Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

27 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Jerbo smo se mucili da ga metnemo bez njega. 

 

19 minutes ago, OnionKnight said:

Pavkov je treći špic po kvalitetu i iskreno se nadam da će i Tomane i Boa imati prednost kad se ovaj oporavi. 

 

Dobro. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Mi ako udjemo u LŠ, u SNS-u trljaju ruke samo tako. Iznosiće terza sa šleperima sa Marakane. Ima da finansiramo picoustog za dva mandata još.

 

Ma to je za njih sica,sto ne znaci da nece da je maknu....

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da je taj mali dosao ovde za 600k i %, sigurno bi bio dobro docekan.
SNS prevara, pranje para, bukva iz Nisa za 600k zbog Tonceva. 

 

verovatno ali bi to prestalo ako bi pokazao kvalitet

 

ko se jednom opece i u jogurt duva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogli smo sinoc da dobijemo, imali smo momentum na 1:2 da damo treći i zavrsimo posao ali isto tako smo mogli da primimo 2,3 komada u prvom a i treći na kraju. Sve u svemu ok rezultat obzirom kako je izgledalo sve na terenu. Ovde moramo da idemo na pobedu, sve drugo će nam se obiti o glavu.

Nezgodna je ekipa ova YB, delovali su izuzetno brzo, pokretljivo, pogotovu bez lopte i fizički dominantno u duelima. Imaju puno tamnoputih igrača a ima nešto i do podloge. Podcenjuje se taj efekat dosta ali na ovom nivou fudbala detalji odlučuju. Ne mislim da će oni mnogo drugačije izgledati na travi jer igraju na travi redovno u gostima ali će kretanje naših igrača izgledati malo bolje nego na vestaku. Ovaj veštak u Bernu je extra klasa za onaj linoleum u Helsinkiju ali opet drugačije lopta ide i odskače. Nikada nisam igrao fudbal na vestaku pa ne znam ali meni se činilo da kada odskače dobije neko ubrzanje i više odskače dok po zemlji ide sporije. 

 

Jovančić umesto Vukanovića i eventualno izmena na štoperu sa nekim visokim mada mi se sloši na pomisao da gledam Milunovica ili Babica. U svakom slučaju nećemo moći da igramo sa Degenek Pankov tandemom dugo, nema tu dovoljno visine i mase i brzo će ozbiljne ekipe to surovo eksploatisati sto se i sinoc videlo. Pogotovu sa Kanjas Ivanic tandemom ispred njih. To je fizički tanko protiv ekipe kao sto je YB a nije sa druge strane tehnicki superiorno da stvori neku prednost sto je bila ideja. 

 

Edited by Milance
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Valensija said:

Koliko kasne sa platom?

 

Mozda i ne kasne, ne kazem da kasne. Nego se sitacija u domaćim klubovima preko noći menja...  možda bude med i mleko, a možda budu Vitez od Sopota i zamenik gradonačelnika.

 

Ako su ga u isto vreme jurili i czv i olyx ne verujem da je Tončev zabranio malom ili da je zacepio neku cifru tipa 2 miliona... samo mi deluje logičnije da ako je momak imao dve iste ponude na stolu, logičnije mi je da je izabrao da ide u malo zvučniji klub, u malo uređenijoj državi. Ništa manje, ništa više. Nit bi bio starter u CZV, a ni u OLY nije u 11 bio.sinoć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:

 

Mozda i ne kasne, ne kazem da kasne. Nego se sitacija u domaćim klubovima preko noći menja...  možda bude med i mleko, a možda budu Vitez od Sopota i zamenik gradonačelnika.

 

Ako su ga u isto vreme jurili i czv i olyx ne verujem da je Tončev zabranio malom ili da je zacepio neku cifru tipa 2 miliona... samo mi deluje logičnije da ako je momak imao dve iste ponude na stolu, logičnije mi je da je izabrao da ide u malo zvučniji klub, u malo uređenijoj državi. Ništa manje, ništa više. Nit bi bio starter u CZV, a ni u OLY nije u 11 bio.sinoć.

Sto se tice uredjenosti drzave,tu si upravu...

Sto se tice (ne)fudbalskih stvari i kod brace Grka je zesca "kaubojstina"...

Mali je jednostavno odlucio da ode u finansijski stabilniji klub....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milijaš #10 said:

Fali nam jos jedno krilo i bili bi vrlo ozbiljni i nezgodni.

 

 

 

Ja obično ne volim da razmišljam u tom smeru, pošto na taj način onda uvek neko fali. Ali realno, izvrteli smo sve moguče kombinacije i sad kad Ben ode, krilo nasuprot Garcie če biti bolna tačka, igrao ga Simić, Jevtović ili Vukanović. Jedan Damjan Bohar bi mogao da nam završi stvar a mislim i da bi bio po Milojevićevom ukusu. Neka Srnić 2.0 varianta krila, sa tim da je neuporedivo pismeniji fudbaler. Uporedijo sam ga sa Srnićem, zato što može da šparta gore dole po celu utakmicu, samo što nije posvađan sa loptom. Jako podcenjen igrač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je prosto rizik sa igracima koji kostaju 400-500k...Bila bi ta cena mnogo veca da je potencijal veci...za 2m dobijes Garsiju i opet ne mozes da znas da li ce biti pogodak, ni to nisu neke pare kada se uzme u obzir u kom pravcu ide fudbalsko trziste...Negde pogresis, negde pogodis, sve je to normalno, promasivali su klubovi i multimilionske transfere....

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoc i samo da napravim malu digresiju u odnosu na moja pisanja pre utakmice. Mislio sam da je YB slabiji iskreno. Kada sam gledao utakmicu sa Kopenhagenom u Beogradu, bio sam optimista, nekako sam osecao da mozemo dalje. Sada iskreno nisam toliki optimista, YB je izuzetno kvakitetna ekipa, fizicki ispred nas. Visili smo samo tako na pocetku. Oni nisu bili kompletni, u BG-u ce biti jaci, kretaju se mnogo brze bez lopte od nas i brzi su kao metak. Ima i do podlige, oni su navikli na ovako brzo kretanje lopte, znamnda u BG-u nece moci onako brzo da razmenjuju oasove i to me hrabri, ali mi je utisak da je ovo jako zajebana ekipa koja igra odlican ofanzivan fudbal.

Neshvatljivo mi je da smo ostavljali onoliki prostor po bokovima, centrirali su kako su hteli, znali smo da su brzi i da moramo da stojimo blizu igraca kako bi ih sprecili da trce, a radili smo sve suprotno. Ovo moramo da ispravimo, Ivanic mora na klupu, Jovancic da igra, kako bi bar malo neutralisao skok igru i dobio bar neki duel, ovaj Ivanic je beskoristan. Mislim da Pankov treba da ostane i za revans, previse su brzi da bi se rizikovali sa Milunovicem.


Moramo da iskoristimo njihovu slabu odbranu i da prvi damo gol. Krenuce oni bijazljivo na startu, moramo da ih stisnemo i malo uplasimo, ako krenemo da taktiziramo i okurazimo ih, najebali smo.
Kako bih voleo da Ben krene pa da izadjemo u najacem sastavu, ulog je prevelik, i kao sto sam rekao da treba odmah Garsiju staviti u Bernu, isto mislim inza Bena, pa po cenu da taj transfer propadne.

Znaci, mora se resiti njihova igra glavom i ubacivanje njihovih brzih igraca iza ledja nase odbrane. Mislim da mi nema sanse da ne postignemo gol, e pitanje je da li mozemo da sacuvamo nas gol.
Ja bih stavio Tomanea od starta, mislim da je on neugodniji za njihovu odbranu od Boacija koji se jos trazi sa ovim timom. Dobro bi bilo da nw stave ovog Sorensena sto su doveli iz Kelna i da krenu sa ovom dvojicom na stoperskim pozicijama, bas su nesigurni.

Osetno su jaci nego sto sam mislio i bice jako bitno da damo prvi gol i uvedemo ih u jurenje rezultata jer su losi pozadi. Bice jaci u narednom susretu, treba malo promeniti taktiku, izmesati sastav i prilagoditi se njihovom nacinu igre.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Mi ako udjemo u LŠ, u SNS-u trljaju ruke samo tako. Iznosiće terza sa šleperima sa Marakane. Ima da finansiramo picoustog za dva mandata još.

 

Još jedan dokaz Tadićeve gluposti, sipao je pare u 8. ešalon sporta, evropsku košarku, odnosno KKP.
Ljudi su tamo to fino iskoristili, ali partija nije mogla da ima nikakve koristi od toga oosim par desetina hiljada glasova, a pičkousti je mnogo pametnije ulagao.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

YB nije toliko kvalitetnija ekipa od Kopenhagena, samo ima drugaciji stil.

Oni su ekipa koja ti nece jalovo kruziti oko sesnaesterca kao Kopenhagen 60min sa igracem vise, vec ce ti ga munuti.

Zato su pozadi na izvolte, sto ce biti tesko eksploatisati ako opet bude taktika 'ajmo ajde, svi u odbranu'.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

После проспаване ноћи и целодневног дебатовања са колегама на послу, слегли се утисци:

 

+ Напредујемо у игри из утакмице у утакмицу... Све више играча улази у форму, надам се за две недеље да све буде типтоп...

+ После дуго времена једно звучно појачање проиграло одмах, још дечко спреман за 60-ак минута фудбала. Млад, брз, дриблер, финишер, харизматичан... Одушевљен сам за сада, али да га не урекнемо...

+ Марин мађионичар

+ Борјан хоботница

+ Дегенек на нивоу из претходног мандата

+ Кањас све бољи

+ Гобеља преко својих лимита

* Родић, Жандер, Боаћи, Иванић топло-хладно... нису још у форми, надам се да ће их остатак екипе повући на боље

- Вукановић, иако не волим што је тако, једноставно није дорастао ни овом квалификационом нивоу фудбала, за групе и да не причамо.

- Пресмешно направљен пенал... Иако сматрам да га није било, није смео да стартује уопште, само да га испрати и покуша блокирати.

 

Имамо две недеље, верујем да пролазимо, да не кажем да смо бољи, али лошији нисмо. Штета за испуштену победу, надокнадићемо у БГ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...