Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, DonJuan said:

Ebisilio je jedan od najboljih stranaca koji su ikada igrali u Zvezdi, po znanju fudbala. Problem kod njega je što je kada  je izašao iz povrede imao skoro 10 kg više, i tu je Milojević popizdeo, i onda je bio na "specijalnom" tretmanu, ali i to nije pomoglo, i na kraju je Miloje izgubio strpljenje sa njim.... Kada je otišao u Japanu, sličan je problem imao i 5kg viška, zato i ne igra mnogo. Jebiga, sjajan igrač, ali bez discipline, malo koji trener bi to trpeo. Nadam se samo da će se opametiti.

Значи стрпљење? ОК, буди љубазан па објасни који нормалан разлог је имао за стрпљење у случају Чаушић или сада у случају Иванића?

Шта су то они доприносили тиму макар и мрвицу више од најдебљег Ебисилија? Ево баш ме интересује да образложиш...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stondisha said:

 

Eventim je ozbiljna firma za prodavanje karata, ono tipa world wide    


Hoćeš da radiš sa nama i da ti prodajemo karte? Može nije problem, toliko i toliko procenata od prodate karte ide nama vama kinta na račun i to je to... nema trange frange uplati mi ovde jer sam onde u blokadi, platiću ti za sedam dana samo da oni arapu puste kintu za Degeneka i slične munje kojima se nadasve uspešna srBska privreda koristi.

Pa o tome i pričam, košarkaški klub godinama radi sa njima

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stondisha said:

 

Pope, ruku na srce, ovako se pisalo za onog momka što je iz Rozemborga došao...  udje 5 minuta izje, da gol... daj mu minuta Miloje da li si slepac... a momak je nadasve fudbalski skroman, bar po mome mišljenju isto tako skromnom fudbalskom.  Problem je što se skupljaju ti nadasve skroimni igrači metodom djuture, kao na primer onaj frajer Vukanović, koji je u cvz došao da igra na poziciji dripca i djilkoša, a Miloje ga stavio na krilo/polušpica...  fudbalsko znanje tanko, al su zato tu tetovaže i džibersko ponašanje...

 

Sve to stoji, ali uporedi broj minuta koje je dobio Jevtović, a koje su dobili Simić i Čaušić. 

 

Jevtović je prosle sezone malo utakmica igrao, ali je zaista u svakoj (ili skoro svakoj, da se odmah pojedina RSBraća ne uhvate za reč), doneo poboljšanje. O Ebiju i da ne pričamo.

 

Za razilku od njih, Simić se naigrao prošle sezone, a ipak će ostati upamćen po tome da je rekorder u brzini izmene u evrospkim utakmicama, jednom je izbačen u 37-om minutu, drugi put je uspeo da dogura čak do 45-og. 

 

Čaušićev najčuveniji potez je taj što je, čim je ušao protiv Liverpula, povredio sopstvenog saigrača.

 

Naravno, Terzićeva kampanja vođena kroz usta onog ljigavca iz Mocarta je od Ebija pravila kombinaciju Nevila Sauthola i Neska Milovanovica, a za Čaušića je pisano da se ''konačno pronalazi nakon nešto lošijeg starta sezone''. O Simiću nikad ništa negativno, ali po Ebiju kofa govana (kao sada po Boaćiju).

 

I koliko god da se izmišljaju mantre da Ebisilio nema poziciju, da može samo na mesto Marina, da je lenj i debeo, svako ko ne gleda utakmice sa severne tribine vidi da su to samo gadarije Zvezdana Terzića i Mocart govneta.

 

Ebi ne može na mesto Marina? Pošteno. Na mesto Marina ne može nijedan igrač koji je igrao u Zvezdi u poslednjih 20 godina, možda i dalje.

 

Ebi ne može na MC? Da, ali zato može Čaušić koji je opasniji po saigrače nego po protivnika.

 

Ebi ne može da krilo? Da, ali zato može Simić koga će odmah išutirati napolje, ili Ivanić koga nigde biti neće. 

 

Ja ne znam šta bi to zli Holandez trebao da uradi da bude gori nego što su prošle sezone bili Simić i Čaušić. Jedino da izađe sa šmajserom na teren i da krene da kosi po publici.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Константин said:

 

:roflmao:

 

Па зато се и пише о ванспортским мотивима код избора играча, јбт да ли је могуће бити оволико ограничен...

Ne postoje nikakvi vansportski motivi. Nikakve piksle i slicne gluposti. Da to postoji Zvezdina Evropska prica ne bi trajala 3 godine, igraci bi se to pubunili, pukla bi svlacionica davno.

Ti samo gledas dal Ebisilio zna lopte a to sta radi van terena, koliko je sprrman kako trenira to pojma nemas. I svaki put ces spomenuti Causica koji naravno nema blage veze sa tim sto ovaj nije igrao.

10 minutes ago, Константин said:

Значи стрпљење? ОК, буди љубазан па објасни који нормалан разлог је имао за стрпљење у случају Чаушић или сада у случају Иванића?

Шта су то они доприносили тиму макар и мрвицу више од најдебљег Ебисилија? Ево баш ме интересује да образложиш...

Causicu su konkurencija bila Jovicic i Jovancic. Pokisao je od njega da dobije zadnjeg veznog koji je miran na lopti, nije uspeo, realno nije on puno ni igrao u LS. Ivanic isto, placen masno i pokusava mu naci poziciju. Igra na krilu i realno bolji je i korisniji bio i od Vukanovica i od Jevtovica.

 

Stranac u svakom klubu na svetu koji drzi do sebe mora da se dokaze. Svuda domaci igrac ima malo veci kredit pogotovo ako imas ogranicene resurse kao mi i ako imas ogrenicen broj stranaca. Sto bi mi cekali da Ebisilio dovede formu u red da bude profesionalac ako imamo Marina ako mozemod a dovedemo Garsiju sto bi cekali Kafua?

Kod domacih igraca to nije slucaj. Causica je cekao jer kog to domaceg zadnjeg veznog mi mozemo dovesti a da garantuje kvalitet? Malo, jako malo trziste domacih igraca, zato se i pokusava sa Ivanicem jer treba nam sto bolja baza domacih igraca.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pantelia24 said:

 

Sve to stoji, ali uporedi broj minuta koje je dobio Jevtović, a koje su dobili Simić i Čaušić. 

 

Jevtović je prosle sezone malo utakmica igrao, ali je zaista u svakoj (ili skoro svakoj, da se odmah pojedina RSBraća ne uhvate za reč), doneo poboljšanje. O Ebiju i da ne pričamo.

 

Za razilku od njih, Simić se naigrao prošle sezone, a ipak će ostati upamćen po tome da je rekorder u brzini izmene u evrospkim utakmicama, jednom je izbačen u 37-om minutu, drugi put je uspeo da dogura čak do 45-og. 

 

Čaušićev najčuveniji potez je taj što je, čim je ušao protiv Liverpula, povredio sopstvenog saigrača.

 

Naravno, Terzićeva kampanja vođena kroz usta onog ljigavca iz Mocarta je od Ebija pravila kombinaciju Nevila Sauthola i Neska Milovanovica, a za Čaušića je pisano da se ''konačno pronalazi nakon nešto lošijeg starta sezone''. O Simiću nikad ništa negativno, ali po Ebiju kofa govana (kao sada po Boaćiju).

 

I koliko god da se izmišljaju mantre da Ebisilio nema poziciju, da može samo na mesto Marina, da je lenj i debeo, svako ko ne gleda utakmice sa severne tribine vidi da su to samo gadarije Zvezdana Terzića i Mocart govneta.

 

Ebi ne može na mesto Marina? Pošteno. Na mesto Marina ne može nijedan igrač koji je igrao u Zvezdi u poslednjih 20 godina, možda i dalje.

 

Ebi ne može na MC? Da, ali zato može Čaušić koji je opasniji po saigrače nego po protivnika.

 

Ebi ne može da krilo? Da, ali zato može Simić koga će odmah išutirati napolje, ili Ivanić koga nigde biti neće. 

 

Ja ne znam šta bi to zli Holandez trebao da uradi da bude gori nego što su prošle sezone bili Simić i Čaušić. Jedino da izađe sa šmajserom na teren i da krene da kosi po publici.

 

 

 

 

Terzic najavio Ebisilia kao najbokljeg stranca ikad da bi za mjesec dana poceo da vodi kampanju protiv njega 😂😂😂😂😂 Daj majke vi saberite se...

Edited by red_white
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

Terzic najavio Ebisilia kao najbokljeg stranca ikad da bi za mjesec dana poceo da vodi kampanju protiv njega 😂😂😂😂😂 Daj majke vi saberite se...

 

Ja se stvarno izvinjavam što ti diram Terzu, ali dopusti mi da ne verujem u svaku reč koju dokazana lopovčina i lažovčina izgovara.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

IMG-3eb3d842fef1e93032143ea50d60c7f2-V.jpg

 

Gomili ljudi će ovo biti PRELEPO, BAŠ SUPER i sve ostalo...  al meni je ova slika poražavajuća.

Ej brate mili godina 2019, vek 21. u amerikama postoje firme koje te za pare provozaju gornjim slojevima atmosfere planete Zemlje pa ti se čini da si u svemiru... u Beogradu, ekonoskom tigru i lideru na Balkanu, na +40, a biće i +50 za sat dva, ljudi stoje u redu da kupe kartu da gledaju fudbal... 

tugo tugomire...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Константин said:

Значи стрпљење? ОК, буди љубазан па објасни који нормалан разлог је имао за стрпљење у случају Чаушић или сада у случају Иванића?

Шта су то они доприносили тиму макар и мрвицу више од најдебљег Ебисилија? Ево баш ме интересује да образложиш...

Koliko je imao strpljenja u Čaušića vidi se gde je sada, ali to je druga priča. A zašto misliš da je Milojević odbacio igrača na čijem dovođenju je insistirao? Za Ivanića ćemo videti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stondisha said:

 

Gomili ljudi će ovo biti PRELEPO, BAŠ SUPER i sve ostalo...  al meni je ova slika poražavajuća.

Ej brate mili godina 2019, vek 21. u amerikama postoje firme koje te za pare provozaju gornjim slojevima atmosfere planete Zemlje pa ti se čini da si u svemiru... u Beogradu, ekonoskom tigru i lideru na Balkanu, na +40, a biće i +50 za sat dva, ljudi stoje u redu da kupe kartu da gledaju fudbal... 

tugo tugomire...

Čekaju i u Americi, bez brige 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DonJuan said:

Čekaju i u Americi, bez brige 😂

 

Čisto sumnjam. da neko čeka na +50 da kupi kartu za Toronto vs GS game 6  i te munje

Kad radi Apple one kampanje pa pušta 50 iphonea u prodaju danas, a regularna prodaja počinje za 3 meseca ili kad se on line stock rasproda... al nešto ne verujem da nemaš neke apple store aplikaciju/sajt  gde sa tri klika i unosom podataka sa tvoje kartice ne dobiješ željeni predmet na kućnoj adresu u roku od 2-3 dana...

lebe mekani... 2017, ep u Istambulu, dobili Ruse u polufinalu, emotivno ispražnjen sedim na tribinama, lepo mi brate mili ono baš... pogledam levo Gospodja moja čačka telefon, je reko šalje slike dopisuje se i to, okreće se ona prema meni, pokazuje mi telefon i kaže mi: ove karte mi deluju najpovoljnije, da kupim. Kupuj Srećo nek ide život.  Završismo na tribini iza koša u kopu sa HC navijačima slovenije i super smo se proveli... još da smo pobedili bilo bi baš super. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stondisha said:

 

Gomili ljudi će ovo biti PRELEPO, BAŠ SUPER i sve ostalo...  al meni je ova slika poražavajuća.

Ej brate mili godina 2019, vek 21. u amerikama postoje firme koje te za pare provozaju gornjim slojevima atmosfere planete Zemlje pa ti se čini da si u svemiru... u Beogradu, ekonoskom tigru i lideru na Balkanu, na +40, a biće i +50 za sat dva, ljudi stoje u redu da kupe kartu da gledaju fudbal... 

tugo tugomire...

Ovo je svakako lepsa slika od onog reda koji u novom trznom centru ceka da proba Starbaks kaficu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manoly said:

Ovo je svakako lepsa slika od onog reda koji u novom trznom centru ceka da proba Starbaks kaficu...

 

dve različite stvari.

naruči da ti neko dostavi kafu na kućnu adresu.... što no bi se reklo grenmaders end frogs.  :s_d:

 

ja ovde pišem o osnovnom poštovanju mene kao konzumenta fudbalskih utakmica FK CZV i jednostavno kao o mušteriji.  nadam se da me razumeš i da shvataš koliko ovo poredjenje i poredjenje sa starbaksom (ili apple) nije na mestu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

Dobro je Stondi, razumeli smo 😴

 

😄

 

nije brate dobro nikako...  ali nikako nije dobro.  čime se ovakve stvari dogadju godinama i godinama i godinam i godimana... i opet će sledeće godine i one tamo... i onda će neko drugi da mi napiše, a starbaks, akad čeju iphone... i tako...  mnogo smo otupeli kao narod... možeš nas jahati kako ti duša ište, a mi ćemo da kažemo nepšto tipa: čuti dobro je dok se ne zarati... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

nije brate dobro nikako...  ali nikako nije dobro.  čime se ovakve stvari dogadju godinama i godinama i godinam i godimana... i opet će sledeće godine i one tamo... i onda će neko drugi da mi napiše, a starbaks, akad čeju iphone... i tako...  mnogo smo otupeli kao narod... možeš nas jahati kako ti duša ište, a mi ćemo da kažemo nepšto tipa: čuti dobro je dok se ne zarati... 

 

Ne ne ne ne ne, nisi razumeo... Naravno da nikako nije dobro, slazem se... Moje dobro se odnosilo da smo te razumeli sta si hteo da napises , I da nema potrebe da sirimo pricu na politiku, doduse pomalo u saljivom tonu 😛

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle one pizdrarije i ranjavanja navijaca na tribini, Lukic i co su krenuli u kampanju pojacavanja sigurnosti ulaska na stadion da bismo dobili one brojace na severu i gde vec i potpisali ugovor sa firmom koja nam uzima procenat  za svaku prodatu kartu u narednih mislim 10 godina. Ta Svedska firma saradjuje sa Iticket ili su je osnovali ovde, nemam pojma, nije ni bitno, bitno je da sa njima imamo ugovor jos neku godinu i moracemo da budemo strpljivi. 

Najlakse je bilo izvadis gospodski sezonsku ili clansku i kao sav normalan svet kipis preko interneta. Sinoc je bila guzva ali sam oko 00h uspeo da nadjem jednu jedinu kartu za sever i kupio za drugara. Imao sam srece ali sledeci put uzmes barem clansku i miran si. Bice opet guzve za pakete u nekom od takmicenja ali vredi. Ne verujem da je ostalo vise od 20.000 karata za danas

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NROX said:

Posle one pizdrarije i ranjavanja navijaca na tribini, Lukic i co su krenuli u kampanju pojacavanja sigurnosti ulaska na stadion da bismo dobili one brojace na severu i gde vec i potpisali ugovor sa firmom koja nam uzima procenat  za svaku prodatu kartu u narednih mislim 10 godina.

 

da bi ovo bilo istinito i imalo smisla, sedišta ti moraju biti numerisana, a svaka karta kupljena uz ličnu katru/pasoš... kao i da imaš videosnimanja na utakmicama... 

E sad ti meni kažeš ovako odokativnom metodom, koliko je ljudi  zbog te Lukićeve i Vesićeve novotarije o bezbednosti na stadionima uhapšeno i procesuirano samo zbog jednog jedinog najprostijeg mogućeg prekršaja: Upotreba Pirotehničkih sredstava na sportskim manifestacijama.


Inače ovih Iticketa ima komada dva i oba su aktivna i obema je vlasnik neki Милан Бегић.

 

Nit ŠveCke nit bezbednost na stadionu nit išta... eto aj nek bude uveli su brojače karata i čitače bar kodova...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...