Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ranije danas sam citao u Zurnalu da je 25 prijavljeno plus klinci iz nase skole koje su minimum dve godine u klubu. Na tom spisku bio je i Gajic i Jevtovic. Uz celu pricu da je prosle godine dolaskom tri igraca u zadnjem danu ispastao Milic koji je prodat i jos jedan igrac koji nije prijavljen. Na svu srecu u tekstu Milojevic nema takvih problema danas... 

Edit: Sada vidim na Zurnalu promenili tekst hahahaha

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, NMX said:

Gajic (sa Jevtovicem i Krstovicem) van 23 prijavljena za LS.

Sta je sa tim deckom? Ok, bila povreda..i?

Ja sam se iskreno nadao da ce gajic igrati jos od Kopenhagena. Bas sam neprijatno iznenadjen. Nemoguce je da je toliko los... Ili je projekat Gobeljic 😄

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je Gajić stvarno toliko loš da ne dobija šansu, ali Jevtović nakon onog trka u meču protiv Kopenhagena, gde je odustao od lopte (dok je igrač danskog kluba stigao) mi ne bi video terena ni u prijateljskoj utakmici, a kamoli nešto više. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kastel said:

Ne znam da li je Gajić stvarno toliko loš da ne dobija šansu, ali Jevtović nakon onog trka u meču protiv Kopenhagena, gde je odustao od lopte (dok je igrač danskog kluba stigao) mi ne bi video terena ni u prijateljskoj utakmici, a kamoli nešto više. 

Ispada da su posle Subotice otpisani Jevtovic i Gajic po ovom spisku. Veljko Simic je neunistiv kao u Ko to tamo peva "Ovaj covek je neunistiv"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

BTW

On 8/16/2019 at 9:31 PM, Dropkick Murphys said:

Gajic moze sad i da ide, sto se mene tice. Kad je najbitnije ne mozes da racunas na igraca. Nije povreda, nista drugo do igraceva odgvornost. 

Sad kad su se drugi izborili za grupnu fazu, onda ce on da zapne, pa da odigra na jesen i bude u izlogu, da izbori neki narednih ugovor. Za mene, krajnje sebicno i neprofesionalno. Jak Zvezdas u pm. 

Drago mi je sto ga Milojevic nece staviti u taj izlog. Podrska za ovu odluku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nama je problem spoljna bekovska linija.. Trenutno imamo samo dva igraca, Rodica i Gobeljica, koji to i nije, ali za sada koliko toliko uspesno krpi tu poziciju. Zandera ne racunam u ozbiljnog igraca... Ako se jedan od I've dvojice povredi, dobije kartone, bicemo u problemu... 

 

Prethodne sezone smo imali Stojkovica, Rodica i Gobelju kao all-round alternativu.

 

Trebalo je Simica na tribine, da se prijavi Gajic.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, morao je neko da bude na spisku, Simic ili Jevtovic... nadam se da se od obojice oprastamo do zime.

 

Gajic je zavrsio sa ozbiljnim fudbalom. Ocigledno se na njega ne racuna, a isle su price kako se ne trudi na treninzima, itd. Kakav lik, jebote... grejao tribine u Bordou, sada dobio prliku da se pokaze u Zvezdi, s obzirom da je talentovaniji duplo od Gobelje, uz minimalan trud je mogao da bude prvi bek u Zvezdi, igra Ligu Sampiona i za par meseci dobije poziv u reprezentaciji (s obzirom na bednu konkurenciju).

 

Ovako ce sa 23 godine da nastavi da tumara nasim livadama ili po nekim osrednjim klubovima Istocne Evrope.

 

Opet nismo uspeli da uvalimo Boacija ili Pavkova, stvarno sjajan menadzment.

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Od Gajica sam zaista ocekivao da ozivi karijeru u Zvezdi, ozbiljne predispozicije ali evidento problemi koji nemaju veze sa fizikalijama i mogucnostima na terenu.

Sad se setih i nekih Markosovih upisa od renije, tad je bilo jasno da se na njega nece racunati, bar ne na ovom nivou tj u Ls...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Simića. Neko mesto će mu se već naći. 

 

On je licenciran jer je igrac iz skole. On i Stankovic. A mora da se ima ukupno 4 igraca iz skole, tako da smo ostavili dva prazna mesta i licencirali 23 umesto 25 igraca. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

On je licenciran jer je igrac iz skole. On i Stankovic. A mora da se ima ukupno 4 igraca iz skole, tako da smo ostavili dva prazna mesta i licencirali 23 umesto 25 igraca. 

Šta je sa Nikolićem? Gde je nestao taj čovek? Grafičar?

Link to comment
Share on other sites

sto bi se reklo, sve sam ja ovo vec video i ovu sumu i ovu reku..

On 8/31/2019 at 12:58 PM, n4l1m said:

meanwhile, gobeljic ce najlaganije da nam bude starni desni bek u ligi sampiona, i to zamene bez, posto  pokojnog gajica nema ni u prici..:default_coffee:

bitno da su dovedjene 15e i 16e izmene na sredini i 7i i 8i napadaci u rotaciji, a na spisku od 25 igraca za ls ni jedan jebeni desni bek..

jebeni amateri:fantom:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, n4l1m said:

sto bi se reklo, sve sam ja ovo vec video i ovu sumu i ovu reku..

bitno da su dovedjene 15e i 16e izmene na sredini i 7i i 8i napadaci u rotaciji, a na spisku od 25 igraca za ls ni jedan jebeni desni bek..

jebeni amateri:fantom:

Pa sad, problem je malo širi, i nije sada da ih nešto opravdavam, ali kupili smo jednog jedinog desnog beka sa našim pasošem koji je vredelo dovesti, ali i on se nije pokazao kao najsrećnije rešenje. Realno, nemamo domaćih bekova, a dovođenje stranca za 6 utakmica, ne znam koliko bi bilo pametno (nije pametna ni kupovina Žandera, ali to je druga priča), jedino je možda trebalo ostaviti Stojkovića, ali on nije mogao da ostane iz sasvim nefudbalskih razloga (što je takođe druga priča).

Zaista ne mogu da ih krivim za ovaj prelazni rok, pošto smo se pojačali na gotovo svim kritičnim pozicijama, gde je škripelo, osim na poziciji desnog beka, i to su uglavnom dovođeni stranci, što samo govori koliko kvalitetnih a dostupnih domaćih igrača ima na tržištu.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

😄
Ponosni na svoju skolu ❤️


Stvarno je sramota ovo. Ima li negde da se proveri da li jos neki tim ima prazna mesta? 

 

Ima, konkretno juce je Juve odjavio Mandzu i Emrea Dzana, a na spisku je 22 ili 23 imena. Nije to redak slucaj, posebno kod ovih bogatijih.

 

E, sad, sto veliki menadzer Terza i pored 100 miliona prihoda i 10 ili ko zna koliko miliona oprosta od drzave prodaje samo talentovane klince iz omladinske skole, je drugi par carapa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...