Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

49 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Gde si to video?! Jos uvek nema nista na Bayernovoj zvanicnoj stranici...

Koliko ja znam, a znam :D, pustice jedan kontigent online cca 7 dana pred utakmicu.. 

 

Ima da se kupi na eBay Kleinzingenu, uglavnom (pre)prodaju za "treci" sektor ...

https://www.footballticketnet.com/champions-league/bayern-munich-vs-red-star-belgrade

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Bogami, dade ga Pakica pre bureka.

slucajno u stilu Orlandica

 

sramotno je koliko smo losi

 

Nama Marin ne da je pola tima nego nam je citav klub. Ovo danas, nema nista fudbalskog.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

slucajno u stilu Orlandica

 

sramotno je koliko smo losi

 

Nama Marin ne da je pola tima nego nam je citav klub. Ovo danas, nema nista fudbalskog.

 

Otaljavamo posao, emotivno smo ispraznjeni...Ove utakmice posle Evrope su uvek najteze za igranje 😉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jovancic ne isprati dobro svog igrača i primimo ga ali zato u napadu dobije idealnu loptu i on šutira kao u američkom fudbalu. Vulic bi to pospremio. Milunoviću jača igra glavom i onda glavom vrljavo izbija na zicer. Kanjas dobar, Mateo solidan. Zander ne postoji, apsolutna nula. Vukanovic borba čoveka i lopte ali je bar asistent.
Epska je pravda što je Pavkov stomakom dao gol. Šta je sledeća prozivka..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vulic i Ivanic moraju da udju. Ovde su svi u svadji sa loptom....

Samo da pozdravim bližu i širu familiju onome ko je odredio cene paketa karata. Sram da ih bude, gde ti ljudi žive?! Napunili se džepovi pa se izgubila veza sa stvarnoscu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...