Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 hours ago, Markoss said:

Mada se ne slazem za Vasiljevica da je nekakav potencijal. Prespore intervencije ima, vrlo cesto prima golove jer ga mrzi da se baci, jednostavno ne moze dovoljno dobro da kontrolise svoje telo. Igra nogom mu je ok, ali nista spec, tako da stvarno ne vidim zbog cega smo ga doveli uopste. 

 

Гашић га је наводно баш због овога тражио доста дуго. Жали Боже бачених пара 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Za Vasketa bi to bilo pametno da bi imao minute i naredne sezone da bude prvi golman, momak je bas potencijal.

Ja se nadam da nećemo menjati golmana naredne sezone, a ako ga menjamo, onda imamo i Popovića i Stankovića, koji su, po meni, bolji od Vasiljevića.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milijaš #10 said:

Stop Čavriću!

Očajan igrač, očajan.

U raspaloj danskoj ligi u raspalom klubu nije mogao ništa da odigra.

Srnić je za njega Mane.

Bolje nikog nego nove Čaušiće.

 

A gde bi ti Danijela Aleksica? Covek igra iza spica, na mestu na kom imamo glavnog igraca, drugog glavnog igraca i igraca koji je placen 1.3 miliona. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

A gde bi ti Danijela Aleksica? Covek igra iza spica, na mestu na kom imamo glavnog igraca, drugog glavnog igraca i igraca koji je placen 1.3 miliona. 

 

U tom slučaju bi morao Marin levo, a Mateo desno. To svakako nije najsrećnije rešenje, Marin je najproduktivniji na poziciji pleja, jer se tu najmanje troši defanzivno i ima najveći uticaj na igru.

 

Čavrić je u potpunosto ono što nam treba, ali se postavlja pitanje da li se može dovesti za razumnu cenu. Slovan ga neće pustiti ispod 1.5M, a pitanje je da li je to nama isplativo, jer bi nas overall koštao preko 2M, a ima manji plafon od Matea i stariji je 2 godine od njega.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Markoss said:

 

A gde bi ti Danijela Aleksica? Covek igra iza spica, na mestu na kom imamo glavnog igraca, drugog glavnog igraca i igraca koji je placen 1.3 miliona. 

 

Aleksić je prošle sezone uglavnom igrao desno krilo, manje levo i ofanzivnog veznog.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milijaš #10 said:

Propustili smo mi i Todorovića, desni bek, igra u Salzburgu.

Ne razumem da nam ispred nosa otmu našu decu. Kapiram da nemamo za Afriku skaute ali iz Srbije, RS, CG ili Mkd mora sve kod nas.

 

Dobri potezi su svakako Pankov, Njegoš, KrstoGol, Marong.

Pa da li bi ti pre otišao u Salzburgu, gde bi primao veće pare, bez nekog prevelikog pritiska, ili u Zvezdu. Sagledajte realnost, pre nego lupite ovako nešto. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Markoss said:

 

A gde bi ti Danijela Aleksica? Covek igra iza spica, na mestu na kom imamo glavnog igraca, drugog glavnog igraca i igraca koji je placen 1.3 miliona. 

 

Ivanic drugi glavni igrac? Kao sto je bio Causic?

 

 

Ivanica treba pokloniti. Decko ne moze duel da izdrzi. Vuce se ko prebijena macka po terenu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pojacanje nam je trenutno najmanje potrebno na krilnoj poziciji ...  Cak i kada (ako) Ben ode, imamo dovoljno igraca, kako za jEvropu, tako i drvne gradje za ove nase pasnjake.

 

Pre svega potreban je jedan vezni igraci, alaKrsticic, ili modernim fudbalskim recnikom, box-to-box igrac ... Na drugom mestu kvalitetna zamena za Rodica (ako ode).

 

edit: mslim da je Markos mislio na Kanjasa na drugom mestu...

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Treba da se dovedu jos dva igraca. Jedan dobar bek i dobro krilo nalik Garsiji. Naravno, uz smanjenje igrackog kadra u vidu StojkovicaRodica, jednog od dvojca Boaci-Pavkov, Bena, Jevtovic, SImic.

Naravno znam da je ovo utopisticka ideja, jer neke od ovih igraca nece niko da plati, ali meni se licno cini da nam bi se isplatilo i da mi doplatimo, samo da ih maknemo iz tima.

DA je Srece, Joveljic bi bio drugi spic, mali Terzic bi se gurao na beku itd,a li posto nam je poslovna politika takva kakva jeste, treba malo smislenije da oformimo tim za jesen i da napravimo balans, jer nismo imali nikakvu igru preko bokova. Sa dolaskom jednog krila i jednog beka, to bi se promenilo, Marin bi dobio na prostoru  i ja vam garantujem da bi tek onda videli akkvog majstora imamo.

Treba malo promesati karte, evidentno je da je kod nekih igraca doslo do zasicenja, Ben jednostavno nije isti igrac, kao ni Boaci recimo. AKo postoji mogucnost da se uzmu neke pare za njih, treba ih prodati. Kod Boacija nije samo do motivacije, mislim da njemu ne odgovara ovakva kompozicija tima, Tomane je rekao bih boljji igrac za ovo sto mi igramo.

Naravno, uslov svih uslova je eliminacija YB, ako do toga dodje, valjda imaju dva grama mozga, da zavrse kompoziciju tima i da spremni docekamo izazove u Evropi. Dva dobra igraca na pozicijama beka i krila mnogo bi promenili kompoziciju ovog tima. Cak i ovaj Gobeljic, ma koliko ogranicen bio, igra kao da mu je poslednje, trudi se iz petnih zila i sasvim korektno pokriva poziciju beka, sto se ne moze reci za Rodica koji vec godinu dana igra preko one stvari. I ovog Simica, ako vec mora da igra, treba staviti da menja Gobeljica, ako vec moramo da mu dajemo minute, neka to bude na beku jer tu iole mozda moze nesto da odigra jer je slican tip Gobeljicu i na htenje mozda nesto moze domacoj ligi.

 

Zander me nije uverio da je za beka, on je meni vise neko krilo, ali i tu je zaista totalno takticki neodgovoran igrac, tezak promasaj, koliko vidim. NIsta nam nije resio a vodi se kao stranac.

Mladi momci nece moci onako brzo da igraju kao kod kuce, ali moramo spreciti one silne centarsuteve i nadskakanja jer im je to bila glavna prednost tamo. Ne znam zbog cega smo ih onako pustali da neometano centriraju, imaju igrace koji su zajebani na skoku i koji su vislji od nasih stopera. MOra se napraviti balans, narocito u vidu Jovancica, jer je onaj crnac nadskakao metiljavog Ivanica kako je hteo, uostalom smo tako i prmili gol. 

Druga stvar, ne smemo da stojimo daleko od njihovih brzih krilnih igraca i da dozvoljavamo da se zalecu i da trce. MOra se raditi striktna markacija, jer oni nisu neki dribleri, prednost ostvaruju razmenom brzih duplih pasova i trcanjem iza ledja odbrane. AKo ih pustis da se zalete onda ces imati problem, jer ce neki pas u dubinu proci i spojiti ih sa golmanom u 1 na 1 situaciji. Marakan je velik teren i bilo bi neugodno da im mogucimo to trcanje.

JA bih umesto Ivanica stavio Jovancica i umesto Boacija Pavkova ili Tomanea , ostatak tima ne bih dirao.  U dilemi sam da li je bolje staviti Pavkova ili Tomanea i sta nam je potrebnije. Tomane moze bolje otvoriti prostor, ali ne znam toliko ovog igraca jer mi je uzorak njegovih igara mali, dok bi PAvkov mogao lagano da dobija duele sa ovim njihovim stoperima i mozda da iznudi i neki faul oko sesnaesterca. Naravno tu je i sut iz daljine i i one njegove frljoke.

Posto ne verujem da ce Ivanic na klupu, najbolje bi bilo da zameni slicno beskorisnog Vukanovica, bar ume da trci sa loptom i primi istu, dok ovaj ni to ne ume.

Mnogo je bitno da ih stisnemo i uplasimo u samom startu, MArakana je cudan teren, mnoge ekipe su se tu pogubile i to znatno jace i iskusnije od YB, Ako jos damo prvi gol i nateramo ih u stihijsko jurenje rezultata imacemo ih na penalu. Njihova odbrana je na izvolte i samo ih treba naceti kako bi krenuli sa vise igraca u napad.

Link to comment
Share on other sites

Mi ako prodjemo u utorak, do petka dovode barem dva levata za graficar i 3 domaca drveta za 300 tisuca i masne procente. Sto se rice prodaje, da ima ponuda, oni bi prodali mater svoju.i Marina da prodaju odmah bi preko botova sirili pricu kako je Ivanic prirodna zamena a Ivanic ni sam ne zna cime se bavi.

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

Ne znam dal Zule ide u Rapid, ali sigurno ide do kraja prelaznog roka. Ben isto, i jedan od dva spica Pavkov ili Boaci. 

 

Postoji mogucnost da se Vasiljevic vrati u Radnik na pozajmicu. 

 

Je l' postoji mogućnost da nam vrate pare? 😅

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DonJuan said:

Ja se nadam da nećemo menjati golmana naredne sezone, a ako ga menjamo, onda imamo i Popovića i Stankovića, koji su, po meni, bolji od Vasiljevića.

Meni se Vasiljevic dopao, naravno i ja volim Borjana i on i Marin nadam se do kraja karijere u Zvezdi nego razmisljam zbog godina, mozda mladja opcija za drugog golmana bar nije losa stvar, kakav je Stankovic jel gledao neko?.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tsva said:

 

Ivanic drugi glavni igrac? Kao sto je bio Causic?

 

 

Ivanica treba pokloniti. Decko ne moze duel da izdrzi. Vuce se ko prebijena macka po terenu.

 

 

 

Drugi igrac je Ben. Ivanic je onaj sto je placen 1.3 miliona.

 

@Milijaš #10 meni je Aleksic mnogo vise za sredinu nego za stranu, pogotovo za ono sto mi igramo i sto nama treba.

 

 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

MI smo sportski klub i bezveze je ponasati se kao ultimativno export import preduzece. Boaci ima cenu, ali odlaskom Boacija slabiji smo 20 posto.Sarena laza u vidu Pavkova koji nema cenu i ne moze da se proda je oblak koji bi se nadvio nad Zvezdom. Sta ce Zvezdi igraci koji ne mogu da se prodaju. Imamo ih previse a Pavkov je nazalost jedan od njih. Potrebno je razmisljati sportski. Ako ode Boaci onda je potrebna zamena za LS. Ipak je za sve nas bolje da se nekako uvalja Pavkov i da se ratosiljamo jednom za svagda menadzerskog igraca. Mislim da je njegovo odbijanje Kine uslo u anale bezobrazluka i menadzrskog robovlasnickog odnosa.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pavkov i ne treba da se prodaje jer je igrac koji nije na ceni. On je nama idealan za neko probijanje bunkera i cuda... dakle, za 10-30 minuta, ali nije igrac za 11. Isto moze da doprinese i protiv Surdulice i Liverpula, takav je igrac, drvenast ali jak, borben, dobar u skoku i jebiga, hoce ga gol. Zna svoje kvalitete, ne radi sto ne moze. Ne vidim sto bi prodavali takvog igraca jer ne mozemo da uzmemo pare, a mozemo da imamo veliku korist povremeno. 

 

Nadam se da cistimo kadar posle Jang Bojsa. I dovodimo krilo i beka. 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

MI smo sportski klub i bezveze je ponasati se kao ultimativno export import preduzece. Boaci ima cenu, ali odlaskom Boacija slabiji smo 20 posto.Sarena laza u vidu Pavkova koji nema cenu i ne moze da se proda je oblak koji bi se nadvio nad Zvezdom. Sta ce Zvezdi igraci koji ne mogu da se prodaju. Imamo ih previse a Pavkov je nazalost jedan od njih. Potrebno je razmisljati sportski. Ako ode Boaci onda je potrebna zamena za LS. Ipak je za sve nas bolje da se nekako uvalja Pavkov i da se ratosiljamo jednom za svagda menadzerskog igraca. Mislim da je njegovo odbijanje Kine uslo u anale bezobrazluka i menadzrskog robovlasnickog odnosa.

Kontradiktoran si. Pises da smo sportski klub a ne export-import preduzece a onda se oizas sta ce nam igrac koga ne mozemo oprodati misleci na Pavkova. Zasto bi mi Pavkova prodavali? On je meni jako dobar sa klupe da ulazi, dosta puta je donosio dobre stvari, jbn talija.

Licno sam za prodaju Boacija jer smo doveli Tomanea koji je u ovom trenutku bolji igrac od Boacija. Dva stranca na jednoj poziciji nema potrebe, bar dok su ova pravila o strancima u LLSL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baic iz omladinaca ipak u Spartaku. Nije prosao probu u Laciju.

 

Meni je on ok delovao, ali kad za 3 godine u mladjim selekcijama prodjes Partizan, Cuku i Zvezdu i ne zadrzis se nigde, ocigledno da postoji neki problem.

 

Vrlo prijjatno iznenadjenje u omladincima Graficara je spic Lazar Popovic, sto je dosao iz OFK-e, 2001. godiste. Bas odskace od ostatka, jako lep gol je dao danas protiv Brodarca. Eleven ni tamo ne moze u prvu postavu, bas steta. 

 

Apropo prvog tima, mislim da dovodimo jos jedno krilo svakako. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još nam to krilo treba i to levo da rešimo problem koji traje evo već godinu dana od odlaska Radonjića. 

Sto se Pavkova i Boacija tice jedan mora da ide to je jasno. Boaci nije više isti ali i dalje ima neku klasu. Pavkov sa druge strane nema fizikalije da u kontinuitetu igra na visokom nivou. On je mnogo često povredjen iako se o tome malo priča. Prošle godine posle Liverpula od intenziteta tekme se pola tima povredilo pa i Pavkov naravno. Ja bih više voleo da Boaci ostane ali Pavkova nemaju kome da prodaju tako da logično ide Boaci a Pavkov ostaje kao backup Tomaneu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...