Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ali koliko znaci povratak Degeneka. 

 

Ovom timu fali igrac kao Krsticic ali ajde da se zadovoljimo Jovancom ili Vulicem. 

 

Ivanic ne znam gde moze da igra, stalno prica o toj poziciji, a on igra na poziciji Marina. Dakle, doveli smo igraca od 1,5 milona evra da menja Marina ponekad u pingpong ligi. A nije pokazao ni da to moze da radi... bukvalno nevidljiv od kako je dosao. I taj kukavicki stav, svaki put kad ide u duel, znam da ce da ga izgubi, svaki put kad skace, znam da ce protivnik da ga nadvisi ili se bolje postavi. 

 

Moglo bi jos jedno krilo da se dovede ako ode Ben, Vukan, Simic, Jevtovic su pokazali da ne mogu na ozb nivou. 

 

I nadam se da su se nasi opametili sto se tice Ivanica i Causica koji su kidali po istocnoevropakim zemljama. Bolje za milion evra dovesti neku macku u dzaku iz Juzne Amerike nego na te nase domace majstore povratnike. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Константин said:

 

У ДАнској МИлуновић зарадио црвени близу центра а код гола и шансе Ндојеа није га било ни близу на скоку. Тек уласком Панкова Ндоје је нестао. Што је најгоре мислим да ће се МИлоје сложити са тобом...

Sve to stoji, ali uzmi u obzir kakvu ekipu pored sebe ima Ndoje, a kakvu ekipu ima Oaro! Takođe, on je u Kopenhagenu ušao oko 60e minute, i rvao se sa već umornim i prebijenim Ndojeom, a uz sve to Oaro je viši od Ndojea celih 7 cm, što nije zanemarivo.

 

@perkos Jako zanimljiva ideja, imali bi na taj način Miluna da parira Oarou i Degeneka i Pankova koji su brži i mogu ispratiti brza krila. U vezi bi imali čvrstinu, a Marinu i Garsiji dati potpunu slobodu u kretanju iza Boaćija.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su igrci Jang bojsa gledali nasu tekmu sa Kopenhagenom i uzeli pelcer u ponasanju u duelu Ndoja. Bas se posle svakog duela prenemazu i naglaseno previjaju na terenu. Taj podmukli odnos prema igri je za svaku osudu. Tek ce da padaju po Beogradu pokusavajuci da nateraju sudiju da odsvira nesto .... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema sanse da se u odlucujucem mecu menja formacija. Jedina misterija je Ben, sve ostalo je jasno. Miloje ima strpljenja za Boacija i on ce poceti. Dilema je samo da li ce sa klupe Pavkov ili Tomane.

 

Bojran, Gobeljic, Milunovic, Degenek, Rodic, Jovancic, Kanjas, Marin, Ivanic(Ben), Mateo, Boaci.

 

Popovic, Zander, Pankov, Vulic, Ben(Ivanic), Pavkov(Tomane), Vukanović

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

 Marin je vise od pola tima.

 

Sad nemamo ni Krsticica ni Radonjica ni Bena.

 

Ivanic je sve samo nije fudbaler. Kakva desetka kad ne ume na 3 metra da preda loptu a da izdrzi duel da ne govorimo. Da on dobije batina kao Marin ne bi ga 6 doktora sastavilo. Kad god ima loptu u nogama on usere.

Nema tog igraca koji ce u sistemu Vladana Milojevica biti pola tima. Sta su Borjan, Degenek, Kanjas? Po meni smo jaci nego lani u ovom periodu. Tada smo imali Krsticica, Radonjica, Bena, Borjana, Degeneka kao kicmu tima a sada to imamo u Borjanu, Degeneku, Kanjasu, Marinu, Boaciju...jos kada tome dodamo Garsiju, Tomanea pa i taj Ivanic svakako napred moze dati vise od Milica. Dinoc jeste bio grozan ali je recimo protiv Helsinkija imao asistenciju kakvu Milic ne moze u karijeri napraviti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Nema tog igraca koji ce u sistemu Vladana Milojevica biti pola tima. Sta su Borjan, Degenek, Kanjas? Po meni smo jaci nego lani u ovom periodu. Tada smo imali Krsticica, Radonjica, Bena, Borjana, Degeneka kao kicmu tima a sada to imamo u Borjanu, Degeneku, Kanjasu, Marinu, Boaciju...jos kada tome dodamo Garsiju, Tomanea pa i taj Ivanic svakako napred moze dati vise od Milica. Dinoc jeste bio grozan ali je recimo protiv Helsinkija imao asistenciju kakvu Milic ne moze u karijeri napraviti.

Boaći kičma tima? Daj se uozbilji, molim te! Sinoć je uradio tri korisne stvari - dva puta skočio na defanzivnom prekidu i promašio loptu kad je Garsija dao gol.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, VoodooDerina said:

Tomane Tondela u Beogradu pre Boaćea.

 

I ja bih ovo voleo. Cak mislim da bi Tomane bolje "legao" pored Marina i Matea.

Dve stvari,medjutim,mi cine ovaj scenario nerealnim:
1)Milojevic nije sklon da previse menja u kljucnim utakmicama
2)Boaci je bolji kao starter,nego kao igrac sa klupe

Link to comment
Share on other sites

Young boys je mnogo potentnija ekipa u napadu od Kopenhagena, ali im pozadi duva samo tako.

Nije ni cudo sto godinama svi pice 3+ na kladzi.

Imacemo problema ako sednemo u krilo Borjanu od prvog minuta, treba napasti njihovu slabju odbranu.

Da je Miloju u krvi da odigra na gol vise, mogli smo mnogo lakse resiti sve u Bernu gde gol vredi duplo.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Liska Manjina said:

Boaći kičma tima? Daj se uozbilji, molim te! Sinoć je uradio tri korisne stvari - dva puta skočio na defanzivnom prekidu i promašio loptu kad je Garsija dao gol.

Protiv Kopenhagena je dao gol? Nije u najsjajnijoj formi ali svejedno imamo tri napadaca a lani u ovo vrijeme smo imali samo Pavkova u koga je malo ko verovao.

 

7 minutes ago, tsva said:

Od Ivanica je Ebesilio bolji, korisniji i jeftiniji igrac.

Ocigledno nije jer da je to tako dobio bi valjda sansu. Nisam primetio da Milojevic odvaja domace i strane igrace. Po stoti put cu napisati, Ebisilio je dosao da bude ono sto je postao Marin. On da igra zadnjeg veznog ili da glumi krilo je besmisleno kao sto je i Ivanic sve vise besmislen u startnoj postavi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ма и Иванић и Ебисилио су одлични играчи, али ни близу Марка Марина и њихов је проблем што играју на његовој позицији и заувек ће бити у његовој сенци. Зато је мени само његово довођење није имало смисла када смо већ имали ту Марина. Није крило то смо видели, а синоћ смо се уверили да не може играти ни централног везног. Када се све то сабере и одузме са минималним самопуздањем, добијамо један јако негативан учинак и вероватно погрешну слику. Изгубио сам веру у Иванића, барем док је Марин ту, а само луд човек би имао дилему између њих двојице. Једину солицију видим у томе да почиње са клупе у Европи, мења Марина и преузима његову улогу, а у домаћем првенству игра од старта. 

Link to comment
Share on other sites

Дошао месец и по пре, одиграо добро против Судуве и повредио се. Био повређен до доласка Марина, и после све остало долази на наплату.. Па и ово што ЗИС каже. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

 

Sasvim dobro mi ide, hvala na pitanju...a vidim i tebi, u sve se pomalo razumes...ko Marica...

 

Pravda za Maricu!

 

33 minutes ago, tsva said:

Od Ivanica je Ebesilio neuporedivo bolji, korisniji i jeftiniji igrac.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...