Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

12 hours ago, mister-no said:

Zaboravio sam da prokomentarisem Vukanovicev gol a mislim da zaslužuje, na njemu temeljim neki optimizam za celu priču ove sezone.

U akciji je učestvovalo pola tima. Pod jakim pritiskom smo sačuvali loptu, pre Boacijevog genijalnog poteza. Ne sećam se više ko je bio tamo uz desnu aut liniju valjda Mateo, moguće još Jovancic i Gobelja, izdržali su jak pritisak i onda dodali do Boacija.. Ostatak znamo. Pri tome i ostatak akcije je niz dobrih poteza. Pas Marina možda malo jači ali da nije bio pitanje je da li bi je Rodić onako zavrnuo, i naravno prava reakcija Vukanovica na kraju.

Stvarno timske zasluge, i nešto što se ne vidja često kod nas ni u prvenstvu a kamoli na važnim evro mečevima. Kontrola lopte i brza akcija u kojoj učestvuje 5,6 igrača završena golom.

 

 

A pogledaj kretnju Jovancica u celoj akciji 😵

Link to comment
Share on other sites

Zaista ne mogu da poverujem da ljudi ne uspevaju za godinu dana da se dovedu u korektnu fizičku spremu. Nije samo Gajić negativan primer, tu su i Boaći i Rodić, a ovaj potonji se malo popravio kroz takmičarske utkamice, obzirom da nismo imali alternativu za njega.

 

Jbt mi nemamo 10 igrača koji su u stanju da izdrže 90 minuta ozbiljne borbe. To je nedopustivo i u pitanju je limitirajući faktor za trenera. Umesto da prilikom planiranja izmena primarni parametri budu taktičke zamisli ili loša igra nekog od igrača, Milojević mora da vodi računa o tome ko ne može da trči nakon 60og minuta. I da se razumemo i on je delomično kriv za takvu situaciju, ali nadajmo se da će se stvari popraviti.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Tačnije rečeno nemao snage za 90 min fudbala koji igramo. Da imamo veći posed i bolju kontrolu lopte, lakši prenos u napad manje bi se igrači trošili pa ne bi tako izgledali.

Kada se branimo skoro celu tekmu potrošnja je velika i igrači padaju pred kraj. Zato smo i primili gomilu golova u poslednjih 10-15 min (Suduva, Helsinki, Kopenhagen, YB 2 kom). 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

i sta na kraju bi, doveli holandeza za la pare, a bena nisu prodali :terzamadjija:

Nije holandez doveden umesto Bena, nego Garsia, ali nema veze.

Pišu mediji Milojević dobio pojačanje za LŠ, a on nije licenciran 😂. Nema veze, meni je drago što je ostao, ali ne znam koliko će imati elana da igra našu ligu.

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam sa 20 ljudi koji su prosle godine isli na LS i nijedan nece ici ovaj put. Tek kad su izasle cene za aliance arenu nikom ne pada na pamet. Zasto bi za pravi zapad centar aka vip zapad dao 170 evra ako isti u nemackoj kosta 100. Da ne pricamo o infrastrumturi, standardu i ostalim sranjima. Plasim se da ce zesce udariti kurcem o ledinu. Mada ubedjen sam da ce dan dva pred pocetak eto slucajno na vucicevu molbu iz kluba izaci u susret i skunuti cene.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nate said:

Pricao sam sa 20 ljudi koji su prosle godine isli na LS i nijedan nece ici ovaj put. Tek kad su izasle cene za aliance arenu nikom ne pada na pamet. Zasto bi za pravi zapad centar aka vip zapad dao 170 evra ako isti u nemackoj kosta 100. Da ne pricamo o infrastrumturi, standardu i ostalim sranjima. Plasim se da ce zesce udariti kurcem o ledinu. Mada ubedjen sam da ce dan dva pred pocetak eto slucajno na vucicevu molbu iz kluba izaci u susret i skunuti cene.

Kako zamišljaš da posle zvanične objave cene, skinu cene? Šta će onda ljudi koji su već kupili po ovoj ceni? Nemoj lupati gluposti 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Green23 said:

Kako zamišljaš da posle zvanične objave cene, skinu cene? Šta će onda ljudi koji su već kupili po ovoj ceni? Nemoj lupati gluposti 

Zivi bili pa videli... pitaj to vucica i terzu kako zamisljaju

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vredni mrav said:

Vec su dali popust 20% za clanove, to je to sto se tice promena cena.

 

Sever je vrvt vec otisao, jug ce da plane brzo. Za zapad verujem da ima onih koji ce zbog prestiza da iskesiraju. Istok podele par hiljada i to je to.

 

Sto kaze @Knipex prodaja karata jos nije ni pocela. 20% je kurcev popust ako znamo da su karte za bayern i znam sigurno za ajax jeftinije nego za zvezdu. Sever je jedini realan po ceni a ja pricam bas o tome da ni ovi koji dolaze zbog prestiz nece da daju tolike pare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...