Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Miloje doneo, Miloje odneo. Do 55 minuta hrabro s najboljim timom imao sve onda se setio da mu je batadjora uzor, napravio pickaste izmene i ne bi bilo nezasluzeno da smo primili jos jedan.

 

Koliko smo zasrali zimus sa prelaznim, toliko je ovaj za sada bas dobar. (dok Terza ne unovci nekog nosioca)

 

Domaci igraci po obicaju katastrofalni. Steta sto ih imamo previse.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Rezultat odlican, vidi se da mozemo da igramo protiv njih, imaju i oni rupe na vise mesta.

Bice tesko u revansu, ima sta i da menja Milojevic.

Nek pocne menjajuci sebe. Ovo sto on radi u drugom poluvremenu u zadnje 4 utakmice evropske je kriminal

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mislis da se nesto i domacin pita? Ljudi gube 2-1 kuci, logicno je da nas stisno jbt. Dali 2 gola na strani ne gubimo a ljudi kenjaju po Milojevicu. Stvarno smo nadrealni. Jebi se Miloje trebali smo dobiti 5-1...

Ajde da je to samo ova utakmica ili 15-20 minuta, pa i da kazes. Nadrealno je biti zadovoljan time, jer je meni kvalitet vazniji od srece.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja zadovoljan rezultatom.
Remi verovatno i najpravedniji rezultat.
 

Rezultat na kraju odlican, iako smo imali priliku da resimo sve veceras.

Prvi put da sam bas ozbiljni ispizdeo na Miloja. Bili su peceni, grogirani al smo ih pustili.

Smara me sto 40 minuta svake nase utakmice moram da gledam na sat i u Borjana umesto da uzivam u utakmici. Sa ovima itekako moze da se igra, nije bilo logike da stanemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Garsija nije bio spreman za 90 minuta sto je i sam izneo na predstavljanju za medije

kakve to imka veze s cinjenicom da je od 55 minuta prakticno uduplao bekove. Na levoj strani uveo drugog na desnoj povukao tragicnog Vukana 30 metara nazad.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Odlican rezultat.

Pankov uzasan danas da je ovako igrao Milunovic kukalo bi se 3 dana.

Sta tri dana, tri nedelje. Mnogo je bitan prvi utisak koji se ostavi, a Pankov je ostavio fenomenalan, tako da se sad tesko ljudi odlucuju da ga kritikuju. Mnogo je los bio veceras, Hoarau je pokupio sve lopte, niko mu nista nije mogao.

Rezultat sjajan, ali ostaje neki gorak ukus, opet ista prica. Valjda u BG odigramo muski, pa se ovo zaboravi.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...