Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Priznajem da nisam gledao doticnog @L' Imperatoreali to smo svi mislili i za Jirku ovde. Da je apgrejdovani Srnaldo,pa ispade corak.
Gde igra Bohar?

 

Jirka je atleta, ali još uvek dosta surov kao fudbaler. Bohar je dosta bolje tehnički obučen.

 

Igrao za Maribor dugo, pa otišao u Zaglebie Lubin za 400k.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dulematic said:

Nema šanse da se upadne na sajt da se kupe karte, gužva haos, programeri jadni.

Mislim da mi kasnimo ceo vek bukvalno...

Veliki je problem bio prosle godine sa paketima za LS preko neta. Preporuka je da se ode na blagajnu. Poranis i kupis kartu.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, mister-no said:

Jednu nedelju imamo, ne dve.

 

54 minutes ago, Manoly said:

Takoreci 5 dana..😀

Нисам испратио... Ранијих година, чини ми се да је за плејоф било 2 недеље између утакмица.

 

Како било, спремни смо већ...

Edited by KrX037
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dulematic said:

Nema šanse da se upadne na sajt da se kupe karte, gužva haos, programeri jadni.

Mislim da mi kasnimo ceo vek bukvalno...

Ja sam malopre uspeo. Preporuka ti je da koristis Chrome, meni ni na jednom drugom browseru nije hteo da otvori. 

 

Inace je prosle godine bilo slicno ludilo za LS, prvo je trebalo par sati da se ulogujes, a posle je bilo mnogo problema sa placanjem, meni su skinuli novac dva puta, a sve vreme mi je pokazivalo da je greska. 

 

Moja preporuka ti je da se uclanis u FK, mozes i online i na taj nacin imas prednost u kupovini paketa karata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Константин said:

 

Чаушић и Иванић су много више коштали па срећа да са њима није био ризик.:classic_laugh:

 

Nikakva razlika...Da nisi ovo izvukao iz konteksta, ne bih morao da ponavljam...to je sica u fudbalskim okvirima i ne garantuje kvalitet...

U svakom slucaju bih malo sacekao sa Ivanicem, previse je tu kvalitetnih, vaznih utakmica u nogama da bi se tek tako otpisivao...plus sto mu se menjaju pozicije kao na traci.. 

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/DWc05VnMnmo

 

Evo predloga za krilo kada prodjemo Bojse 😎. Jos jedan gaucos, dijete Boke koje je trenutno clan Viljareala. Proslu sezonu prvo poceo u Valjadolidu kao pozajmljen igrac kasnije isao u Majorku. Odigrao 12 meceva za Valjadolid u Primeri i dao 2 gola. Za Majorku 16 meceva i dao 1 gol.

I on ima samo argentinski pasos pa mu je to problem i zbog toga mu ke doata teze da se izbori za vecu ulogu.

On Garsija i Tomane pa da prsti...sumnjam da bi kosta vise od Garsije. 

Edited by red_white
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

 

Nikakva razlika...Da nisi ovo izvukao iz konteksta, ne bih morao da ponavljam...to je sica u fudbalskim okvirima i ne garantuje kvalitet...

Ухх што смо се размазили па сића. Јесте за Реал и ПСЖ. Није тако давно било да је 400-500К био лимит да се плати играч и то се гањали слободни. Апоел је са буџетом од 11М играо 1/4 ЛШ. Није тако давно било и на овом форуму када се тражио алиби па се помињали буџети једног Сасуола. Нису то апсолутне ствари како се представља.

Уосталом сабери трошак управо за Чаушића (1М + 500К)и Иванића (1,3М+3.5х450К)које сам помињао па сконтај ко би се могао довести за те паре...

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da je sica za nas...generalno jeste da bi podrazumevao neki ekstra kvalitet...Uostalom, problem je da se promasi neki transfer? Niko drugi to ne radi? Hajde da nadjemo jedan klub na svetu kome se svaki igrac isplatio...

Link to comment
Share on other sites

Mogle su se sigurno dovesti same vedete evro-fudbala, kvalitet do kvalieteta koji bi zarili i palili evro scenom!

Jbt, koliko se pise tek da bi se sralo, a svi satro znaju ko "vodi" klub i kombinuje jbne kombinacije.

Jos se Ivanic stavlja u dzak sa jbnim Causicem, fantazija.

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Manoly said:

Mogle su se sigurno dovesti same vedete evro-fudbala, kvalitet do kvalieteta koji bi zarili i palili evro scenom!

Jbt, koliko se pise tek da bi se sralo, a svi satro znaju ko "vodi" klub i kombinuje jbne kombinacije.

 

Досадњаковићу то нико није рекао и што је најгоре ти то знаш него као и обично нема шта да кажеш паметније. А нема Абрахама нешто (иначе штета) па ти недостаје да се слажеш са сваким другим постом. То је очигледно твој максимум...

Quote


Jos se Ivanic stavlja u dzak sa jbnim Causicem, fantazija.

 

Ако се гледа однос трошак/учинак нису далеко од истог џака. Иванић се пробавао на 3 мјеста у тиму и нема пуно времена да то демантује. То што су  неки уфурали да је он неки мајстор, нека десетка, то је други проблем. У сваком случају искључиво је до њега да ли ће (п)остати скупа аквизиција са никаквим учинком или ће нешто показати. Само до њега кажем, јер има озбиљну логистику. Да се оволико чекао Кафу вратио би сигурно вишеструко, а тек Ебисилио који и није разочаравао па је углавном пасао клупу...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Sarmageddon said:

morao sam da se registrujem, posto i ja pamtim neka druga vremena... pamtim najveci bunker u istoriji crvene zvezde koja je tada i bukvalno imala mesija i ronalda u timu sa sve cavijem i inijestom i trenerom koji je izmislio tika taku (20 godina pre nego sto je gvardiola pronasao staru VHS kasetu na tavanu i dosao na genijalnu ideju)... pamtim najveci uspeh u istoriji srpskog fudbala, iako nikada nisam pogledao reprizu tog meca (osim naravno penala)... plasim se da kada bih ponovo pogledao, rezultat bi bio drugaciji... 

bubreg bih dao da osvojimo EP kao grcka i budemo proglaseni za najruznijeg prvaka evrope svih vremena... svaki grobar bi menjao vodjstvo od 1:0 protiv reala samo za sansu da osvoje usatog na penale... 

 

a pamtim i cernomorec, kairat, ludogorec i sasuolo, pre nego sto je dosao covek koji nema poraz u kvalifikacijama TRI GODINE... daj da ga pitamo koja ce loto kombinacija biti izvucena ako ga vec toliko kenja?!? 

rodic je promasio za 1:3, da li je to milojeva greska?!? da li smo mogli da primimo makar jos 2 gola dok je mateo bio u igri, a mi nismo igrali bunker?!? covek od govana KONSTANTNO pravi pitu i opet nekima ne valja... bas me interesuje kakvu bi taktiku murinjo postavio sa ovim igrackim kadrom... 

 

dopusti nama skromnijima koji pamte blamaze iz bliske proslosti da hejlujemo 2:2 u gostima, a ti sacekaj do decembra, ne bi li miloje ponovo dobio nekog prvaka evrope dok mu je dvostruki strelac covek koji je dosao u zvezdu trampom za dzak sargarepe...

 

 

 

 

Super, samo izvuci jednu utakmicu, ne spominjuci ostale, i to finale, ne spominjuci kako smo do istog dosli, pa promesaj malo babe i zabe, i eto tebi "argumentacije". 

 

Niko tebi nista ne brani, prijatelju, kao sto meni niko ne moze da zabrani da ne budem zadovoljan autobusom protiv slabijeg protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Pope, odma' da dodjes u prostorije kluba i zatrazis "poboljsanje stanja", to je prvi preporuceni korak!

Od qrca od kluba sto je Zvezda postala ne tako skoro, doslo se do redovnog ucesca u jevropi, transfera koji nesto znace uz one koji takodje "nesto znace", postojanja sistemskog rada struke koju mnogi konstruktivno kritikuju.

Jbg, mozes nastaviti sa dosadnim nagvazdanjima, ali i sam si tako dosadan i svestan da od ovoga nece biti bolje. 

Pisacemo mi ovde dace bog i za godinu dana, kada ce sve biti mnogo jasnije.

Ako razumes sta pricam... jelte...

Link to comment
Share on other sites

Danas dok sam listao stari forum, videh imena koja su se povezivala sa nama kad se Boaci vratio, pa evo kakve su sezone odigrali. 

Lescuk za kojeg je Mrkela zapeo pre povratka Boacija, potpisao je tad za Malagu, mislim da je bila pozajmica, i prosle sezone upisao 9 Golova i 7 asistencija.

A Conde kojeg smo svi prizeljkivali otisao put Emirata i tamo upisao 18golova i 4 asistencije, dok je treca opcija Soldano imao losu sezonu, nije se bas naigrao.

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Константин said:

 

Досадњаковићу то нико није рекао и што је најгоре ти то знаш него као и обично нема шта да кажеш паметније. А нема Абрахама нешто (иначе штета) па ти недостаје да се слажеш са сваким другим постом. То је очигледно твој максимум...

Ако се гледа однос трошак/учинак нису далеко од истог џака. Иванић се пробавао на 3 мјеста у тиму и нема пуно времена да то демантује. То што су  неки уфурали да је он неки мајстор, нека десетка, то је други проблем. У сваком случају искључиво је до њега да ли ће (п)остати скупа аквизиција са никаквим учинком или ће нешто показати. Само до њега кажем, јер има озбиљну логистику. Да се оволико чекао Кафу вратио би сигурно вишеструко, а тек Ебисилио који и није разочаравао па је углавном пасао клупу...

Jbt dokle vise sa tim Ebisilijom i Kafuom? Gdje su ti momci nakon Zvezde otisli? Jedan u Japanu zulja klupu u najgorem timu u ligi a drugi u najboljem slucaju trenira u Bordou ako mu nisu nasli vec novi klub za pozajmicu. Prava jagma za tim majstorima fudbala nema sta. Cak i Causic igra pa makar i u toj Tuli, sigurno su jaci od fakin Iwate u kojoj Ebisilijo ne moze. Sigurno ga i tamo mrzi trener.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...