Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Nisam baš optimista al valjda me Miloje i igrači neočekivano obraduju. Tenk je nebitan, i ranije se znalo da je šipka maloumna i da ima daaaaaaaaaaaleko veći uticaj na dešavanja u klubu nego što bi smjela. Kad se riješimo tog balasta svanuće klubu, to ćemo dočekati kad Srbija bude uređena država znači možda četvrta generacija od nas. Fokusirati se na Milojevića i igrače oni koliko toliko drže glavu iznad vode i klub iznad Srbije, a o ovima je već sve ispričano milion puta, čak mi je nevjerovatno da ima neko šokiran tenkom, tu nema dna.

Link to comment
Share on other sites

Oni igraju sa 3 stopera-dva bočna-dva vezna-dva krila i napadač/dva napadača i ofanzivni vezni

 

Pretpostavljam da ce Asale i Ngamaleu imati veliku slbodu kretanja i da ce ulaziti u sredinu. Dva visoka štopera i Lustenberger kao pokrivač.

 

Nema šta, imamo brojniji vezni red i to mora da se iskoristi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Oni igraju sa 3 stopera-dva bočna-dva vezna-dva krila i napadač/dva napadača i ofanzivni vezni

 

Pretpostavljam da ce Asale i Ngamaleu imati veliku slbodu kretanja i da ce ulaziti u sredinu. Dva visoka štopera i Lustenberger kao pokrivač.

 

Nema šta, imamo brojniji vezni red i to mora da se iskoristi.

 

Denda, ti li si? 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vukanovic sam po sebi nije problem jer Ivanic nije nista bolji ali je meksi igrac. Problem je to sto se desi od 60 minuta. 

 

Idealno je da ih udarimo na blitzkrieg i resimo sve u prvom. Ako budemo cekali kraj, kad tad ce nam se obiti o glavu.

 

Sa druge strane ni LE nije losa stvar a to nam niko ne moze uzeti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...