Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, Laki21 said:

 

Ne znam, ne sviđa mi se, tehnika lošija nego kod Pavkova, spor kao puž, ne kapiram što će tu još jedan isti (ali lošiji) tip igrača.

 

Videcemo ga jos, imace sansu pa cemo videti. Nisam ni ja odusevljen (Pavkov bi u ovakvoj utakmici mogao haos da napravi), ali ajde, nije bas ni bila utakmica za Tomanea, da se Boaci nije povredio ne znam ni da li bi usao.

Link to comment
Share on other sites

Samo da primetim da Rodic mora da ostane. Apsolutno ne postoji bolje resenje od njega. Danas vidim Noja na Kosutnjaku i stresem se momentalno, ne ponovilo se.

 

Milunovic sjajan u drugom poluvremenu.

 

U prvoj utakmici u LS Pavkov spic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Vukanović i Milunović utakmice karijere.

Milunovicu su pre povrede ovakve utakmice bile standard. U 3-5-2 je ubijao. 

 

Miloje pravio izmene pozicija za poziciju i nije imao nameru da se brani. Me likey. To sto ne bude sve kako je zamisljeno, jebigah, ne igramo sami. 

Link to comment
Share on other sites

Milunovicu odgovaraju ovakve tekme. Nece ih biti puno u LŠ.

 

Prvo poluvreme uzas, drugo bolje. Cak i posle primljenog gola pokusali smo par puta da napadnemo. 

 

Marin po prvi put izazvao negativna osecanja.

 

Centarsut Rodica bolestan. Ne znam kako je izveo ono ali hvala mu.

Link to comment
Share on other sites

Ne mozemo mi nikako bez drame 😄

A ne bi ni bilo interesantno.

 

Mladi momci klasicna kasacka grla,tehnike bez, jos nabrijani cuvenom svicarskom prepotentnoscu... Realno je da na MAri popiju 3 laganih komada, ali ovako je mozda i sladje...

Sad lepo pravac Svicarska, i plakanje na Rozeovom ramenu... On ce svakako biti pun razumevanja,

 

NAPRED ZVEZDO!!!

Sreca, sreca, radoooooooooos`

Link to comment
Share on other sites

Tesko je sa stadiona videti sve, meni se Kanjas svideo jer se trudio da stane na loptu i smiri nervozu u prvom poluvremenu. 

 

Gobelja mi je delovao okeu pozadi, sa par gresaka u posedu. 

 

Ljudi moji Ivanic kad krene u sprint kao kad vozis juga 130. Oce da se raspadne.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...