekma iako samo 1:1. Tempo koji mi možemo da izdržimo 20 minuta i brzina igre kojoj ne možemo da pariramo ni 20 sekundi. I tu će biti problem kao i sa svim tim brzim  ekipama. Bajern nije brz kao Liverpul ili PSG ali se strašno dobro otkrivaju, brzo traže višak po stranama a ako lopta uđe u 16 do ovog manijaka, to je već 50% gol. 

Ja sam dao za dve karte, za mene i gospoju, zapad, sektor 305, 165 evra.

Idemo autom i ostajemo do subote malo da vidimo taj Minken 🙂

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

My 2 cents...

Ne znam sad dal' sam ja budala sa svojih 40 i kusur g. ili šta već ali ja stvarno ne mislim da postoji bilo kakva šansa, da se desi neki problem tamo. Malo sam se raspitao tamo od jednog Nemca, ali pravog jel', ni on ne veruje da je bilo šta moguće. Idem tamo, kupiću onaj šal Bayern - Zvezda, možda s mojom boljom polovinom nabacimo i neke Bayernove kačkete i navijamo ko ljudi, normalno. Ako nekim čudom damo gol, biću sigurno prvi da skočim i poludim tamo na tribini ali neću tamo da provociram, pi*karam i unosim se nekome u facu ili ne znam šta. Idem da navijam i da uživam u utakmici, atmosferi, ambientu, itd.

Kad navijaju normalni ljudi, sve ide.. kad su u pitanju oni drugi, o tome neću da trošim reći uopšte.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stondisha said:

 

Čelzi sa Mirinjom isto Inter sa Murinjom... onako iz glave.

 

 

Nemci su uvek igrali pošten fudbal i Bundesliga je PO MENI najgledljivija od svih liga koje se kod nas prenose.

 

Inter je sa Murinjom u LS igrao dosta dobar fudbal. Ne pratim Seriju A

 

Sto se Celzija tice svake sezone kada su uzimali titule bili su ili prvi ili drugi po broju datih golova. Fudbal im jeste bio dosadan a sada je i prevazidjen zato on nikoga ne trenira u ovom momentu. To sto je on morao da prolazi za njega prejaku Barselonu to je posebna prica. Tu je grao bas seljacki al mu nije pomagalo.

 

Kod njega su igraci bili spremni a ne kao da su upravo dosli iz pecenjare i jos svratili na burek usput.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stondisha jeste tvrdoglav  i ne bi popustio wve da ga sednemo na vruc šporet ali zbog bezbednosti onih koji idu za Minhen mora se reci da će pored hijlada normalnih navijača Bajerna biti i par stotina likova koji zele skalp nekog od zvezdasa i neko obelezje kao trofej. Na svakom gostovanju njije na odmet biti oprezan. Moze se i na njihove tribine ali onda se prilagodis novonastaloj situaciji. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, perkos said:

Stondisha jeste tvrdoglav  i ne bi popustio wve da ga sednemo na vruc šporet ali zbog bezbednosti onih koji idu za Minhen mora se reci da će pored hijlada normalnih navijača Bajerna biti i par stotina likova koji zele skalp nekog od zvezdasa i neko obelezje kao trofej. Na svakom gostovanju njije na odmet biti oprezan. Moze se i na njihove tribine ali onda se prilagodis novonastaloj situaciji. 

Vidi, ja sam baš zbog "organiziranih navijača" od mog kolege eksplicitno tražio zapad, ako ne - ništa. Neću tamo da se grupišem i da izvodim ko zna šta. Kao i svugde verovatno su i tamo semenkari na zapadu, pa može komotno da se odgleda utakmica i sa njima i da se popriča, zeza, itd. A naravno da se ne ponašaš baš tako da cela tribina do sedmog minuta utakmice zna ko si, gde si i šta si, treba valjda imati i malo pameti.

I ako ostaje neko još malo tamo, imaju fine ćevape u Ćevabdžinici 10 i burek/pitu u Tepsiji. 🙂 

Edited by piksi
slovo
  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, piksi said:

Vidi, ja sam baš zbog "organiziranih navijača" od mog kolege eksplicitno tražio zapad, ako ne - ništa. Neću tamo da se grupišem i da izvodim ko zna šta. Kao i svugde verovatno su i tamo semenkari na zapadu, pa može komotno da se odgleda utakmice i sa njima i da se popriča, zeza, itd. A naravno da se ne ponašaš baš tako da cela tribina do sedmog minuta utakmica zna ko si, gde si i šta si, treba valjda imati i malo pameti.

I ako ostaje neko još malo tamo, imaju fine ćevape u Ćevabdžinici 10 i burek/pitu u Tepsiji. 🙂 

 

Hvala.  To je taj rezon. Gospodja i ti, autom do Minhena, produženi vikend 5 dana u ponedeljak na posao. mini odmor, spojili lepo i korisno... da je malo kasnije utakmica pa a i zakačite Oktobar Fest (ništa epohalno, po meni), al i ovako ozbiljna akcija 4-5 dana restart.

 

Pošteno i respect.

tenor.gif

Edited by Stondisha
respect.
Link to comment
Share on other sites

Исувише сам гостовања прошао и толико тога видео да ми је смешно уопште да одговорим на ове ваше приче. У реду је да излажеш своје мишљење, а друго је да неког доводиш у опасност и палиш га ”само ти иди, слободно у Звездиним обележјима на противнички стадион, опусти се. Ћаскај са ликовима около и навијај када дамо гол”. 

Укратко то се не ради. Ако већ идете у секторе где су већином домаћи навијачи строги кежуал, без ЦЗ обележја. Седнеш, одлеглаш текму и то је то. Не привлачиш пажњу. 

 

А ови што су са Маракане излазили у жбуње јер нису умели да нађу ВЦ боље нека не пале људе да оду и упадну у проблем. То је тако могло 1989 у Келну, а већ 1991 у том истом Минхену није било исто. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stondisha said:

 

Hvala.  To je taj rezon. Gospodja i ti, autom do Minhena, produženi vikend 5 dana u ponedeljak na posao. mini odmor, spojili lepo i korisno... da je malo kasnije utakmica pa a i zakačite Oktobar Fest (ništa epohalno, po meni), al i ovako ozbiljna akcija 4-5 dana restart.

 

Pošteno i respect.

tenor.gif

Booyakasha !! 🙂

 

Nije taj Oktoberfest baš maj kap of ti, a i cene noćenja budu od te subote bukvalno duplo veće...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, piksi said:

Booyakasha !! 🙂

 

Nije taj Oktoberfest baš maj kap of ti, a i cene noćenja budu od te subote bukvalno duplo veće...

 

potpis.

 

Mi  spavali u Rozenhajmu pa išli vozom do Minhena.  Vašar, samo lepo organizovan i uredjen, Točeno pivo, pečeni pilići i kobaje. Valja videti čisto eto slušao si o njemu godinama i te fore. Medeni mesec nam bio na prvenstvu u Sloveniji (basket) pročitali u novinama da je počeo i kad smo pobedili Italijane za sedmo produžili za Rozenhajm i Oktober Fest... eto medeni mesec nam je što da ne, a kad smo već tu nije ni Amsterdam daleko... :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...