Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, ZiS said:

Ma....joga bonito za ove sto im je bitan umetnicki dojam...a Miloje...da si ti nama ziv i zdrav 100 godina...12/12, hvala lepo, dovidjenja...u fudbalu se samo rezultat pise...

 

To je Milojevic, uvek igra na rezultat po svaku cenu.

 

Nekima se to ne dopada jer zive u vremenu kada smo bili veliki i mocni, ali mi smo pod Milojem u LS ono sto je neki dobro trenirani klub iz sredine tabele liga petice protiv velikana.

Link to comment
Share on other sites

Realno, mislim da nije nikakvo bogohuljenje reci da je nesto slabiji tim iz ovog dvomeca prosao dalje. 

 

Ali, jebes ga, ove suze Degeneka i Pankova na kraju pokazuju da se fudbal nekad igra i srcem, ne samo nogama i glavom. I zato samo naklon za Miloja i momke, sve do jednog. Nisu uvek uzivanje za gledanje, ali za navijanje svakako jesu, ovolika srcanost se ne kupuje tek tako. 

 

Idemo! 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, čedo proseka said:

Moram pomenuti da je Marin u nekoliko situacija carinio loptu bez potrebe, pogotovo sam se iznervirao kada nije dodao samom igraču po desnoj strani.

 

Gobelja sam kao duh, 100% gol sansa

No nema veze. Sad vise nije bitno

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Issey said:

Uf prezivesmo. Miloju podici bistu ispred stadiona... Sad sledi najsladja stvar, izvlacenje grupa za LS... 

 

samo da opet ne dobijemo onakvu grupu. treci sesir najbitniji.

igra go qrac + marin nije imao vece. ivanic je novi stelt. covek se bukvalno ne vidi na terenu, ne cuje se.

ben od kako je usao zajebao sve sto je pipnuo. auto gol, potom se spetljao 1 na 1, pa losa intervencija posle kornera, pa gresi u dodavanju i otvara im kontru, potom se gubi u odbrani ne zna hoce li napred da sece pa se povlaci...  :classic_biggrin:

 

no ne mari, njegov ucinak u timu je bio vise nego odlican. jedan od nosilaca ekipe. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Dečko ne liči ni na šta, šteta što je Pavkov povređen.

 

Nije on za ovakve "tepachke" utakmice i ovo duvanje preko pola, jako i nikome. Njemu treba lopta u prostor, a mi nismo bas imali talkvih situacija posle njegovog ulaska. Mozda bi on sa Mateom na terenu bio bolji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

 

 

ben od kako je usao zajebao sve sto je pipnuo. auto gol, potom se spetljao 1 na 1, pa losa intervencija posle kornera, pa gresi u dodavanju i otvara im kontru, potom se gubi u odbrani ne zna hoce li napred da sece pa se povlaci...  :classic_biggrin:

 

no ne mari, njegov ucinak u timu je bio vise nego odlican. jedan od nosilaca ekipe. 

 

Resio covek da da gol/dva na oprostaju, nebitno na koju stranu 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Duh koji lebdi said:

 

Nije on za ovakve "tepachke" utakmice i ovo duvanje preko pola, jako i nikome. Njemu treba lopta u prostor, a mi nismo bas imali talkvih situacija posle njegovog ulaska. Mozda bi on sa Mateom na terenu bio bolji.

 

Ne znam, ne sviđa mi se, tehnika lošija nego kod Pavkova, spor kao puž, ne kapiram što će tu još jedan isti (ali lošiji) tip igrača.

Link to comment
Share on other sites

Uh ala nas spustaju na B/R...
Djevojka kaze bicemo zajebani kod kuce, kolega joj kao ma joook.  3ci kaze ma ne vole timovi da idu tamo. Da budu budni celu noc, i da igraju na tom stadionu.

Djevojka opet, pa dobishe Liv prosle godine, onaj prvi, pa Liv osvoji na kraju...

Na koncu svi se slozishe da je lepo sto je Red Star u CL. I jeste lepo
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...