Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

procice ti zivot cekajuci
 
da imam zivaca da kopam po forumu, prvo bih nasao one kojima je Ivanic igracina cim mu se nadje prava pozicija.
Nisam te pitao za te kojima je Ivanić igračima već za te koji su opravdavali pošto su tvoje reči "Tako su opravdavali sramotnu pljačku"...

I nisam te pitao za nešto što se desilo 1979. godine već o onom o sinoć...

Ili, samo po običaju pričaš razne priče bez pokrića tek da bi mogao da opljuneš i mračiš pošto je sinoć apsolutno postignut konsenzus svih na ovoj temi da ono sinoć bila sramota...
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Tsva brate, navijaj u sredu da igramo bolje i primimo sto manje komada!

bolje da ne primamo nikako

 

Marin da da jedan za dobra stara vremena Bundeslige

 

 

Bajernu mozes otkinuti bod na gol vise. AKo im dozvolis 80% lopte i cekas kraj, jebace te ruzno

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da se hvalim ali da se pohvalim :kece:

 

Posto sam uspeo da nadjem karte za Alijans arenu (i to ne preko mafijaško-reketaško-narkomanske udruge zvane Dileje sever, koji su btw bili JEDINI preko kojih je išla distribucija karata za goste), nadjoh solidno povoljan let i eto mene sa drugarima iz MinKena u sredu na Alijansu.

 

fun fact 1, karta je jeftinija nego u Beogradu za slična mesta :krstipd4:

fun fact 2, čuh da su Dileje valjale karte po 100 i više evra :krstipd4:

 

Što se tekme tiče, imam neki vrlo nelagodan osećaj, da će biti neki PSG scenario. Gledao sam malo Bajern za vikend sa Lajpcigom. Strašna tekma iako samo 1:1. Tempo koji mi možemo da izdržimo 20 minuta i brzina igre kojoj ne možemo da pariramo ni 20 sekundi. I tu će biti problem kao i sa svim tim brzim  ekipama. Bajern nije brz kao Liverpul ili PSG ali se strašno dobro otkrivaju, brzo traže višak po stranama a ako lopta uđe u 16 do ovog manijaka, to je već 50% gol. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bice to jos jedna mucna utakmica, samo sto su ovi mnogo visi nivo od YB. U i oko naseg sesnaesterca ce uglavnom da se igra. Ovi ne staju da bi otaljali posao kad vec povedu. Grizu do kraja i strah pariskog horora je opravdan.

Nego, sta bi od onog skandala oko prodaje meca da Psg. Nasi na sva vrata urlase da ce da obelodane ko je to nas osramotio i to vrlo brzo. Nists od toga ne bese.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Ne bih da se hvalim ali da se pohvalim :kece:

 

Posto sam uspeo da nadjem karte za Alijans arenu (i to ne preko mafijaško-reketaško-narkomanske udruge zvane Dileje sever, koji su btw bili JEDINI preko kojih je išla distribucija karata za goste), nadjoh solidno povoljan let i eto mene sa drugarima iz MinKena u sredu na Alijansu.

 

fun fact 1, karta je jeftinija nego u Beogradu za slična mesta :krstipd4:

fun fact 2, čuh da su Dileje valjale karte po 100 i više evra :krstipd4:

 

Što se tekme tiče, imam neki vrlo nelagodan osećaj, da će biti neki PSG scenario. Gledao sam malo Bajern za vikend sa Lajpcigom. Strašna tekma iako samo 1:1. Tempo koji mi možemo da izdržimo 20 minuta i brzina igre kojoj ne možemo da pariramo ni 20 sekundi. I tu će biti problem kao i sa svim tim brzim  ekipama. Bajern nije brz kao Liverpul ili PSG ali se strašno dobro otkrivaju, brzo traže višak po stranama a ako lopta uđe u 16 do ovog manijaka, to je već 50% gol. 

То за продају карата по ценама већим од 100е није истина. Ако јесте пошаљи ми на прив. поруку ко ти је нудио карте по тој цени. Строго се кажњава нешто тако и група то не дозвољава.То из првог лица знам поуздано и нема шансе да је то што си написао истина. Иначе карте не би ни могао да добијеш јер се распоређују интерно, клуб их достави Делијама па онда унутар групе онима који иду на све утакмице и гостовања или људима са Запада које знају да су редовни. Тако се бар донекле испоштују оних пар хиљада који су редовни и на малим утакмицама. 

Ићи ћеш на трибине где су смештени већином навијачи Бајерна, мој ти је савет да са том картом дођеш у сектор где су смештени наши навијачи, пустиће те да уђеш. Деси се да наши навијачи на некој другој трибини упадну у проблеме, па да се не излажеш непријатностима ово ти је најбоља опција. 

Жив био и срећно видимо се у Минхену! 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lancelot_Bg said:

Ићи ћеш на трибине где су смештени већином навијачи Бајерна, мој ти је савет да са том картом дођеш у сектор где су смештени наши навијачи, пустиће те да уђеш. Деси се да наши навијачи на некој другој трибини упадну у проблеме, па да се не излажеш непријатностима ово ти је најбоља опција. 

 

pa šta?

I Gospodja i ja smo na EP bili u kopu sa slovencima pa nam nije dlaka s glave falila, čak smo se i dobro proveli i zajebanciju terali.

Jedini ikad problem sam imao kad su srbi 'teli da me biju u Sloveniji jer nisam hteo da zviždim makedoncima i po njima nisam dovoljno srbin da delim tribinu s njima.


Tako da troskok sa tim utoravanjem navijača u podobne boksove/torove. a @NMX  je forumaš kome se na reč veruje kao 1-2 i bez pogovora.  Barem ja jer se ispostavilo u xyz slučajeva da zna o čemu priča.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

Tako da troskok sa tim utoravanjem navijača u podobne boksove/torove. a @NMX  je forumaš kome se na reč veruje kao 1-2 i bez pogovora.  Barem ja jer se ispostavilo u xyz slučajeva da zna o čemu priča.

Ne zaleći se. NMX je preneo šta je čuo, a ne da je tome svedočio. Neko je možda i prodao tako kartu ali iz prve ruke i to sa dve strane znam da se dešavalo da ni velike face iz grupa nisu mogle da obezbede karte za nekog ko ih poznaje, ide na utakmice ali nije njihov deo. Ogromna je potražnja a malo karata. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

То за продају карата по ценама већим од 100е није истина. Ако јесте пошаљи ми на прив. поруку ко ти је нудио карте по тој цени. Строго се кажњава нешто тако и група то не дозвољава.То из првог лица знам поуздано и нема шансе да је то што си написао истина. Иначе карте не би ни могао да добијеш јер се распоређују интерно, клуб их достави Делијама па онда унутар групе онима који иду на све утакмице и гостовања или људима са Запада које знају да су редовни. Тако се бар донекле испоштују оних пар хиљада који су редовни и на малим утакмицама. 
Ићи ћеш на трибине где су смештени већином навијачи Бајерна, мој ти је савет да са том картом дођеш у сектор где су смештени наши навијачи, пустиће те да уђеш. Деси се да наши навијачи на некој другој трибини упадну у проблеме, па да се не излажеш непријатностима ово ти је најбоља опција. 
Жив био и срећно видимо се у Минхену! 


Vi niste navijaci, vi ste kriminalna organizacija.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 34Barkley said:

Ne zaleći se. NMX je preneo šta je čuo, a ne da je tome svedočio. Neko je možda i prodao tako kartu ali iz prve ruke i to sa dve strane znam da se dešavalo da ni velike face iz grupa nisu mogle da obezbede karte za nekog ko ih poznaje, ide na utakmice ali nije njihov deo. Ogromna je potražnja a malo karata. 

 

Ja pričam za deo oko karata u minhenu što je   @NMX iz prve ruke preneo da je njegova karta jeftinija nego karta za utakmicu u BG... koliko košta karta kod preprodavaca u BG i ko ih valja, ne ulazim niti me interesuje. 

posle nekih godina, stvori se neko poverenje u neke forumaše pa mije mi teško da poverujem čak i u ono čuo sam da je karta preko 100...    kao što mi je teško da poverujem kad dodje neko sa severne/južne tribine, gde obitavaju kojekavki kojekude i kaže mi postoji kodeks zna se toliko i toliko košta katra i toga se svi pridržavaju...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lancelot_Bg said:

Деси се да наши навијачи на некој другој трибини упадну у проблеме, па да се не излажеш непријатностима ово ти је најбоља опција. 

 

Kako da ne, tamo gde je grupa se ne "upadne u probleme" i nemaju se "neprijatnosti". Grupa je, btw, planetarno poznata po tradicionalnoj miroljubivosti i klonjenju od pravljenja svinjarija na gostovanjima, pogotovo u zemljama prijateljske EU. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Čovek je lepo upozorio da odlazak u neki drugi sektzro na stadionu u Minhenu može biti problematičan a ko želi i voli da rizikuje neka izvoli da se junači po tribinama u gradu u kojem navijači Zveude nisu baš omiljeni i gde će biti prilično zainteresovanih da ulove neki "srpski trofej".

Što se karata tiče to je već tradicionalni srpski način da e zaradi koja kinta, po onoj pesmi "princip je isti sve ostalo su nijanse" mulja se od vrha kluba pa do onih koji prodaju semenke ispred stadiona i sumnjam da će se to promeniti u skorije vreme.  Lično znam kako je i preko koga Maza Vasilijević svojevremeno tapkao karte, i sad ima toga ...  

Link to comment
Share on other sites

Just now, perkos said:

Čovek je lepo upozorio da odlazak u neki drugi sektzro na stadionu u Minhenu može biti problematičan a ko želi i voli da rizikuje neka izvoli da se junači po tribinama u gradu u kojem navijači Zveude nisu baš omiljeni i gde će biti prilično zainteresovanih da ulove neki "srpski trofej".

 

Dobro je Perkose... neka...

godina je 2013, dan je utorak/sreda  i igra se kup nemačke Bajesr vs Hanover (ili tako neki likovi u Crvenim dresovima) Gospodja i Ja u Minkenu na okteober festu... ispod jedne "šatre" sede navijači (puna šatra) Bajerna piju pivo, jedu kobaje, pevaju Bajern Minken je najači  i bole ih ćoše.  "Šatra" do njih navijači Hanovera (isto puna šatra), piju pivu, jedu pečenu pilad i pevaju Hanover 96 je naj bolji ikad tim!!!!  boli ih ćoše ono sve u 16...  nije to Perkose zvezda i partizan, da ti razbiju auto jer si prolazio tuda ili da ti razbiju glavu jer prolaziš nekom ulicom u krugu od 40 kilometara od stadiona... Evropa Perkose, svet, civilizacija...  a pri tome čovek nije rekao nijednom: sklonite obeležja ponašate se tako i tako ako nećete probleme u MinKenu... nego je bilo:

 

Quote

мој ти је савет да са том картом дођеш у сектор где су смештени наши навијачи, пустиће те да уђеш. Деси се да наши навијачи на некој другој трибини упадну у проблеме, па да се не излажеш непријатностима ово ти је најбоља опција. 

 

a moj odgovor njemu je bio:

 

Quote

mene su samo naši navijači i 'teli da biju...

 

 

al a ne idemo daleko i duboko u analizu ovog dobronamernoga saveta, nego da se složimo da je ovo marketing navijačke grupe koja će našima da obezbedi da bude sve po ok jer zli nemci....  Nismo mali Perkose, da nam neko objašnjava i da nas ubedjuje da će nam prijatnije biti u društvu Ivana Bogdanova i sličnih nakaza nego li u društvu raznih navijača Bajerna na "istoku"...  kao što na derbijima nema sranja izmedju nas navijača na Istoku i Zapadu tako će ti biti i na LŠ u Minhenu, kao što je i bilo u Kelnu onomad...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

Ne bih da se hvalim ali da se pohvalim :kece:

 

Posto sam uspeo da nadjem karte za Alijans arenu (i to ne preko mafijaško-reketaško-narkomanske udruge zvane Dileje sever, koji su btw bili JEDINI preko kojih je išla distribucija karata za goste), nadjoh solidno povoljan let i eto mene sa drugarima iz MinKena u sredu na Alijansu.

 

fun fact 1, karta je jeftinija nego u Beogradu za slična mesta :krstipd4:

fun fact 2, čuh da su Dileje valjale karte po 100 i više evra :krstipd4:

 

Što se tekme tiče, imam neki vrlo nelagodan osećaj, da će biti neki PSG scenario. Gledao sam malo Bajern za vikend sa Lajpcigom. Strašna tekma iako samo 1:1. Tempo koji mi možemo da izdržimo 20 minuta i brzina igre kojoj ne možemo da pariramo ni 20 sekundi. I tu će biti problem kao i sa svim tim brzim  ekipama. Bajern nije brz kao Liverpul ili PSG ali se strašno dobro otkrivaju, brzo traže višak po stranama a ako lopta uđe u 16 do ovog manijaka, to je već 50% gol. 

 

Slikano danas oko 13h prvi dan prodaje po punoj ceni paketa ( a inace je prodato oko 9.000 paketa za sezonce i clanove sa popustima, i + 3.000 dato sponzorima ).

Ovo je ili sve prodato ili ljudi ce to opusteno da kupe u narednim danima, 

ili je pa ono boldovano, ( nisu ni Zvezdasi bas tolike ovce)

 

viber_image_2019-09-16_07-09-11.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stondisha said:

 

pa šta?

I Gospodja i ja smo na EP bili u kopu sa slovencima pa nam nije dlaka s glave falila, čak smo se i dobro proveli i zajebanciju terali.

Jedini ikad problem sam imao kad su srbi 'teli da me biju u Sloveniji jer nisam hteo da zviždim makedoncima i po njima nisam dovoljno srbin da delim tribinu s njima.


Tako da troskok sa tim utoravanjem navijača u podobne boksove/torove. a @NMX  je forumaš kome se na reč veruje kao 1-2 i bez pogovora.  Barem ja jer se ispostavilo u xyz slučajeva da zna o čemu priča.

Не може да се пореди твоје ”гостовање” на утакмици репрезентације у Словенији са гостовањем ЦЗ у Минхену. А једини и искључиви мотив зашто сам човеку рекао да избегне друге трибине је његова лична безбедност, никаква лоша намера. 

Он је изјавио ”да је чуо” да се ваљају карте преко 100е. Игром случаја знам да то није истина, осим МОЖДА у неком појединачном случају. Њима паре нису проблем веровали или не. 

6 minutes ago, Stondisha said:

 

Dobro je Perkose... neka...

godina je 2013, dan je utorak/sreda  i igra se kup nemačke Bajesr vs Hanover (ili tako neki likovi u Crvenim dresovima) Gospodja i Ja u Minkenu na okteober festu... ispod jedne "šatre" sede navijači (puna šatra) Bajerna piju pivo, jedu kobaje, pevaju Bajern Minken je najači  i bole ih ćoše.  "Šatra" do njih navijači Hanovera (isto puna šatra), piju pivu, jedu pečenu pilad i pevaju Hanover 96 je naj bolji ikad tim!!!!  boli ih ćoše ono sve u 16...  nije to Perkose zvezda i partizan, da ti razbiju auto jer si prolazio tuda ili da ti razbiju glavu jer prolaziš nekom ulicom u krugu od 40 kilometara od stadiona... Evropa Perkose, svet, civilizacija...  a pri tome čovek nije rekao nijednom: sklonite obeležja ponašate se tako i tako ako nećete probleme u MinKenu... nego je bilo:

 

 

a moj odgovor njemu je bio:

 

 

 

al a ne idemo daleko i duboko u analizu ovog dobronamernoga saveta, nego da se složimo da je ovo marketing navijačke grupe koja će našima da obezbedi da bude sve po ok jer zli nemci....  Nismo mali Perkose, da nam neko objašnjava i da nas ubedjuje da će nam prijatnije biti u društvu Ivana Bogdanova i sličnih nakaza nego li u društvu raznih navijača Bajerna na "istoku"...  kao što na derbijima nema sranja izmedju nas navijača na Istoku i Zapadu tako će ti biti i na LŠ u Minhenu, kao što je i bilo u Kelnu onomad...

 

 

Нажалост некада је и код нас постојало то време да људи који навијају за супротне клубове нормално седе у кафани гледају и од спорта направе нешто позитивно. Ја сам као клинац са ћалетом гледао у Немачкој Милан-ЦЗ, у кафани, са Италијанима. Пецкање, зезање, гомиле помфрита, кобаји и пива (за мене кока коле). Нешто најлепше чему ја сада учим и мог клинца. 

А ово сам човеку рекао само зато јер ми нисмо у тој димензији као Немци који навијају за своје клубове, а навијачи ЦЗ нису омиљени и стварно може да се деси да неко доживи неку непријатну ситуацију. Ако и идеш на неку другу трибину немој да носиш наша обележја или по граду да парадираш сам у њима. 

И на нашој трибини није проблем да станеш/седнеш са стране и гледаш фудбал. Нико неће реч да ти каже. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Lancelot_Bg said:

Не може да се пореди твоје ”гостовање” на утакмици репрезентације у Словенији са гостовањем ЦЗ у Минхену. А једини и искључиви мотив зашто сам човеку рекао да избегне друге трибине је његова лична безбедност, никаква лоша намера. 

Он је изјавио ”да је чуо” да се ваљају карте преко 100е. Игром случаја знам да то није истина, осим МОЖДА у неком појединачном случају. Њима паре нису проблем веровали или не. 

Нажалост некада је и код нас постојало то време да људи који навијају за супротне клубове нормално седе у кафани гледају и од спорта направе нешто позитивно. Ја сам као клинац са ћалетом гледао у Немачкој Милан-ЦЗ, у кафани, са Италијанима. Пецкање, зезање, гомиле помфрита, кобаји и пива (за мене кока коле). Нешто најлепше чему ја сада учим и мог клинца. 

А ово сам човеку рекао само зато јер ми нисмо у тој димензији као Немци који навијају за своје клубове, а навијачи ЦЗ нису омиљени и стварно може да се деси да неко доживи неку непријатну ситуацију. Ако и идеш на неку другу трибину немој да носиш наша обележја или по граду да парадираш сам у њима. 

И на нашој трибини није проблем да станеш/седнеш са стране и гледаш фудбал. Нико неће реч да ти каже. 

Pa znamo da nisu, Ultra kop radi punom parom

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Lancelot_Bg said:

А ово сам човеку рекао само зато јер ми нисмо у тој димензији као Немци који навијају за своје клубове, а навијачи ЦЗ нису омиљени и стварно може да се деси да неко доживи неку непријатну ситуацију

 

prijatelju, sranja se dešavaju i u Borči i u Minhenu, kad te sranje oće, ono te nadje... tu spora nema. Da li si u operi ili u pabu... ako te 'oće ono te 'oće.

Suština je, da ako čovek ode na utakmicu, da je gleda, sa neskrivenim namerama, znači iskreno fudbal bleja i to... neće ga dirati apsolutno niko i to je to. 

 

kao što mene niko apsolutno nije dirao kad sam bio na evropskom u Istambului na primer... ma niko, čak su braća Turci teli da se druže samom, da pričamo o basketu, da se zezamo i blejimo.  A kad su bili organizovano "naši" šta se desilo?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, vepar said:

Dobro, oni i ovako prepoznaju ko je navijac ko nije. Ako si neki zgoljavi, coravi programer... nece te niko ni dirati. Samo bez obelezja za svaki slucaj

 

NI OVO NIJE TAČNO.


Prvi ja ne izgledam kao žgoljavi programer, drugo nosio sam navijačka obeležja, majice ispisane ćirilicom i sličan taj neki reprezentativni folklor. 

mio pivo ispred prodavnice, a i u parkiću a i u kafani, pričao svima koji su me pitali odakle sam i šta sam... ma ni dlaka s glave mi nije falila... opet naravno pričam za Tursku koja barem u tom nekom navijačkom polusvetu ima taj epitet zajebane države...

 

edit:

 

i opet napominjem, da sam išao s Gospodjom mojom, ništa organizovano ništa navijači apsolutno nikakve veze s polusvetom tim imao nisam, a šta je bilo u Turskoj kad je polusvet išao organizovano?

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vepar said:

Dobro, oni i ovako prepoznaju ko je navijac ko nije. Ako si neki zgoljavi, coravi programer... nece te niko ni dirati. Samo bez obelezja za svaki slucaj

Druze vepre, cemu taj stereotip o zgoljavom i coravom programeru? Sto ne bi neko mogao u isto vreme da se bavi programiranjem i trenira boks? Ja recimo znam bas takvoga. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...