Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

17 minutes ago, Liska Manjina said:

b1. Potencijalno odličan igrač, ali previše je rano da se oceni kao bolji i korisniji od Pavkova.

b2. No fucking chance! Boaćija je Lustenberger stavio u gaće, nigde ga nije bilo. Tog istog Lustenbergera bi Pavkov otresao kao slinu, garantujem ti da ne bi izgubio ni 20% vazdušnih duela. Sam učinak igrača govori dosta toga Boaći 3 gola za 462 minuta igre, a Pavkov 2 gola za 119 minuta. Da ne pričam o činjenici da je Boa hronično fizički nespreman igrač!

 

@Боги@Markoss Ima li istine u pisanju Mocarta da ćemo nekom utrapiti Žuloa, i još za to dobiti neko obeštećenje.

 

Pavkov je u prvom mecu protiv Kopenhagena bio najgori igrac na terenu do onog njegovog gola,tacnije frljoke...

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Golijat said:

 

Pavkov je u prvom mecu protiv Kopenhagena bio najgori igrac na terenu do onog njegovog gola,tacnije frljoke...

 

Apsolutno netačno! Dobio je dosta vazdušnih duela i iznudi je barem 3-4 prekida u opasnoj zoni i dao gol.

 

Pa kako te nije sramota da Pavkovu prebacuješ za tu utakmicu, a bilo je fudbalera koji su se saplitali o loptu i upropastili 3 dobre polukontre. Da ne pričam o promašaju iz izgledne pozicije!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Golijat said:

 

Pavkov je u prvom mecu protiv Kopenhagena bio najgori igrac na terenu do onog njegovog gola,tacnije frljoke...

 

Licno ne bih imao nista protiv i da startuje Pavkov. MIlojevic najbolje zna. Pavkov je dobar u skoku a trebace nam skok, kako ofanzivno tako i deganzivno. Uverenja sam da ce se u polju resiti mec. Dakle, Marin i ekipa iz manevra sve pocinje, sve staje u manevar. Samo da ne nazivamo pogrdnim imenima igrace. Ja Pavkova nesto ne mirisem pa ga ne nazivam svakojakim imenima. Ako mi se neki igrac ne svidja u strtnih 11 prokomentarisem zasto njega pobogu i to je to. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Liska Manjina said:

Apsolutno netačno! Dobio je dosta vazdušnih duela i iznudi je barem 3-4 prekida u opasnoj zoni i dao gol.

 

Pa kako te nije sramota da Pavkovu prebacuješ za tu utakmicu, a bilo je fudbalera koji su se saplitali o loptu i upropastili 3 dobre polukontre. Da ne pričam o promašaju iz izgledne pozicije!

 

Prvo moras da se smiris malo i normalno da komuniciras,ako znas...

 

Pavkov dva pasa nije sastavio protiv Kopenhagena,moguce je da je dobio dva vazdusna duela,sveukupan utisak (osim frljoke) je bio jako los.

 

Kad smo kod Boacija protiv YB,iz glave znam jedno 5 situacija gde je zadrzao loptu,spustao lepo na krilo loptu itd...

Jeste da nije to onaj Boa iz prvog mandata ali daleko od toga da je skroz beskoristan i da ti ovde predstavljas kao da je Pavkov za njega bog fudbala...

Baj d vej,gledah tu tekmu protiv Kopenhagena u crnoj gori negde sa drugarima,setih se situacije kada je Pavkov poslao pas jedno 10m daleko od igraca koji mu je bio na svega 4-5m gde smo mi popadali od smeha i bukvalno smo znali da ce da umuva gol  a kraju iako je zaseravao sve...jer to je Pavkov,talican covek...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Resavamo mi ove na nasem terenu. Mnogo su busni pozadi. Doduse, i mi smo tamo bili takvi, ali onaj teren je stvarno cudo. Kao da neko ko igra PES na brzini -1 prebaci na +2. Totalno nerealan osecaj. Nas teren ce ih usporiti, mi smo na njega navikli, a nije da su oni poznati kao ekipa koja dobro igra u gostima. U principu, imamo odlican rezultat. I da je tamo ostalo 2:1 za nas, opet moras da odigras i tih 90 minuta, pa neke velike razlike u odnosu na 2:2 i nema. Ali verujem da cemo ih ovde pobediti, cak cu biti previse optimistican pa reci - pobeda bez primljenog gola.

Link to comment
Share on other sites

 
Prvo moras da se smiris malo i normalno da komuniciras,ako znas...
 
Pavkov dva pasa nije sastavio protiv Kopenhagena,moguce je da je dobio dva vazdusna duela,sveukupan utisak (osim frljoke) je bio jako los.
 
Kad smo kod Boacija protiv YB,iz glave znam jedno 5 situacija gde je zadrzao loptu,spustao lepo na krilo loptu itd...
Jeste da nije to onaj Boa iz prvog mandata ali daleko od toga da je skroz beskoristan i da ti ovde predstavljas kao da je Pavkov za njega bog fudbala...
Baj d vej,gledah tu tekmu protiv Kopenhagena u crnoj gori negde sa drugarima,setih se situacije kada je Pavkov poslao pas jedno 10m daleko od igraca koji mu je bio na svega 4-5m gde smo mi popadali od smeha i bukvalno smo znali da ce da umuva gol  a kraju iako je zaseravao sve...jer to je Pavkov,talican covek...
Pavkov se povredio u prvih 5 minuta te utakmice i igrao je povređen, i uspeo čak i dati gol.
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

@mister-no

Da se on pitao, ne bi ga dao 😛

Nadam se da nece ova magija Pavkova nestati kad se zaokruzi cela godina otkad je pocela. 

Njegovi igracki kvaliteti su vrlo limitirani i najbolje uspeva u stilu koji ja ne mogu ocima da vidim. 

Boaci bi trebalo sto pre da ode jer ne moze uopste da se snadje u ovakvom sistemu. 

Tomane mi se svidja i cini mi se da moze da bude vrhunsko pojacanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ridji said:

U guzvi sam nekoj pa nisam ispratio, je l bila mogucnost online kupovine karata?

Јесте, али не могу ти гарантовати да је и даље. Синоћ у 8 је пуштена, и људи муку муче са сајтом. Превише забада, и баш је лутрија завршити куповину. Срећно ти било. 

Верујем да ће данас избацити податак да је плануло све. Наравно, већ око пола 8 змија се протезала до зграде СД-а, тако да је велика вероватноћа да је до сада већ све отишло. 

Бај д веј, сезонска рулз. Претрчиш ред, лагано имаш два шалтера, без гужве за два минута све готово :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

@Liska Manjina

Заиста не знам да ли је завршена нека продаја, али јавна је тајна да су сви 'гардисти' после купа скрајнути и остао је само Гобељић. Већ неко вереме га нуде сваком коме стигну, па ме не би чудило да се Рапид упецао 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stondisha said:


Inače ovih Iticketa ima komada dva i oba su aktivna i obema je vlasnik neki Милан Бегић.

 

Nit ŠveCke nit bezbednost na stadionu nit išta... eto aj nek bude uveli su brojače karata i čitače bar kodova...

Deo iz intervjua sa linka:

 

SPORT Golf jer nas uči kako da razmišljamo o svakom sledećem potezu, na koji način da savladamo prirodne prepreke, ali i demone u sebi.

 

O boze 😕

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

 

Prvo moras da se smiris malo i normalno da komuniciras,ako znas...

 

Pavkov dva pasa nije sastavio protiv Kopenhagena,moguce je da je dobio dva vazdusna duela,sveukupan utisak (osim frljoke) je bio jako los.

 

Kad smo kod Boacija protiv YB,iz glave znam jedno 5 situacija gde je zadrzao loptu,spustao lepo na krilo loptu itd...

Jeste da nije to onaj Boa iz prvog mandata ali daleko od toga da je skroz beskoristan i da ti ovde predstavljas kao da je Pavkov za njega bog fudbala...

Baj d vej,gledah tu tekmu protiv Kopenhagena u crnoj gori negde sa drugarima,setih se situacije kada je Pavkov poslao pas jedno 10m daleko od igraca koji mu je bio na svega 4-5m gde smo mi popadali od smeha i bukvalno smo znali da ce da umuva gol  a kraju iako je zaseravao sve...jer to je Pavkov,talican covek...

Kao prvo poredimo njihov učinak protiv dve različite ekipe! Porediš učinak Pavkova protiv jedne izuzetno tvrde i fizički potentne ekipe sa učinkom Boaćija protiv ofanzivno orjentisane i defanzivno šuplje ekipe poput YB.

 

Na utakmici protiv Kopenhagena koja je igrana na Marakani Milan Pavkov je bio korisniji za naš tim 166,68 puta od Boaćija i tu nema spora. Ovaj se raspadao još na zagrejavanju kad su on i Žander razmenjivali povratne lopte, nije dve dobre lopte odigrao, a onda je ušao i dva puta se sapleo o čistu loptu. Pavkov ne samo da je dobio par duela već je iznudio i par slobodnjaka u poziciji za šut, a jedan je bio na 20 metara od gola, ali Marin nije uspeo da pogodi.

 

edit: Povrh svega Boaći je ušao u drugom kad je protivnik bio umorniji, a on svež, i kad su oni nas napadali te je imao više prostora da iskoristi "svoju brzinu", ali naravno ništa od toga.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Мислим да није искључено да нас Боаћи напусти после Јанг Бојса, пре свега због броја странаца, а ту већ имамо и Томанеа који се озбиљно намеће,  и малог Крстовића који је 3. опција, али исто се води као странац. 

Edited by Боги
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Боги said:

Мислим да није искључено да нас Боаћи напусти после Јанг Бојса, пре свега због броја странаца, а ту већ имамо и Томанеа који се озбиљно намеће,  и малог Крстовића који је 3. опција, али исто се води као странац. 

Ovo pise i Mozzart. Kaze Tomane se namece zna da zadrzi loptu, A Boaci je odlican u cuvanju lopte. Muka mi je od tih portala. Razumem ja njih borba za klikove. Da mi prodjemo pa cemo posle toga lakse i relaksanije komentarisati sve.

Link to comment
Share on other sites

Quote

– Обавештени смо од запослене у Црвеној звезди да је погођена предметом на путу од трибина до микс зоне. Изузетно жалимо због инцидента, извињавамо се Татјани и покушаћемо да видео снимком утврдимо кривца и приведемо га лицу правде – изјавио је Алберт Стаудеман, портпарол Јанг бојса.

 

Покушавам да замислим овакво обећање неког од наших клубова.:classic_rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal Zule ide u Rapid, ali sigurno ide do kraja prelaznog roka. Ben isto, i jedan od dva spica Pavkov ili Boaci. 

 

Postoji mogucnost da se Vasiljevic vrati u Radnik na pozajmicu. 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vise se radi o tome da je Stankovic sad u prvom timu jer mozemo da ga registrujemo za LS kao naseg u21 igraca, pa se ne racuna. Pop je drugi golman, tako da je Vasiljevic prekobrojan. 

 

Mada se ne slazem za Vasiljevica da je nekakav potencijal. Prespore intervencije ima, vrlo cesto prima golove jer ga mrzi da se baci, jednostavno ne moze dovoljno dobro da kontrolise svoje telo. Igra nogom mu je ok, ali nista spec, tako da stvarno ne vidim zbog cega smo ga doveli uopste. 

 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zna se što je kupljen Vasiljević. Pa jel greh da Tonči vozi novog Rendza i da ima stančić od 120 m2 blizu Hrama?! Stvarno ste na kraj srca.

 

Problem je što smo dozvolili Oly da nam digne Ranđelovića, naša OŠ takvog ne ume da napravi, a kad se setim šta je pisano za njega😱.

 

Danilej Aleksić na transfer listu A Ahlija, legao bi nam kao niko.

 

 

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...