Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

@tsva Ti iz pouzdanih izvora znas da je bila namera i da je dogovoreno na poluvremnu?!!

 

Zbog cega su cekali poslednja tri minuta, vec sudija nije ranije dosudio penal ( bilo je par situacija) i izvrsio nalog?

 

Da li je i golman ucestvovao u "dogovoru" , pitam zbog one reakcije kod drugog gola?

 

Hvala!

 

....

 

Ili samo po obicaju serendas i pricas suplje price?! 😁 

 

Btw, za ove koji malo bolje poznaju fuZbal i pravila jedno pitanje: u situaciji neposredno pre primljenog gola, lopta je upucena u nas 16erac, dva-tri igraca Indjije su bila u ofsajdu. Lopta nije stigla do njih, vec je neko od nasih izbacio van 16 (nakon toga je usledio sut za gol) ... Da li je ofsajd ili ne?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Problem je u tome sto nije bila vrhunska kosarka.

 

Evroliga je uvela novi format u kojem, ako brzo dignes ruke od plasmana u TOP 8 imas 20-25 rekreativnih utakmica. Pre te sezone je otisao trener koji je bio ikona kluba i doneo mu puno uspeha, postavljen trener pocetnik, na sav glas se najavljivalo da Evroliga nije ni bitna, da je bitna samo ABA liga. Antic se odmara protiv Bamberga da bi igrao protiv Partizana.

 

Uz plasman FK u LS to je doprinelo da na kosarci bude 5000 ljudi.

 

Naravno da cemo doziveti i manje ljudi u LS na stadionu sa povecanjem cena karata. Samo, na LS ce uvek biti tih 30-40 000 ljudi, na Helsinkiju ili Suduvi jer to ipak nije pozoriste gde se zna da Zvezdu ocekuje pobeda na ovaj ili onaj nacin, a protivnik ionako ne igra ni za koga, samo za profit njihove uprave.

 

Ono juce je bila tolika sramota da se cak i Mrkela oglasio. Da se ne lazemo, prvi smo kada treba da se bunimo kada druge tako guraju ili kada se Kopenhagenu svira sumnjiv penal i drago mi je sto je, barem ovde, bila vidjena osuda jucerasnjih desavanja.

 

Ja sam mislio na poslednju Dejanovu sezonu. Posle njega je bilo jos gore.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

@tsva Ti iz pouzdanih izvora znas da je bila namera i da je dogovoreno na poluvremnu?!!

 

Zbog cega su cekali poslednja tri minuta, vec sudija nije ranije dosudio penal ( bilo je par situacija) i izvrsio nalog?

 

Da li je i golman ucestvovao u "dogovoru" , pitam zbog one reakcije kod drugog gola?

 

Hvala!

 

....

 

Ili samo po obicaju serendas i pricas suplje price?! 😁 

 

Btw, za ove koji malo bolje poznaju fuZbal i pravila jedno pitanje: u situaciji neposredno pre primljenog gola, lopta je upucena u nas 16erac, dva-tri igraca Indjije su bila u ofsajdu. Lopta nije stigla do njih, vec je neko od nasih izbacio van 16 (nakon toga je usledio sut za gol) ... Da li je ofsajd ili ne?

Nije ofsajd.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

@tsva Ti iz pouzdanih izvora znas da je bila namera i da je dogovoreno na poluvremnu?!!

 

Zbog cega su cekali poslednja tri minuta, vec sudija nije ranije dosudio penal ( bilo je par situacija) i izvrsio nalog?

 

Da li je i golman ucestvovao u "dogovoru" , pitam zbog one reakcije kod drugog gola?

 

Hvala!

 

....

 

Ili samo po obicaju serendas i pricas suplje price?! 😁 

 

Btw, za ove koji malo bolje poznaju fuZbal i pravila jedno pitanje: u situaciji neposredno pre primljenog gola, lopta je upucena u nas 16erac, dva-tri igraca Indjije su bila u ofsajdu. Lopta nije stigla do njih, vec je neko od nasih izbacio van 16 (nakon toga je usledio sut za gol) ... Da li je ofsajd ili ne?

upravu si

 

sudije sasvim slucajno non stop grese na stetu manjih klubova u korist vecitih

 

Komsije su u eri Toleta sasvim slucajno imali 8 filijala i njihovi igraci su svirali penale itd...

 

Nista mi nismo bolji sada. I oni su se vadili na neke evropske rezultate tada kao i mi sada.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Naravno da cemo doziveti i manje ljudi u LS na stadionu sa povecanjem cena karata. Samo, na LS ce uvek biti tih 30-40 000 ljudi, na Helsinkiju ili Suduvi jer to ipak nije pozoriste gde se zna da Zvezdu ocekuje pobeda na ovaj ili onaj nacin, a protivnik ionako ne igra ni za koga, samo za profit njihove uprave.

 

Ovde će biti ljudi jer će se igrati regularan fudbal, sa sudijom koji neće da svira osamnaesterac, odbrambeni igrači koje će da obilaze kao čunjeve i napadači koji neće na gol czv/pfc da pogledaju.

 

Bar sam ja sa ovim otisao da.gledam Ren i Robija... prva posle Boltona... i poslednja za života.

 

Da ne bude da pljuckam samo na FK, ni u Pionir se ne ide već godinama... manje više @Tamburinjo opisao lepo na košarci dole zašto ne idem, da se ne ponavljam i na fudbalu.

 

Kad dajem neke pare, izdvajam neko vreme... želim da se osetim prijatno, a ne da se jedem danima i da se osećam kao da me je neko iskoristio i odbacio. Odgleda se basket neki, neka "cibona/mornar" utakmica "manjeg intenziteta" kad mi je uz put i kad sam tu negde, reprezentacija u besketu malo se i iscimam pa pogledam... ovo ostalo, strogo TV, ako i to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tsva said:

upravu si

 

sudije sasvim slucajno non stop grese na stetu manjih klubova u korist vecitih

 

Komsije su u eri Toleta sasvim slucajno imali 8 filijala i njihovi igraci su svirali penale itd...

 

Nista mi nismo bolji sada. I oni su se vadili na neke evropske rezultate tada kao i mi sada.

 

Nemoj da "skreces" temu 😛

 

Znam da znas kada je u pitanju slucajna sudijska greska ili konstantno navlacenje za jednu ekipi... Peezda Mazic je bio odlican u tome.

 

Nego 😄 zbog cega je juce sudija cekao 88, zbog cega nije ranije svirao penal ako je vec dogovoreno ( imao je par dobrih prilika ) 😴

 

Jbg, za ovaj deo navlacenje za vece protiv manjih, nije samo slucaj kod nas... Ima toga u svim ligama, u nista manjoj meri.

 

Umesto sto se grade stadioni za standardne cetvoroligase, bolje je taj novac (ako je novac FSSa) usmeriti u unapredjenje infrastrukture na postojecim, poboljsanje bezbednosti, i uvodjenje VAR sistema na svim superligaskim terenima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, pavijan2 said:

@Martin MystereMystere

Kako nazvati ono što je Indjija igrala od 60. minuta do kraja utakmice?

Sad sudijska krađa.

Čovek je za 90 minuta imao jednu pogrešnu odluku. Velika greška, ali jbg, dešava se i boljima od njega.

 

 

A kako nazvati sta smo mi igrali pri rezultatu 1:0 protiv YB u Beogradu? Borjan kome treba vecnost da ispuca loptu, igraci koji su prestali da igraju i samo opstruisu igru, malo malo pa je neko na travi.

 

Da li smo tako reagovali, jbg, desava se ljudima kada je sudija dosudio penal za Kopenhagen? Ne moze se nekada biti protiv ociglednih sudijskih previda, a nekada zmuriti na iste.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Nemoj da "skreces" temu 😛

 

Znam da znas kada je u pitanju slucajna sudijska greska ili konstantno navlacenje za jednu ekipi... Peezda Mazic je bio odlican u tome.

 

Nego 😄 zbog cega je juce sudija cekao 88, zbog cega nije ranije svirao penal ako je vec dogovoreno ( imao je par dobrih prilika ) 😴

 

Jbg, za ovaj deo navlacenje za vece protiv manjih, nije samo slucaj kod nas... Ima toga u svim ligama, u nista manjoj meri.

 

Umesto sto se grade stadioni za standardne cetvoroligase, bolje je taj novac (ako je novac FSSa) usmeriti u unapredjenje infrastrukture na postojecim, poboljsanje bezbednosti, i uvodjenje VAR sistema na svim superligaskim terenima.

 

 

cekao da vidi prvo mozemo li sami nesto da napravimo a onda se u kriznoj situaciji aktivirao kao kasikara

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

 

A kako nazvati sta smo mi igrali pri rezultatu 1:0 protiv YB u Beogradu? Borjan kome treba vecnost da ispuca loptu, igraci koji su prestali da igraju i samo opstruisu igru, malo malo pa je neko na travi.

 

Da li smo tako reagovali, jbg, desava se ljudima kada je sudija dosudio penal za Kopenhagen? Ne moze se nekada biti protiv ociglednih sudijskih previda, a nekada zmuriti na iste.

 

 

to se zove igra na rezultat

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Martin Mystere said:


Uopšte nisam govorio o našoj igri već o zajebu oko transfera Bena a to nisam radio ni ja, ni Markoss ni ti već upravo Terza & Co.

Sada imamo dobrog igrača koji ostaje a koji ne može da igra LŠ jer je istom tom Terzi bilo bitno samo da ga utopi i napuni džepove a ne i da razmišlja o tome šta ako transfer propadne...

Jel sada jasnije?

 

 

Jbg, tvoj post na koji sam replicirao je bio posle Helmetovog pa sam mislio da se odnosi na to a ustvari se odnosio na Markossov koji je bio iznad njega pa je tu nastao zajeb.

 

Sve 5 :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tsva said:

cekao da vidi prvo mozemo li sami nesto da napravimo a onda se u kriznoj situaciji aktivirao kao kasikara

 

Odlican 👍  ( odavno se nisam ovako nasmejao)...

 

Ali zar nije bolje da je npr svirao penal kod pada Pavkova (gurkanje sa ledja kod Csuta) i sve resi mnogooo ranije 😴

 

@Stondisa evo i za tebe odgovor 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Odlican 👍  ( odavno se nisam ovako nasmejao)...

 

Ali zar nije bolje da je npr svirao penal kod pada Pavkova (gurkanje sa ledja kod Csuta) i sve resi mnogooo ranije 😴

 

@Stondisa evo i za tebe odgovor 😄

 

Trol mode on

 

Pa da nije 'teo da prlja ruke, al kad je doćeralo cara do duvara... 🙂

 

troll off

 

za ostale neka mene i debelog da se "ćeramo" stare smo mi mušterije, tako da preskočite ove upise i ne shvatajte ih previše za ozbiljno. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...