Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Тренер опет у Сисоје моду, у изјави не рече да је незадовољан, ваљда због сјајне акције код првог гола. А утакмица иначе до јаја, играч који је био покретан ко горња вилица дао 2 гола.

Link to comment
Share on other sites

indjija je odigrala odlican mec, apsolutno su zasluzili bar remi, a realno i pobedu. 

odlicno su stajali na terenu, nisu se samo branili, cak i pritisak na nasu zadnju liniju. ljudi su nas rutinski kontrolisali 85. minuta. ali rutinski. 

bez marina nema igre. ivanic opet naravno stelt. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

 

Znam da si prizeljkivao poraz...al jebiga, cekaj drugu priliku...😁

Pitaj Klopa koliko para je uzeo...

 

Ja za Zvezdu navijam pre nego sto si plivao u tatinim mudima. Ne bih pratio da prizeljkujem poraz. Pljuvali smo toleta Karadzica citavu deceniju a sad mudro sutimo a gori smo od toga. Miloje uzima titule kao i Stanoje.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

 

Znam da si prizeljkivao poraz...al jebiga, cekaj drugu priliku...😁

Pitaj Klopa koliko para je uzeo...

Mešaš babe i žabe! Realno je da nas guraju, kao što je realno da mi u Evropi igramo totalno drugačije i protiv ekipa koje nas napadaju.

 

Ovo je bilo sramotno i tu nema spora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

 

Ja za Zvezdu navijam pre nego sto si plivao u tatinim mudima. Ne bih pratio da prizeljkujem poraz. Pljuvali smo toleta Karadzica citavu deceniju a sad mudro sutimo a gori smo od toga. Miloje uzima titule kao i Stanoje.

 

Izvini Foco nisam te prepoznao...ti si samo jedan sujetan klinac koji ovde u vecini slucajeva lupeta gluposti...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Golijat said:

 

Druze,mislim da nije nikako trenutak da botujes...treba da vas uce tamo kada i u kom trenutku botovati...

 

Pa botuje sad kad je najvaznije. Nece botovati kad vodimo 3 razlike. Sad treba odvuci paznju. Dobro su ga naucili

Link to comment
Share on other sites

Just now, Golijat said:

 

Druze,mislim da nije nikako trenutak da botujes...treba da vas uce tamo kada i u kom trenutku botovati...

 

A gde to da me uce? Hoces i mene da svrstas u rsb brigadu...Ne secam se te nesto a na ovom, tacnije onom forumu sam od 2008...malo si se zeznuo 😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZiS said:

 

A gde to da me uce? Hoces i mene da svrstas u rsb brigadu...Ne secam se te nesto a na ovom, tacnije onom forumu sam od 2008...malo si se zeznuo 😁

 

Pa ne znam kako drugacije da nazovem ovo sto ti radis...

 

Koliko god da kolega tsva mraci,narocito ne podnosim kada mraci posle nekog uspeha kao sto je bio plasman u evropu ali ponovo ispada da je covek apsolutno u pravu bar za 90% stvari...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...