Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Dobra stvar je to sto je La Para igrao u Engleskoj Premier Ligi i Championshipu. Ne toliko sto je tamo imao jake rivale vec sto sigurno ima odlicno poznavanje engleskog jezika. Samim tim ce onaj cije se ime glasno ne izgovara moci da mu pred utakmicu sa Bajernom na engleskom jasno zapovedi da da gol kao Vukanovicu pre neki dan. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

To je i poenta nisu ga gledali, videli 2 minuta na tjubu i stats na transfermarketu; to je to amater kako je moguce da ima samo 38 nastupa u PL i3 gola poslednje 2 sezone. 
Ali da je dosao Cavric metodologija bi bila sledeca: Piksla, vezara sa srpskim pasosem, bacenih 1.5 kako nismo mogli nekog iz bolje lige.
Da je dosao onaj 2 iz Slovana sto je imao 20g i 20 ast, tada bi bila 3 metodologija: a lako je to u toj ligi, Suma imao bolji stats pa se raspada.
A ukupno svu trojicu 2 puta nisu gledali(osim Cavrica za mladu repku i po koje cekanje tiketa Slovana/Hadersfilda). Glavni problem je da svako o svemu odmah mora da ima stav. 
Pa ako ovaj ispadne zver, pravice se kao da nikad nisu srali, ako slucajno bude raspad kao Kofein onda ce postovi Esam Rekao

 

Nije problem stav, i svako treba da ga ima... Ipak smo malo odmakli od komunizma, jelte.

 

Ali argumentovan stav, potkrepljen cinjenicama, i konkretnim stvarima... A ne kao, pojedinci, pre utakmice seru o Pavkovu ,latentnim uvredama , da bi posle postignutog gola ucutali kao najobicnije picketine... Naravno, posle izvedenog slobodnih, nastavili su da ga vredjaju I nazivaju debilom ...Gledao sam IIp, Pavkov, Vulic I Pankov su zasluzili prelazne ocene...

 

Iako sam do ove sezone, godinama gledao PL, Championship zbog kladionice, ovog nisam zapamtio.. Kakav ce biti, bum videli 😁

Link to comment
Share on other sites

Just now, Død said:

La pare, ovo kao u vlaskoj republici kad pokusavas da kazes gastarbajterima da zapravo ne radis za dz.

 

Mali offtopic, ali ima neka kafana tamo, zove se "La Jovina bara". Mora to "la" da se doda cim se ode u Francuske na pecalbu 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Klub iz Ljutice Bogdana platiće Hadersfildu 1.900.000 evra, dok će plata 28-godišnjem igraču biti 600.000 evra, potvrđeno je za B92. Ugovor je potpisan na tri godine.

Ovo su ozbiljne pare, preko 3 miliona za 2 godine. Sa 30 cemo ga tesko prodati za ne znam koje pare, pa ostaje da se nadamo da ce ulozeno isplatiti kroz golove i asistencije kao sto je Mateo vec poceo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moram reci da mi ovaj potpis jos na tri godine nije jasan. Ne zato sto je VLP los igrac. Ali jednsotavno niti se uklapa u koncepciju nitinima ikakav upside. Znaci sledece godine ako udjemo u LS mi moramo da trazimo novo krilo.

Pricam na osnovu igara iz herenvena decko je odlican bas odlican 1 na 1, ali sa najblaze receno slabom zavesnicom i nista boljim passingom. Nije poznat kao high caracter guy. Ko je njega i kako iskopao zaista mi nije jasno. Sigurno ce biti pojacanje, ali da li je moglo jeftinije i perspektivnije, ja mislim da jeste.

 

Vrlo smo izbirljiva , a ne bas objektivna publika. koliko juce se za vulica pricalo da je i on pikslani da se tale terza i misko, a sad odjednom igrac. Najgore je sto se kod nas za svakog igraca daju pausalne ocene na osnovu yt. Ko je gledao vulica makar dva puta mogao je videti da decko zna fudbal. Po meni grujic za siromasne sa nesto boljim sutem, nesto slabijom igrom glavom i snagom, ali decko koji je za razliku od mnogih prospekt

 

@ZiS

pricas o poverenju u dovodjenju igraca. Pa kako da imamo poverenja kad nam je skauting ocajan. Pa mi smo dovodili razne zandere, simice, rikardinja i ostala govna. Kako da imamo imalo poverenja? Ko je gledao babica znao je njegove limite a nama se predstavljao kao clan novozeladske ekipe. I jos gomila.igraca koji ne zasluzuju zvezdin dres.

 

Sto se tice broja stranaca, pa da li neko miski da ce zander ili krstovic biti bilo kakav faktor pa da se brinemo oko broja stranaca?

Edited by Nate
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Isticao je rok, a neko se morao dovesti na poziciju startnog krila. Ovo znaci i da Ivanic ide na klupu, a bilo je reci da nema sansi da se ovo desi.

 

Prvih 11: Borjan - Rodic, Degenek, Milunovic, Gobeljic - Kanjas, Jovancic, Marin - Garsija, La Para - Tomane

 

Na klupi: Popovic, Pankov, Pavkov, Ivanic i jos trojica, kandidati: Simic, Vulic, Babic, Gajic, Zander, Vukanovic.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

Isticao je rok, a neko se morao dovesti na poziciju startnog krila. Ovo znaci i da Ivanic ide na klupu, a bilo je reci da nema sansi da se ovo desi.

 

Prvih 11: Borjan - Rodic, Degenek, Milunovic, Gobeljic - Kanjas, Jovancic, Marin - Garsija, La Para - Tomane

 

Na klupi: Popovic, Pankov, Pavkov, Ivanic i jos trojica, kandidati: Simic, Vulic, Babic, Gajic, Zander, Vukanovic.

Boaći?

Link to comment
Share on other sites

Mene je mozak zaboleo dok sam gledao njegov klip, toliko puno kontakata sa loptom, kao da se muci da se odluci kuda ce sa njom, svaki cas neka peta, kad konacno dodje do prilike da sutne ili centrira kao da to radi iz sve snage, kao da mu lopta bezi non stop... bas tanak kvalitet klipa.

 

Nek ostane upisano da sam rekao da je ekononski bolja kupovina Čavrića za 1.5M +300k/year  , a možda i igrački korisnija. Vreme će pokazati.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ispod su reakcije navijaca Huddersfielda, kukaju i oni na svog Terzu.

 

naci poso je bio gotov pre 22h, kod nas objavljeno oko 23h..

a kae i da su su bili zadovoljni ponudom, iako ne kazu kolika je bila..

u svakom slucaju ako je 1,9m+600k, zajebali su i kombinu sa cavricem:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LeBron said:

Kukaju na twitteru navijaci Hadersfilda za ovim sto je dobro po nas. Cak neko kaze da je bio jedan od retkih kojima je bilo stalo, i da je bio odgovoran. 

Ajde nek mu je sa srecom kod nas.

jebalo majku sto mu je stalo.. za vreme danasnje utakmice dobio ponudu, i nije ni trepnuo okrenuo im ledja..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, bolje nego Cavric. Necu da sudim po jutjubu... a i Tadic nije imao nikakve brojke u poslednjoj sezoni u PL... jednostavno, tamo se ofanzivci iz slabijih ekipa tesko nadavaju golova. 

 

Brine me vise malo utakmica prosle sezone. 

 

A za dve milke smo mogli bolje, mada nam igrac od dva miliona svakako ne garantuje kvalitet protiv Bajerna ili Tota... ali deluje da nemamo nikakve skaute i menadzment za dovodjenje igraca. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tsva said:

Para tj Kinta ima kvalitet. Ako bude hteo bice klasa. Kakve ima veze sto je igrao u drugoj engleskoj ligi. Nece on na Wembley nego u Surdulicu.

Ovde su ljudi preko noci postali nerealni. I Olimpijakos a da ne pricamo o Bajernu i Totenhemu su timovi sa daleko vecom reputacijom u zadnjih 20 godina, Zvezda je dovela igraca koji je igrao u ligama koje su iznad naseg fudbala. Da se ne lazemo, Championship je takmicenje kvalitetnije od nase lige. Samim tim Para je sigurno dobro pojacanje za nasu ligu a za Ligu Sampiona i da je dosao igrac od 20 miliona Zvezdine sanse protiv Totenhema i Bajerna bi bile minimalne. Protiv Olimpijakosa cemo videti. Samo malo vise realnosti treba. Zvezda je danas rang Slavije iz Praga, Dinama, Genka. I to je dobro jer se do pre neku godinu ispadalo se od Cernomoreca i Kairata a danas srpski fudbal juri 2. predstavnika u Ligi Sampiona.  Ali forumasi treba da budu malo realniji. Kako Srbija nije Engleska niti Nemacka, tako ne treba ocekivati da ce ovde da dolaze neke ubice od igraca i da je realno da Zvezda bude ravnopravna u LS. Treba pokusati to 3. mesto u duelu sa objektivno kvalitetnijim Olimpijakosom. Nije nerealno ali bice jako tesko. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...