Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 hours ago, Markoss said:

Napisao sam vec za Gajica. Posle u21 EP je trazio produzeni odmor zbog neke povrede koja nije utvrdjena, na kraju se pojavio nespreman skroz. Adekvatna kazna za neprofesionalizam, iako cemo mi ostati na mucenom Gobeljicu. 

Adekvatna kazna bi bila da ga isutiraju iz kluba sto pre.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jbg to je problem sa prizivanjem tih igrača pa niko nije lud da ga drži na tribinama tamo negde preko a da je sve normalno. Moze ponekad da se oživi neko tipa Radonjic ali generalno je kao sa Gajićem.
Ideja je sigurno ako Gobelja ne može da to igra Degenek a Milunović i Pankov štopere.
Bekovi su nam sigurno najtanji deo ekipe i jbg ako je negde moralo da se krpi onda je to bek. A sigurno da se krpe, promašili su sa Ivanicem, po meni i Žander nije najsrecnije rešenje i onda to vuče niz drugih poteza.. U teoriji napad dugo nije bio bolji Marin, Mateo, Boaci (Tomane), La Para.. Sve to mora da se primeni u praksi na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Један од задатака стручног штаба је физичка, тактичка и ментална спрема свих расположивих играча. Какви су се балвани трпили у овом клубу е па онда је могао и Гајић лагано да се сачека.

Link to comment
Share on other sites

Kad pročitam da smo promašili sa ovim ili onim igračem dođe mi da napustim ovaj forum. Jedini koji nema mesta u Zvezdi od igrača je necrećni Simić ali to je već milion puta ponovljeno a njega će skloniti iz Zvezde kad i AV od se vlasti. Igramo lŠ i domaće prvenstvo i kup, potrebo nam je najmanje 20 igrača plus golmani i niko tu nije višak. Sad što ne mogu svi kao Marin ili Degenek da igraju to je već druga priča, zato će i biti uglavnom na klupi i čekati svoju šansu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da prokomentarisem Vukanovicev gol a mislim da zaslužuje, na njemu temeljim neki optimizam za celu priču ove sezone.

U akciji je učestvovalo pola tima. Pod jakim pritiskom smo sačuvali loptu, pre Boacijevog genijalnog poteza. Ne sećam se više ko je bio tamo uz desnu aut liniju valjda Mateo, moguće još Jovancic i Gobelja, izdržali su jak pritisak i onda dodali do Boacija.. Ostatak znamo. Pri tome i ostatak akcije je niz dobrih poteza. Pas Marina možda malo jači ali da nije bio pitanje je da li bi je Rodić onako zavrnuo, i naravno prava reakcija Vukanovica na kraju.

Stvarno timske zasluge, i nešto što se ne vidja često kod nas ni u prvenstvu a kamoli na važnim evro mečevima. Kontrola lopte i brza akcija u kojoj učestvuje 5,6 igrača završena golom.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mister-no said:

Promašeno u odnosu uloženo/vraćeno zna se na šta se misli.. Naravno da su potrebni svi igrači.

To uloženo vraćeno se ne gleda samo kroz transfer već i kroz rezultate koje klub ostvaruje dok ti igrači igraju, kad bi krenuli da cepidlačimo mogli bi da kažemo da je Ivanić doprineo plasmanu Zvezde u LŠ prilično ako ništa drugo onim sigurnim izvođenjem penala u Danskoj. Duga je sezona igraćemo dosta utakmica ko zna ko će sve tu da iskoči od igrača pa je preuranjeno pisati o promašajima.  

Link to comment
Share on other sites

To uloženo vraćeno se ne gleda samo kroz transfer već i kroz rezultate koje klub ostvaruje dok ti igrači igraju, kad bi krenuli da cepidlačimo mogli bi da kažemo da je Ivanić doprineo plasmanu Zvezde u LŠ prilično ako ništa drugo onim sigurnim izvođenjem penala u Danskoj. Duga je sezona igraćemo dosta utakmica ko zna ko će sve tu da iskoči od igrača pa je preuranjeno pisati o promašajima.  
Uh ako tako gledamo Terzu bi trebalo da kujemo u zvezde. Ok, ne volim ni ja pljuvanje igrača, neko se snađe pre neko kasnije.. Ali on je imao vremena za adaptaciju i debelo je plaćen za naše uslove, imao je i prilika. Zvezda traži više od penala pod tim okolnostima. Više mislim na onaj nedosudjeni. I Gobelja je dao penal.
Ali da završimo u tom optimistickom tonu da će pokazati više u narednom periodu.
Link to comment
Share on other sites

Gobelja odradjuje posao dobro, ovde se cesto menjaju teze i stvari postavljaju kao da smo u najmanju ruku R Madrid pa tezimo da imamo po tri kvalitetna igraca na svakoj poziciji, a onda se pise o stanju u kom je klub.

Za Zvezdu je sramota da nema alternativu u svojoj skoli i jasno je u kom smeru gleda upravitelj, ali zato je Gobeljic igrac kog vredi imati u ekipi i evidentno je da Milojevic tako misli.

All round igrac, koji tehnicki nije sjajan ali za sistem koji se forsira sasvim ok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Knipex said:

Ima oko 900 komentara samo na instagramu na vesti o ceni karata, od čega i nekoliko mojih, i od toga je 95% negativno. Onih 5 posto su botovi i delije sa severa koji ne kontaju da postoji neka druga tribina na Marakani osim njihove. Hvala Bogu dozvali su se pameti barem malo.

Drago mi je zbog tvoje ćerke i to je super. Medjutim ovo je samo marketinški trik bande lopovske jer tih dečijih karata neće biti više od 1000 ako i toliko.

Čisto poredjenja radi u Minhenu su jeftinije karte za sve tri utakmice nego kod nas i jos se prodaju pojedinačno. 

https://fcbayern.com/de/news/ticketing/2019/vorverkauf-champions-league-gruppenphase-fc-bayern

1B4C69DA-C391-4E21-8347-A6412DCD9284.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milance said:

Drago mi je zbog tvoje ćerke i to je super. Medjutim ovo je samo marketinški trik bande lopovske jer tih dečijih karata neće biti više od 1000 ako i toliko.

Čisto poredjenja radi u Minhenu su jeftinije karte za sve tri utakmice nego kod nas i jos se prodaju pojedinačno. 

https://fcbayern.com/de/news/ticketing/2019/vorverkauf-champions-league-gruppenphase-fc-bayern

1B4C69DA-C391-4E21-8347-A6412DCD9284.png

Realno,mali im je standard pa nemaju kintu za paket ulaznica.

Ko im je kriv što žive u Nemačkoj a ne na modernom Balkanu.🤔🤔🤔

Link to comment
Share on other sites

Прошле године смо имали атрактивније противнике, групу која се ретко погоди да буде толико звучна. ПСЖ, Наполи и Ливерпул, где ћеш јачу групу у Лиги Шампиона од те.... И на ту и такву групу су ставили оне цене које су сви прихватили, створила се позната змија испред благајне ЦЗ до Аутокоманде. 

Сада су хиљадама људи огадили пласман у ЛШ. Многи које познајем тек сада после ових бедних 20% попуста неће да иду. Као продавац на Капали Чаршији, цењкају се са људима са којима никада то не би требали да раде. Огроман фејл, грешка и увреда коју не знам ко и када ће да исправи. И како. 

Ја више не идем на утакмице, отићи ћу на првенствену против Инђије само да бих видео атмосферу и реакцију навијача на стадиону. Да избацим из себе оно што ми на срцу лежи. А након тога ме више неће видети стадион, бојкот док не видим леђа овима и док не Мараканом не буде дувао неки нови ветар. 

80% домаћих текми, киша, снег, лед. Нас 2000 дође, ту смо.Више не. Бар што се мене тиче. 

Реалност је једина била цене као прошле године, евентуално нека мала корекција то нико реч не би рекао. И то је то. 

Ова ваћарошка образложења ”гледате лш за 6000 дин” и сл. Па друже, прошле године су исти ти људи гледали за дупло мање паре јачу и квалитетнију ЛШ. 

Срамота, и толико о томе. 

 

Што се Mинхена тиче, моје информације су да добијамо пар хиљада карата за секторе 340-347, цена је око 60е. 

Видимо се у Баварској и Пиреју. 

Edited by Lancelot_Bg
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...