Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Jebiga, moglo je i bolje i gore. Ali svakako je bolje nego prosle godine i mi sa Olimpijakosom mozemo da igramo, iako bih voleo i nekog kvalitetnijeg iz treceg sesira kog veciti nece simpatisati kao ove. 

 

Bajern i Totenhem su dosta slabiji od PSG i Liverpula. Nezgodan je Bajern, tesko da cemo tu bod uzeti, ali nisu bas u onoj prepoznatljivoj formi. Totenhem je isto nezgodan, i super tim, ali bi mogli u teoriji da izvucemo X na Marakani. I prakticno nam ostaje taj dvomec sa Olimpijakosom, tu ce da se lomi. 

 

Treba nam krilo, a bilo bi lepo i  da stopera dovedemo ukoliko ce Milunovic pre Pankova da igra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Сандро Ђентиле said:

Где је изашао распоред, каква је ситуација?

Bajern objavio svoj. Na njemu prvu 18. septembra igraju protiv nas. Zadnje kolo mi sa Olijem ali ne znam gde.

Link to comment
Share on other sites

18. септембар, 21h Бајерн Минхен – Црвена звезда
1. октобар, 21h Црвена звезда – Олимпијакос
22. октобар, 21h Тотенхем – Црвена звезда

6. новембар, 21h Црвена звезда – Тотенхем

26. новембар, 21h Црвена звезда – Бајерн Минхен

11. децембар, 21h Олимпијакос – Црвена звезда

Edited by Боги
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozzart:

 

Poznati datumi i termini utakmica u grupi
 
watsapp.svg
viber.svg
Zvezdin raspored u Ligi šampiona: Kreće iz Minhena, završava u Pireju!
 

Crvena zvezda će takmičenje u grupnoj fazi Lige šampiona početi protiv Bajerna u Minhenu, a završiti protiv Olimpijakosa u Pireju. Poznati su raspored, termini i stanica Zvezdinih šest mečeva u Ligi šampiona naredne jeseni.

Zvezda na otvaranju grupe ima najteži ispit. Gostuje Bajernu u Minhenu gde će biti austajder. Meč se igra 18. septembra u 21.00 čas. Nije realno očekivati neke bodove u Nemačkoj, ali već posle toga rastu šanse za uspehe.

Prvi meč na stadionu Rajko Mitić u Ligi šampiona ove sezone će biti protiv Olimpijakosa. Utakmica se igra 1. oktobra od 21.00 čas. Rezultatski, Zvezda najviše očekuje od te utakmice i mogla bi eventualnom pobedom da dobije na samopouzdanju pred dvomeč sa Totenhemom.

Prvi  meč protiv Sprusa se igra u Londonu 22. oktobra od 21.00 čas a revanš je 6. novembra na Marakani u isto vreme. Pretposlednje kolo je na programu 26. novmebra, donosi spektakl na Marakanu i gostovanje Bajerna od 21.00 čas. A onda srpski šampion u poslednjem kolu gostuje Olimpijakosu. Meč se igra 11. decembra od 21.00 čas.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Haha, ma jok. Pisem skraceno, pa mi lakse EU.
Inace, dosta dobar zreb, prelazna ekipa iz treceg sesira, Totenhem i Bajern isto nisu medju najtezim protivnicima iz ovih prvih sesira. Lagano mozemo da se borimo za bar trecu poziciju. Samo da se malo oslobodimo i pocnemo da igramo fudbal.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Helmet said:

Haha, ma jok. Pisem skraceno, pa mi lakse EU.
Inace, dosta dobar zreb, prelazna ekipa iz treceg sesira, Totenhem i Bajern isto nisu medju najtezim protivnicima iz ovih prvih sesira. Lagano mozemo da se borimo za bar trecu poziciju. Samo da se malo oslobodimo i pocnemo da igramo fudbal.

E pa sad bas lagano. Pogledaj malo niz Olimpijakosa u kvalifikacijama. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

Jebiga, moglo je i bolje i gore. Ali svakako je bolje nego prosle godine i mi sa Olimpijakosom mozemo da igramo, iako bih voleo i nekog kvalitetnijeg iz treceg sesira kog veciti nece simpatisati kao ove. 

 

Bajern i Totenhem su dosta slabiji od PSG i Liverpula. Nezgodan je Bajern, tesko da cemo tu bod uzeti, ali nisu bas u onoj prepoznatljivoj formi. Totenhem je isto nezgodan, i super tim, ali bi mogli u teoriji da izvucemo X na Marakani. I prakticno nam ostaje taj dvomec sa Olimpijakosom, tu ce da se lomi. 

 

Treba nam krilo, a bilo bi lepo i  da stopera dovedemo ukoliko ce Milunovic pre Pankova da igra. 

Totenhem nije nista slabiji od Bajerna. Ni igracki, ni timski. Finalista Lige Sampiona. A Bajern je prosle godine natrpan od Liverpula u sred Minhena. 

Link to comment
Share on other sites

Relativno je dobro sto Bajern dolazi u Bg pri kraju, a na neki nacin i Totenhem. Oni ce vec tada imati kakvu takvu zalihu bodova. I dobro je sto je Oly relativno blizu jer mislim da cemo mi narednih mesecak dana dizato formu, pa ce u nekom trenutki morati da padne.

 

Kuci 2-7 bodova, na strani 1-2.

Link to comment
Share on other sites

Grupa je ok. Možda jedino bolja je grupa A zbog atraktivnog Real Madrida, ali i tu je PSG sa kojim smo već igrali prošle sezone. Grupa C sranje, Dinamo + Ukrajinci već vidim kako bi se bratimili. Grupa D preteška, grupa E sranje Liverpul, Napoli, Salzburg šta smo sa svima već igrali, grupa F preteška, grupa G neatraktivno sranje, grupa H preteška.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...