Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Popovic je posle borjana najbolji golman u ligi i imao je tu nesrecu da dodje u vreme dok je ovJ u klubu. Kkav vasiljevic

 

Kad je pre aleksic dosao na transfer listu? Ne da bi nam legao nego bi bio pojacanje za ls. Koliko sam cuo smirio je ludu glavu

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milijaš #10 said:

Zna se što je kupljen Vasiljević. Pa jel greh da Tonči vozi novog Rendza i da ima stančić od 120 m2 blizu Hrama?! Stvarno ste na kraj srca.

 

Problem je što smo dozvolili Oly da nam digne Ranđelovića, naša OŠ takvog ne ume da napravi, a kad se setim šta je pisano za njega😱.

 

Danilej Aleksić na transfer listu A Ahlija, legao bi nam kao niko.

 

 

Kad prije na transfer listi pa samo što je potpisao.

Link to comment
Share on other sites

Vasiljevic ima dobro telo i tu negde prestaje put njega i Zvezde. On je dobar golman ali spor i lose hendluje loptu, ali ima izuzetnu visinu i nije linijas, negde se i mogao naci razlog da se on potpise , ne znam gde je sada u odnosu na Stankovica koji nije napredovao u pocetku pa sada ide bolje. Dok je Borjan tu branice, menjace ga Popovic a kao zamenu vidim u nekoj daljoj buducnosti ili onog Jovanovica ex Radnicki ili Radunovica s tim da sve moram da vas podsetim da jedan opasan talenat stasava u omladinskoj skoli, Katic se preziva i za sada trenutno izgleda odlicno, sto ne mora nista da znaci za 6 meseci. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milijaš #10 said:

Arapi nisu normalni. Došao novi trener posle 3 utakmice i traži nove igrače. Po informacijama iz medija Aleksić je otpisan (priča kao s Degenekom) iako je dao gol na poslednjoj utakmici.

 

Odličan, odličan igrač za nas.

 

Na koju poziciju bi ti Aleksica?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Na koju poziciju bi ti Aleksica?

 

Umesto Vukanovića.

Ne bave se istim sportom.

Velika prednost mu je pasoš.

Nije čisto krilo, ali je inteligentan igrač.

Bolji je od Bena, a ni Ben nije krilo.

Ne postoji bolja domaća opcija.

Odlična sezona u Malatiji.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Milijaš #10 said:

Problem je što smo dozvolili Oly da nam digne Ranđelovića, naša OŠ takvog ne ume da napravi, a kad se setim šta je pisano za njega😱.

 

Danilej Aleksić na transfer listu A Ahlija, legao bi nam kao niko.

 

 

A šta te je to konkretno odusevilo kod ove dvojice igrača koje pominjes i umesto koga ih vidiš u našem timu danas?

edit: vidim da si odgovorio na deo drugog pitanja

Edited by Milance
Link to comment
Share on other sites

Pogledah danas extended highlights Oly Krasnodar, pa zato i pitam. Prvi gol je sve uradio pogrešno samo je imao puno sreće da se lopta odbije visoko od igrača Krasnodara a drugi gol ogroman kiks golmana. Gledao sam ga i protiv nas prošle godine ništa spec nije uradio. A da bi bio bolji od Vukanovica to stoji mada nije bas i neki kriterijum. 

A zašto misliš da bi nam Aleksic “legao”?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milijaš #10 said:

Propustili smo mi i Todorovića, desni bek, igra u Salzburgu.

Ne razumem da nam ispred nosa otmu našu decu. Kapiram da nemamo za Afriku skaute ali iz Srbije, RS, CG ili Mkd mora sve kod nas.

 

Dobri potezi su svakako Pankov, Njegoš, KrstoGol, Marong.

Za sada je samo Krsto Rajin. Gol dao nije.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milance said:

Pogledah danas extended highlights Oly Krasnodar, pa zato i pitam. Prvi gol je sve uradio pogrešno samo je imao puno sreće da se lopta odbije visoko od igrača Krasnodara a drugi gol ogroman kiks golmana. Gledao sam ga i protiv nas prošle godine ništa spec nije uradio. A da bi bio bolji od Vukanovica to stoji mada nije bas i neki kriterijum. 

A zašto misliš da bi nam Aleksic “legao”?

Savršena tehnika, najbolja forma u karijeri, odličan šut, dribling ozbiljan.

Bolji u napadu od Radonjića.

Nešto najbliže Tadiću a da je dostupno.

Link to comment
Share on other sites

Aleksić nema gde i šta da igra u ovoj Zvezdi a to oko forme i ostalo je sve džaba jer kvaliteta ima vrlo malo za ozbiljan fudbal pa je zato i završio u Arabiji sa sve tom formom, sutem driblingom....

Za Randjelovica bar ima nešto smisla sto si napisao jer nam bas takav profil treba (a ne Aleksić profil koji nam ni malo ne treba) samo se tu eto ne slažemo da li ima ili nema kvalitet za fkcz. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milance said:

Aleksić nema gde i šta da igra u ovoj Zvezdi a to oko forme i ostalo je sve džaba jer kvaliteta ima vrlo malo za ozbiljan fudbal pa je zato i završio u Arabiji sa sve tom formom, sutem driblingom....

Za Randjelovica bar ima nešto smisla sto si napisao jer nam bas takav profil treba (a ne Aleksić profil koji nam ni malo ne treba) samo se tu eto ne slažemo da li ima ili nema kvalitet za fkcz. 

 

Za Simića, Vukanovića, Jevtovića je Ronaldo lično.

Bolji je igrač i od, meni mnogo dragog, Bena.

Link to comment
Share on other sites

Mnogi nisu gledali Aleksića.

Gde Ben ima bolju karijeru posto si to uzeo kao minus Aleksiću?

U ovom trenutku to je bolji igrač od Radonjića i neko ko bi se sjajno snašao u taktici koju forsira Milojević.

Ja stvarno nemam nameru da nekom crtama šta može ili ne, ali da ga ovde predstavljate kao amatera to teže malo.

Ima odlične sezone u St. Galenu i Malatiji, bio na meti Fenerbahčea, Olimpijakosa itd a ne bi na valjao.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ArtVandelay said:

Aleksic ima 2 miliona evra godisnje. 

Imao je i Degenek.

Aleksić je u boljoj ligi od Grčke imao veći učinak od Garsije npr.

Ko prati šta ja pišem zna da sam ja uvek za strance, ali domaće dobre opcije se ne smeju ispustiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nama treba jos 1 krilo tipa Garsije a ne jos jedan igrac koji je gora verzija Marina.
Pored tog krila jos 1 desni bek ako od Gajica nema hleba.

Nama treba jedno krilo koje ume da povuce iz dubine. Neki brzanjac s mozgom, to doduze mora da se plati ali obzirom da odlican prelazni rok i doveden kvalitet mozda se desi cudo pa ne useremo sve pred kraj. Gajic ce biti bolji, treba da mu se da sansa u kontinuitetu ali ako je neko igrao najzahtevnije takmicenje posle PL i tamo komotno igrao beka, moze valjda i u LS i u Linglongu. Ne trazimo da bude Alves nego ono sto je ZUle radio i malo vise u napadu, cenim da treba biti realan jer domaceg beka da to drzi nema cela drzava.

Ocekujem napad na Cavrica i slicne, oni svakako znaju fudbala ali treba nam kvalitet za LS ne za domacicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...