Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Hotsport dobija informacije iz kluba, oni su prvi javila za Kafua. 

 

Sto se tice Cavrica, moja velika zelja ali decko u zadnje vreme je katastrofa, nije ni cudo sto Slovan hoce da ga se resi. 

 

Ako postoji sansa da dovedemo onog Egipcanina iz Paoka, dizem obe ruke za njega, po mom skromnom misljenju bolji je od Garsije jedina mu mana sto je prsotina u glavi. 

Edited by Berlin
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, VoodooDerina said:

Sve je to isti k...

2,75 je poklon kvota na prolaz YB-a.
Uopšte nemam sumnje da će se u utorak posle utakmice pevati:

"Uprava je bedna, trener tragičan,
golman prima k'o da nije normalan.
Niko nema tako bušne odbrane,

napadači jadni maše golove,
maše golove!"

Idemo jinks!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, ZiS said:

Nema gde Aleksic...krilo nije...najbolje se snalazi kao second striker...

 

14 hours ago, Markoss said:

 

A gde bi ti Danijela Aleksica? Covek igra iza spica, na mestu na kom imamo glavnog igraca, drugog glavnog igraca i igraca koji je placen 1.3 miliona. 

 

Aleksic bi nam odlicno legao kao neko inverted krilo s obzirom da igramo 4-2-3-1 s tim sto bi onda garsija morao levo. Marina pomerati bilo gde bi bilo suludo.

Ne vidim bolju domacu opciju od aleksica, ali ne mislim da je realan. Svako poredjenje sa  cavricima, gavricima i slicnima je neumesno. Po meni je veci problem njegova glava. Mada posle prve sezone u st. galenu cini mi se da je i ona na mestu

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, red_white said:

Kontradiktoran si. Pises da smo sportski klub a ne export-import preduzece a onda se oizas sta ce nam igrac koga ne mozemo oprodati misleci na Pavkova. Zasto bi mi Pavkova prodavali? On je meni jako dobar sa klupe da ulazi, dosta puta je donosio dobre stvari, jbn talija.

Licno sam za prodaju Boacija jer smo doveli Tomanea koji je u ovom trenutku bolji igrac od Boacija. Dva stranca na jednoj poziciji nema potrebe, bar dok su ova pravila o strancima u LLSL.

Kada domacin prodaje kravu, on za sebe ostavlja onu najbolju, onu manje dobru prvo prodaje. Nemam problem sa bilo kojim stavom iznesenim ovde. Svako iz svog ugla sagledava stvari.   Odkud tebi saznanje da je Tomane u boljoj formi od Ricmonda. Gde si to video...  

Na kraju krajeva da dobijemo Bojse da neko ponudi dobru lovu pa neka uprava radi svoj posao. Ali opet mi pismenijeg spica od Boacija nemamo, Tomane treba da se dokaze. Na kraju krajeva nije svaka zamena za igrace i pogodak. To smo videli na svojoj kozi. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, suptil said:

Kada domacin prodaje kravu, on za sebe ostavlja onu najbolju, onu manje dobru prvo prodaje. Nemam problem sa bilo kojim stavom iznesenim ovde. Svako iz svog ugla sagledava stvari.   Odkud tebi saznanje da je Tomane u boljoj formi od Ricmonda. Gde si to video...  

Na kraju krajeva da dobijemo Bojse da neko ponudi dobru lovu pa neka uprava radi svoj posao. Ali opet mi pismenijeg spica od Boacija nemamo, Tomane treba da se dokaze. Na kraju krajeva nije svaka zamena za igrace i pogodak. To smo videli na svojoj kozi. 

Tomane je imao odlicnu sezonu u Tondeli, Boaci bas i nije proslu sezonu bio na nivo.

Link to comment
Share on other sites

Tek sad imam malo vremena za utiske sa meca.

 

Mnogo bolja fudbalska predstava od svih kojima smo mogli da gledamo ove sezone. Za razliku od dosadnog meca na "Miticu" protiv Kopenhagena, ovde je bilo svega. Cetiri gola, dve izbacene lopte sa gol linije, ofanzivni fudbal sa mnogo sansi.

 

Poceli smo jako lose i rezultat je bio primljen gol. Zato je bilo veoma vazno da se momenat presece onakvim prekidom i pogotkom. Posle tog pogotka igraci Young Boysa su bili u podredjenom polozaju i zreli za izbacivanje vec tada.

 

Ne zameram Milojevicu na povlacenju posle vodjstva. Nije imao znalce na klupi da nastave da stvaraju sanse.

 

Penal je bio i bila bi greska da ga nije dosudio. Ne znam sta je trazio Richmond u nasem kaznenom prostoru i zasto je on pratio njihovog igraca, to je bio veliki propust.

 

Sanse su sada 75-25. Imamo prednost, domaci teren i trenera koji je navikao na ovakve dvomece.

 

U LS, ako se plasiramo, se nadam da cemo imati jednog protivnika sa kim se moze igrati. Jako bi znacilo kada bi otisli dalje u 1/16 finala LE. To znaci i da bi nam rezultatski vise odgovarala LE, ali LS je LS.

Link to comment
Share on other sites

Kiril Despotov nije opcija za CZ po adminu na RSB.

Bolji je igrač od Čavrića svakako.

Dovođenje Čavrića bi bilo veća i dosta skuplja greška od Čaušića. Čavrić je skuplji od Čaušića i Kafua skupa.

 

CZ je zanimljiv Leo Natel, tako mi kaže novinar iz Brazila. Igrao za APOEL.

Da li izmišlja nemam pojma.

 

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, goldberg said:

 

Tako smo mislili i za Richmonda, a sad ga pola foruma tera.

 

Sasvim ne bitno ko ga tera.

 

Po svim parametrima Boaci je jedna od najboljih spiceva koje smo imali zadnjih bruka godina. Statistika mu je nestvarna pogotovo kad se uzme u obzir da su u KSL gurali Pesketa pikslu da mogu podeliti proviziju. Jos kad se sabere koliko je puta dao vodeci ili izjednacujuci gol. Da mu je usla jedna od onih sansi u Arsenalu, zavrsio bi u EPL. Covek se nestvarno trosi fizicki kad mu se igra. Proslu sezonu je bio povredjen i opet je imao dobar ucinak. On ne ume da igra taktiku "preko dzamije." Sigurno mu nije bilo lako da se vrati u ovaj mulj. I ovo evropsko leto je obelezio vaznim golovima. Plus je penicilin za komsije.

 

Radonjic ima brzinu i kvalitet. Nama je to neophodno. Decko je prerano otisao. Trebale su mu jos sezona dve da postane glavni igrac. TO je do njegovih robovlasnika. Nije Radonjic placen toliko da nema pokrica. Evo Pavkov dao dva gola osvajacu lige sampiona. Ni to ne moze da ga proda. Sta mislis zasto?

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Radonjic bi bio premija. Bukvalno bi bili nezgodni ko kratko ćebe.

 

Boaći ovako kritikovan spakovao prvi gol Suduvi, prvi gol HJK-u i dao jako važan majstorski gol u Kopenhagenu. Sa još jednim u utorak bi u potpunosti odradio posao u ovim kvalifikacijama.

 

Slažem se da nam je potreban onaj prilaz utakmici koji smo imali protiv Krasnodara. Da izadjemo sa namerom da im jebemo kevu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...