Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Gužve na blagajnama su zbog loše organizacije prodaje. Da li se to radi namerno da bi se istaklo veliko interesovanje ili je u pitanju samo nesposobnost ne znam. Ja sa išao u utorak popodne. Ispred mene bilo njih 5 koji su se rasporedili na 5 šaltera tako da sam čekao 20 minuta. Kupio sam 4 paketa karti, što za mene što za kolege i to je trajalo 15 minuta jer imaju jedan ili dva štampača i isto toliko čitača kartica na sve šaltere...Sve je jako usporeno.

Link to comment
Share on other sites

Neki novi vetrovi u "nasem" SDu:

 

Fudbalski klub Crvena zvezda pomogao je još jednom članu sportskog društva. Posle košarkaškog, kojem je uplaćena jednokratna donacija od 300.000 evra, klub iz Ljutice Bogdana donirao je 100.000 evra rukomentom klubu za narednu sezonu.

 

👍

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 9/13/2019 at 9:00 AM, ZiS said:

Igracemo "na rezultat" sve dok je Miloje sef...bez obzira na protivnika...

jedna od najglupljig fraza izmisljena da opere sve ekipe ovog sveta koje nisu u stanu da igraju gledljiv fudbal

 

na koji smo rezultat igrali u finalu kup proletos?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, 29.05.1991 said:

Borjan - Gajić, Degenek, Milunović, Rodić - Kanjas, Jovančić - Garsija, Ivanić, Van la Para - Pavkov

 

Konačno da vidimo Ivanića na njegovoj poziciji. Ako i danas bude beskoristan šta će onda biti opravdanje?

 

 

Ivanic je proletos vise puta igrao na tj poziciji. Sama cinjenica da se toga ne secas, treba da ti kaze kako je odigrao.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, tsva said:

jedna od najglupljig fraza izmisljena da opere sve ekipe ovog sveta koje nisu u stanu da igraju gledljiv fudbal

 

na koji smo rezultat igrali u finalu kup proletos?

 

Sta je gledljivo je stvar ukusa...rezultati su merilo trenera...jos kad bi ti imao kapacitet da to razumes...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ZiS said:

 

Sta je gledljivo je stvar ukusa...rezultati su merilo trenera...jos kad bi ti imao kapacitet da to razumes...

 

 

kapacitet ili ne, ne rece mi na koji je rezultat Milojevic igrao u finalu kupa?

 

sto se tice ukusa, dovoljno mi je da vidim broj neporkivenih stolica na stadionu

Edited by tsva
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tsva said:

 

 

kapacitet ili ne, ne rece mi na koji je rezultat Milojevic igrao u finalu kupa?

 

sto se tice ukusa, dovoljno mi je da vidim broj neporkivenih stolica na stadionu

 

A na koji je rezultat igrao prilikom ulaska u grupne faze evropskih takmicenja, 3 puta...u osvajanju 2 titule? Uzimas kao argument jedan mec nebitnog takmicenja...

Sto se tribina tice, videces ih i tokom evropske jeseni i tp bez obzira na nikad skuplje ulaznice...

Link to comment
Share on other sites

uzimam mec u kojem smo bili apsolutni favorit protiv amatera sa 10 puta manjim budzetom. Na koji rezultat se igra kad se ne sutne na gol na svom stadionu

 

sto se tice LS normalno da ce ljudi doci da gledaju Kejna i Levandovskog. Da hoce gledati Pavkova i Ivanica dosli bi danas

Link to comment
Share on other sites

Da...a  Levandovski i Kejn dolaze tako u Beograd, turisticki...Ko je obezbedio najbolji evropski fudbal na Rajku, vec drugu godinu? Ukopavas se sve dublje i dublje...

Sto se amatera tice, evo i oni se plasirase u grupnu fazu, nije lose za konobare i elektricare....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

Da...a  Levandovski i Kejn dolaze tako u Beograd, turisticki...Ko je obezbedio najbolji evropski fudbal na Rajku, vec drugu godinu? Ukopavas se sve dublje i dublje...

Sto se amatera tice, evo i oni se plasirase u grupnu fazu, nije lose za konobare i elektricare....

 

Plasirase se sa skroz drugim rosterom. Ne dominira im vis estarac Foco Ilic sa stotinu vinjaka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...