Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 hours ago, Milijaš #10 said:

Kiril Despotov nije opcija za CZ po adminu na RSB.

Bolji je igrač od Čavrića svakako.

Dovođenje Čavrića bi bilo veća i dosta skuplja greška od Čaušića. Čavrić je skuplji od Čaušića i Kafua skupa.

 

CZ je zanimljiv Leo Natel, tako mi kaže novinar iz Brazila. Igrao za APOEL.

Da li izmišlja nemam pojma.

 

Ako sme da se potvrdi da nam je on jedna od 2-3 zelje. Malo predstavlja problem sto su ga Brazilci previse cenili, trazili Apoelu 2.5m, sada je prebacen u B tim i ako bi moglo da se od srede do 31. avgusta otpetlja cije je to u stvari igrac i pohvataju svi zivi vlasnici, mozda bi nam bio dobro pojacanje. Skauting momka sam citao, recimo da je to otprilike igrac za MIloja sto se cite kreacije i defanzive kao krilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

 

Sasvim ne bitno ko ga tera.

 

Po svim parametrima Boaci je jedna od najboljih spiceva koje smo imali zadnjih bruka godina. Statistika mu je nestvarna pogotovo kad se uzme u obzir da su u KSL gurali Pesketa pikslu da mogu podeliti proviziju. Jos kad se sabere koliko je puta dao vodeci ili izjednacujuci gol. Da mu je usla jedna od onih sansi u Arsenalu, zavrsio bi u EPL. Covek se nestvarno trosi fizicki kad mu se igra. Proslu sezonu je bio povredjen i opet je imao dobar ucinak. On ne ume da igra taktiku "preko dzamije." Sigurno mu nije bilo lako da se vrati u ovaj mulj. I ovo evropsko leto je obelezio vaznim golovima. Plus je penicilin za komsije.

 

Radonjic ima brzinu i kvalitet. Nama je to neophodno. Decko je prerano otisao. Trebale su mu jos sezona dve da postane glavni igrac. TO je do njegovih robovlasnika. Nije Radonjic placen toliko da nema pokrica. Evo Pavkov dao dva gola osvajacu lige sampiona. Ni to ne moze da ga proda. Sta mislis zasto?

Svaka ti kao u Njegoša! Sve u centar

Link to comment
Share on other sites

Valjda nece dovoditi Cavrica. To bi zaista bilo preglupo. Lik je iz OFK otisao u Genk i ako on nije prosao u Belgiji nema tu iole ozbiljnog igraca. 25 mu je leta a on igra u raspalom Slovanu koga Sutjeska izbaci iz LS. Stvarno ne vidim po cemu je Cavric bolji od Vukanovica ili Jevtovica. Ako ce se dovoditi pojacanje daj da se dovede neki stranac. Od domacih krila imas Kataia, Radonjica i to je to. Jevtovic je bolji igrac od Cavrica nemam nikakvu dilemu.

Mladenovic se soominje kao pojacanje, on je ofanzivno bolji od Rodica a defanzivno od Zandera. Sta znam, najbolje da Rodic ostane a ako vec ode neka dodje Mladenovic. Nemamo bolju opciju na toj poziciji a da ima nas pasos.

Link to comment
Share on other sites

Pokazalo se u LŠ prošle godine da smo imali 2 problema. Prvi da ispratimo brzinu, kako pojedinačnu, tako i brzinu prenosa lopte i drugi našu nesposobnost da iznesemo loptu i zadržimo posed.

 

U tom smislu treba i gledati pojačanja. Mladenovoć kao brz bek sa značajnim iskustvom bi dobrodošao. Kao što bi dobrodošao i Krstičić. 

 

Sa druge strane, koliko god možemo biti zadovoljni odbranom posle povratka Degeneka, jasno je da nam ona nije ni blizu LŠ nivoa i da nismo ni blizi toga da imamo LŠ nivo štopera, pre svega po brzini i hitrosti.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NROX said:

Ako sme da se potvrdi da nam je on jedna od 2-3 zelje. Malo predstavlja problem sto su ga Brazilci previse cenili, trazili Apoelu 2.5m, sada je prebacen u B tim i ako bi moglo da se od srede do 31. avgusta otpetlja cije je to u stvari igrac i pohvataju svi zivi vlasnici, mozda bi nam bio dobro pojacanje. Skauting momka sam citao, recimo da je to otprilike igrac za MIloja sto se cite kreacije i defanzive kao krilo.

 

Raspitao sam se malo o karakteristikama Lea Natela.

Pre svega informacija da ga je ozbiljano hteo Partizan ali nisu imali pare.

Ljudi iz Partizana smatraju da bi bio pojačanje ranga Leonardo.

 

Prošao je mlađe selekcije Benfike, potom ga kupuje Sao Paolo. Bio je proglašen za najboljeg igrača U20 brazilske lige.

Debitovao za prvi tim Sao Paula, a onda slede pozajmice Fortaleci i APOEL-u.

Bio je mozda i najbolji igrač APOEL-a prošle sezone.

Na 28 utakmica dao je 8 golova.

Karakteristike: fizički dominantan igrač, solidno brz, vrlo školovan igrač, odgovoran u defanzivi. Koristi fizičke predispozicije jako dobro.

Deluje da bi se uklopio kod Milojevića odlično.

Jako je mlad, mogao bi višestruko da se isplati. Idealno bi se uklopio s Marinom i Garsijom.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koju bre domačicu ? Zvezda mora da ima evropski tim za LŠ i treba da dovede.prava pojačanja bez obzira kojeg su državljanstva igrači. Pokazalo se mnogo puta da su strani igrači kvalutetniji i profesionalniji od naših,uz to ne.rade na tereanju trenera i.nepodovnih saigrača. Nakon.slucaja Čauš, pa slucaja Savic i Filip uopšte se ne treba okretati prema domačim igracima a Miloje neka rotira strance za domaću ligu ili neka onaj sto lebdi iznad marakane podeli koje državljanstvo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tsva said:

 

Sasvim ne bitno ko ga tera.

 

Po svim parametrima Boaci je jedna od najboljih spiceva koje smo imali zadnjih bruka godina. Statistika mu je nestvarna pogotovo kad se uzme u obzir da su u KSL gurali Pesketa pikslu da mogu podeliti proviziju. Jos kad se sabere koliko je puta dao vodeci ili izjednacujuci gol. Da mu je usla jedna od onih sansi u Arsenalu, zavrsio bi u EPL. Covek se nestvarno trosi fizicki kad mu se igra. Proslu sezonu je bio povredjen i opet je imao dobar ucinak. On ne ume da igra taktiku "preko dzamije." Sigurno mu nije bilo lako da se vrati u ovaj mulj. I ovo evropsko leto je obelezio vaznim golovima. Plus je penicilin za komsije.

 

Radonjic ima brzinu i kvalitet. Nama je to neophodno. Decko je prerano otisao. Trebale su mu jos sezona dve da postane glavni igrac. TO je do njegovih robovlasnika. Nije Radonjic placen toliko da nema pokrica. Evo Pavkov dao dva gola osvajacu lige sampiona. Ni to ne moze da ga proda. Sta mislis zasto?

Baš nam je Boaći ključan za pas igru, njegovo saplitanje o loptu je ključno, te kreativne i pravovremene koske za saigrače su krucijalne. Ljudi zaboravljaju njegove povratne lopte ka protivničkim napadačima koje razdvajaju našu odvranu poput Mojsija. Ko je gledao njegov i Žanderov performans na zagrevanju između dva poluvremena tekme protiv Kopenhagena na Mari zna šta pričam.

 

Tomane će, nadam se, oplemeniti našu igru pošto je tehnički mnogo bolji, a može da izdrži i duel. To je krucijalno za tekmu protiv YB obzrirom da oni forsiraju brz tempo, ako ih uspremo umrtviti gotovi su.

Link to comment
Share on other sites

Mladenovic nije nista bolji od Rodica. Iako  Rodic vec duze vreme nije na nivou i ocigledno zeli da ode... tako da i nije losa zamena. Svakako da nemamo neki izbor medju domacim bekovima.

 

Ne znam kakve su price za Kolarova, koliko god da je propao, opet je klasa za nase uslove. Mada od toga nema nista.

 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Liska Manjina said:

Baš nam je Boaći ključan za pas igru, njegovo saplitanje o loptu je ključno, te kreativne i pravovremene koske za saigrače su krucijalne. Ljudi zaboravljaju njegove povratne lopte ka protivničkim napadačima koje razdvajaju našu odvranu poput Mojsija. Ko je gledao njegov i Žanderov performans na zagrevanju između dva poluvremena tekme protiv Kopenhagena na Mari zna šta pričam.

 

Tomane će, nadam se, oplemeniti našu igru pošto je tehnički mnogo bolji, a može da izdrži i duel. To je krucijalno za tekmu protiv YB obzrirom da oni forsiraju brz tempo, ako ih uspremo umrtviti gotovi su.

 

Мало је рећи да си отишао у крајност. За саплитање о лопту, повратне лопте никоме и остале нефудбалске ствари које боду очи, треба да прозиваш (многе) друге из овог џиновског ростера, ако хоћеш већ да указујеш на то. Боћко је један од бољих странаца који је играо код нас, имао је учинак, давао је битне голове а она изјава пред Копенхаген када је рекао да ће дати гол и исто направио, је нешто што није својствено алиби играчима и дрвној грађи.

Промашио си...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milijaš #10 said:

 

Raspitao sam se malo o karakteristikama Lea Natela.

Pre svega informacija da ga je ozbiljano hteo Partizan ali nisu imali pare.

Ljudi iz Partizana smatraju da bi bio pojačanje ranga Leonardo.

 

Prošao je mlađe selekcije Benfike, potom ga kupuje Sao Paolo. Bio je proglašen za najboljeg igrača U20 brazilske lige.

Debitovao za prvi tim Sao Paula, a onda slede pozajmice Fortaleci i APOEL-u.

Bio je mozda i najbolji igrač APOEL-a prošle sezone.

Na 28 utakmica dao je 8 golova.

Karakteristike: fizički dominantan igrač, solidno brz, vrlo školovan igrač, odgovoran u defanzivi. Koristi fizičke predispozicije jako dobro.

Deluje da bi se uklopio kod Milojevića odlično.

Jako je mlad, mogao bi višestruko da se isplati. Idealno bi se uklopio s Marinom i Garsijom.

 

Bold 1: Ovo je meni zapalo za oko. Brazilac od 22 godine, na pozajmnici u državi za koju pre toga možda nije ni čuo. Rekao bi da se takvi eksperimenti u nekih 90% slučajeva završavaju neuspešno. A on je uspeo da bude ponajbolji igrač ekipe. To mi govori da nije neka prsotina. Da je profesionalac i da ume da se prilagodi.

 

Bold 2: Kad bi sudio po highlightsima, rekao bi da je čak jako brz. Sigurnost u svoju brzinu da onako iz mesta prošutne defanzivca oddaljenog 3-4 metra, i onda ga zaobiđe i prvi stigne do lopte sam video kod njega i kod Radonjića. S tim da je Leo neuopredivo bolji tehničar. Glavna mana: Voli da opiri loptu sa 25-30 metara više od Tenka Kovačevića.

 

Što se tiče onog Bugara, ima i on nekih zanimljivh momenata na highlightsima. Ali zgrozio sam se kad sam mu video kontrolu lopte u trku.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Мало је рећи да си отишао у крајност. За саплитање о лопту, повратне лопте никоме и остале нефудбалске ствари које боду очи, треба да прозиваш (многе) друге из овог џиновског ростера, ако хоћеш већ да указујеш на то. Боћко је један од бољих странаца који је играо код нас, имао је учинак, давао је битне голове а она изјава пред Копенхаген када је рекао да ће дати гол и исто направио, је нешто што није својствено алиби играчима и дрвној грађи.

Промашио си...

Dobro si rekao - igrao! To što je igrao više ne igra, ako je neko njegov fan onda sam to ja. Za karakter i ponašanje zaista sve pohvale.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, perkos said:

Koju bre domačicu ? Zvezda mora da ima evropski tim za LŠ i treba da dovede.prava pojačanja bez obzira kojeg su državljanstva igrači. Pokazalo se mnogo puta da su strani igrači kvalutetniji i profesionalniji od naših,uz to ne.rade na tereanju trenera i.nepodovnih saigrača. Nakon.slucaja Čauš, pa slucaja Savic i Filip uopšte se ne treba okretati prema domačim igracima a Miloje neka rotira strance za domaću ligu ili neka onaj sto lebdi iznad marakane podeli koje državljanstvo.

ma ja se stobom slazem

 

da se mene pita domaci igraci bi se davni ukinuli barem na deceniju da se tzv menadjeri i njihovi botovi prebace na neki drugi biznis a fudbal da ozdravi

 

al nije prakticno u takmicenju gde samo 4 mogu da igraju

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Liska Manjina said:

Baš nam je Boaći ključan za pas igru, njegovo saplitanje o loptu je ključno, te kreativne i pravovremene koske za saigrače su krucijalne. Ljudi zaboravljaju njegove povratne lopte ka protivničkim napadačima koje razdvajaju našu odvranu poput Mojsija. Ko je gledao njegov i Žanderov performans na zagrevanju između dva poluvremena tekme protiv Kopenhagena na Mari zna šta pričam.

 

Tomane će, nadam se, oplemeniti našu igru pošto je tehnički mnogo bolji, a može da izdrži i duel. To je krucijalno za tekmu protiv YB obzrirom da oni forsiraju brz tempo, ako ih uspremo umrtviti gotovi su.

Boaci se o loptu sapleo jednom. To se desava i najboljima. Pavkov revimo se samo jednom NIJE sapleo o lopt a njegov pas novom je cuven. Zaziru ga svi skupljaci lopti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...