Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Drzava je blato, nista cudno da je i fudbal blato. Ali, da se sada bas posipamo pepelom...  Niko od nas nije budala i vidi sta se radi. Fudbal ili zabraniti ili prihvatiti da je sve glib.

A degeneriku koji nas pominje u svojoj zalbi Uefi neka pritisak skace u nebesa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

 

Pa ne znam kako drugacije da nazovem ovo sto ti radis...

 

Koliko god da kolega tsva mraci,narocito ne podnosim kada mraci posle nekog uspeha kao sto je bio plasman u evropu ali ponovo ispada da je covek apsolutno u pravu bar za 90% stvari...

 

Cekaj, 90% titula od raspada Juge su namestene i sad neko otkriva toplu vodu...

Evropa je uvek bila i bice jedino merilo, tu namestanja nema i dokle god tu ide dobro, trener ima ledja...Sve ostale gluposti, Robi madjija, Sa Pinto, lep fudbal...videli smo kako prolazi...

Naravno da sam zeleo da malo pecnem kolegu tsva, mada je on to prvi pokusao ako ispratis sve od pocetka, kad se vec nervira, nek cepa do daske 😁...o penalu sam napisao sta mislim...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

 

Cekaj, 90% titula od raspada Juge su namestene i sad neko otkriva toplu vodu...

Evropa je uvek bila i bice jedino merilo, tu namestanja nema i dokle god tu ide dobro, trener ima ledja...Sve ostale gluposti, Robi madjija, Sa Pinto, lep fudbal...videli smo kako prolazi...

Naravno da sam zeleo da malo pecnem kolegu tsva, mada je on to prvi pokusao ako ispratis sve od pocetka, kad se vec nervira, nek cepa do daske 😁...o penalu sam napisao sta mislim...

 

Болдовано је сељачка прича која је најчешће долазила из комшилука као прикривена верзија кмечања. Нећу рећи да у великој држави није било свега али поредити тада 5. лигу Европе са било чим сада је глупо. Свака екипа је имала понеког мајстора фудбала, а бодови се нису подразумијевали у великом броју градова гдје су пуни стадиони једва чекали да се неком великом скине скалп.

Ондашња друга лига је била јача од ове пинг понг лиге.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realno sramotan pristup danas, bez energije, trcanja i teznje za igranjem fudbala nema ni igre, slaba vajda od nekoliko dobrih poteza La Pare ili Matea...

Ovo otaljavanje nije dobro iz vise razloga, uz uigravanje linija tima za mnogo teze meceve i zgusnut raspored, ni publika nece da se cima i gleda sramotu i cemer.

 

Mnogo je do Milojevica, ali ima i do igraca, jer danas je upario nova krila koja znaju sta rade, ali traze i saradnju sa bekovima, prave pasove u prostor gde dolazi do izrazaja njihov kvalitet, treba im 10ka cije lopte imaju oci a takvog imamo u ekipi al ne igra dom tekme.

 

Svakako da ono sto nas npr ceka na JeNeA sl nedelje moze da donese ozbiljno prizemljenje koje do sad u ligi nije docekano, sto zbog individ kvaliteta Zvezde, sto zbog gurkanja koja nisu novost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sramota me je ovakve pobede nakon ovakvog penala ali da budem iskren i da se ne lažemo, zbog ovih koji priželjkuju da nam oni i Bajern spakuju deset golova, a zna da su godinama oni pobeđivali na slične načine (uz pomoć sudija) u momentu mi bude drago zbog ovakve pobede.

I samo zbog takvih, inače gorak ukus u ustima i osećaj sramote definitivno prevladavaju...

Link to comment
Share on other sites

Svaki novcic ima dve strane, pa tako i serije bez poraza raznih klubova u Srbiji. Danas smo mogli da vidimo tu tamnu stranu i to nije ni prvi ni poslednji put.

 

Prosle sezone Radnicki je imao samo 2 poraza u ligi, ranije je Partizan imao serije od po 20 utakmica u kojima je remizirao dva ili tri puta. Nekada klubovi dodju na mec da mirno izgube, nekada ovako.

 

I posle se neko zali na slabu posetu i sto se gledaju samo evropski mecevi. Lepo je napisao @Milijas, kome je do predstava taj ide u pozoriste.

 

U pravu je i @ZiS, liga je uvek bila trula i uvek se "znalo" ko je gde predodredjen da igra, samo sto ja mislim da na istu ne treba ni trositi vremena. Da li ce da osvoji Zvezda ili Partizan (jer za nasih zivota se izgleda nece ponoviti neki Obilic, ni arkanovskim ni normalnim putem), ko da je i bitno.

 

Mera ovih klubova je ionako Liga Evrope i nije sramota ni to igrati ako se ne osvoji titula. A vec se vidi ko ce je osvojiti, Partizan ce se vratiti na 2. mesto, Vojvodina ce biti treca, Cukaricki/TSC cetrvti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tsva said:

Kako nekome ko je deceniju pljuvao sta radi Tole Karadzic ovo moze biti ol, meni nije jasno.

Tako sto ovo nije nesto sto gledamo stalno, ja licno se secam da si na startu prosle sezone pre Salzburga upravo ti napisao kako je "Miloje presao igricu, da sa rezervnjm timom reseta po ovim livadama"...

Jbg, win some, lose some, to ti je sistem bez sistema i nesto sto ovde gledamo decenijama. A nijr Zvezda samo zato sto je guraju uzimala titule i ulazila 3 puta za redom u jevropu, to nismo gledali isto tako skoro deceniju, a ti obzirom na navijacki staz to vrlo dobro znas...

 

Daleko je ovo veceras od bajnog, al osvrtati se samo negativno na poslednje tri sezone je samo kenjaza vas nekolicine iskusnih i "zeljnih" atomskog fudbala. Nije sve tako crno/belo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

kakvo ispitivanje lik loptu koja ide u gol aut u 90. minutu vraca u teren. glavom. 

ili je lud ili je namerno vratio, nema treceg. 

Ima ona stara čuvena:"Imala majka dva sina, jedan bio lud a drugi bio golman" 😎

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

VLP - Very Long Prospect, rukovatitm pažljivo... Milojević to ume, ali, koliko će živaca imati dečko u ovakvoj ligi, na ovakvim stadionima? Kad stisnu jesen i zima, te izadje sva prljavština koju krije zelenilo po Beogradu tokom 7-8 meseci, veliko je pitanje. Ume s loptom, ume i da pojuri nazad, Mateo sa druge strane, ima smisla taj koncept s Marinom na svom mestu i Kanjasom iza.

 

 

Edited by Barracuda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retko pisem na ovom topicu...

Ovo sto smo gledali veceras je sramota i sa tim cete se nadam svi sloziti...

Sta je resenje odnosno kako da se ovaj nas jad od lige uljudi?

Po meni,mada to tesko da je moguce,resenje je da nam UEFA odrapi jedno 3-5 godina suspenzije ucestvovanja nasih klubova u evro takmicenjima...

Ti posle rodjace namestaj,ali bez para iz evrokupova i promocije igraca sveden si na klub jacine nekog iz lige Lihtenstajna...

Onda posle jedno tri godine apstinencije od evro fudbala,ako se popravimo ok,ako ne opet produzetak suspenzije...

Pa kad necemo sami "upamet" bar da nas neko drugi opameti...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Problem je sistem koji je uspostavljen u našem fudbalu jer je podeljen na crno-belo i crveno-belo pa se onda i jedni i drugi trude da prevagne na njihovu stranu. Trenutno je na našoj strani dok je pre neku godinu bio na njihovoj i to se stalno menja. Titule se ne osvajaju u derbiju nego u malim utakmicama i onda i jedni i drugi gledaju koliko mogu da zatvore da se ne bi kojim slučajem desio kiks koji bi pomogao večitom rivalu. Primer je Voždovac i Grofov gubitak titule. Grobari zatvorili meč sa prelazom 2-1 (da ne bude da lupetam kačio sam sliku tiketa koji sam odigrao na b92 forumu) a Terzu odjebali iz Voždovca i tako unapred "nameštena" titula skrenu u Humsku... Mislim da se nikad neće iskoreniti to zlo iz našeg fudbala jer su suviše duboko ušli i jedni i drugi. Ne kukaju iz Humske zbog poštenja nego zbog nemoći da nešto promene, trenutno, jer je više klubova u ligi povezano sa Zvezdom, kao što ni naši nisu kukali zbog poštenja za vreme Toleta Karadžića. Vrzino kolo se okreće tako da će opet naši kukati za neko vreme a njihovi likovati dok će stadioni biti puni na evropskim utakmicama a na domaćim promaja na tribinama...Jbg volim Zvezdu i idem na stadion, ali sam svestan šta se radi. Idem da vidim neki dobar potez, neki lep gol i bar uz momenat radosti i sreće zaboravim na sve to što je u pozadini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Knipex said:

Problem je sistem koji je uspostavljen u našem fudbalu jer je podeljen na crno-belo i crveno-belo pa se onda i jedni i drugi trude da prevagne na njihovu stranu. Trenutno je na našoj strani dok je pre neku godinu bio na njihovoj i to se stalno menja. Titule se ne osvajaju u derbiju nego u malim utakmicama i onda i jedni i drugi gledaju koliko mogu da zatvore da se ne bi kojim slučajem desio kiks koji bi pomogao večitom rivalu. Primer je Voždovac i Grofov gubitak titule. Grobari zatvorili meč sa prelazom 2-1 (da ne bude da lupetam kačio sam sliku tiketa koji sam odigrao na b92 forumu) a Terzu odjebali iz Voždovca i tako unapred "nameštena" titula skrenu u Humsku... Mislim da se nikad neće iskoreniti to zlo iz našeg fudbala jer su suviše duboko ušli i jedni i drugi. Ne kukaju iz Humske zbog poštenja nego zbog nemoći da nešto promene, trenutno, jer je više klubova u ligi povezano sa Zvezdom, kao što ni naši nisu kukali zbog poštenja za vreme Toleta Karadžića. Vrzino kolo se okreće tako da će opet naši kukati za neko vreme a njihovi likovati dok će stadioni biti puni na evropskim utakmicama a na domaćim promaja na tribinama...Jbg volim Zvezdu i idem na stadion, ali sam svestan šta se radi. Idem da vidim neki dobar potez, neki lep gol i bar uz momenat radosti i sreće zaboravim na sve to što je u pozadini.

 

Naravno. Mnogo se pise o drugom mestu u LS i petom mestu u Evropi za nasu ligu, a ona lici na neku ligu Lihtenstajna, Andore, Malte, Jermenije gde se takmice samo 1 ili dva kluba i samo jedan ili dva kluba imaju publiku, finansije, rezultatske ambicije, samo se o njima izvestava i oni su na drugom nivou u odnosu na sve ostale.

 

Sta ce ligi u kojoj mozda nekoliko stotina ili hiljada ljudi u zemlji prati neki drugi klub koji nije Zvezda/Partizan uopste drugo mesto u LS ili pet mesta u evropskim takmicenjima? Pa ovde se i tada i sada smatra da drzava "hoce da nas ugasi" ili "se ophodi kao maceha prema nama" ako nam ne da mnogo vise od konkurencije ili ako se nama konkurencija ne sklanja, milom ili silom.

 

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Upravo video penale. Prvi sedamnaesterac, za drugi je neko zavrnuo muda golmanu ili odstranio mozak na rodjenju. 

Volim Zvezdu, ali prezirem ove lopovske SNS kreature. Osladila su im se 30+30 miliona ove i prosle godine od LS pa se vise ni ne kriju da ce probati na sve nacine da namaknu deo od novih 30.

To sto su ranije drugi  krali nije mi lakse.

Do kraja sezone me ova liga ne zanima, za dalje cu videti. Pored Zve/Par koji jasu na smenu, ostali nece ni primirisati tituli. Zakonom zabraniti fudbal u zemlji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drugari, odjavljujem se odavde.

Ne zbog foruma, ja da ovde otvaram oči ljudima želje nemam, kao ni u životu.

Muka mi je od svega, a Zvezdu ne propuštam i danas sam bio ali to je to, snage više nemam.

Uskoro ću u ino, u Srbiji života normalnog nema.

Pozdrav i svako dobro.

P.S. Ako postoji opcija voleo bih da mi administracija obrise profil, a ja cu se potruditi da nekim prilogom pomogne forum.

Edited by Milijaš #10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...