Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Kanjas mi se mnogo dopada. Vidi se da je jako inteligentan igrač, igra prema napred, zna kad da inicira presing. Malo je preagresivan prema sudiji, ali valjda to Špancima inače prolazi, pa neka ga za sada.

Garsija je definitivno pojačanje. 

Igramo fudbal, iako smo bušniji nego inače. Ali to nam trenutno odgovara. Bolje 1:1, nego da je 0:0. 

Edited by Bob McAdoo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Moze Vulic moze Petrovic. Ivanic kao sto sam vec pisao nije igrac za CM pogotovo ne u ekipi kakva smo mi. Jasno je da Milojevic pokusava danmu nadje ulogu u 11 i opravda pare spucane u njega kao sto se pokusalo sa Causicem ali realno on nema kvalitet za 11. I Vulic i Petrovic donose vise na poziciji centralnog veznog od Ivanica. I Zander bi mogao na krilo umjesto Vukanovica, ima odlican centarsut i prodorniji je. Cak i Tomane bi to mogao da igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bob McAdoo said:


 

Igramo fudbal, iako smo bušniji nego inače. Ali to nam trenutno odgovara. Bolje 1:1, nego da je 0:0. 

 

Ovo je i moj utisak. Napadamo i brzo se otvaramo sa dosta igraca, sad koliko neki od njih umeju ili ne...

 

Sasvim solidna utakmica za nase standardne davljenja i cekalice. Bas uzbudljivo :-)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Vukanović je špic, to što mi nemamo krilo, pa mora da pokriva tu poziciju. Kao i Pavkov što bi se raspao na krilu

mozda za Krusevac ili za domacicu u nekoj varijanti

 

Na ovom nivou on uopste nije fudbaler

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Garcia odgovorno u odbrani. Trči, bori se, imao je i nekoliko dobrih poteza u napadu. Za prvu utakmicu u timu za koji je podpisao pre 2 dana, odličan!

 

najbolja utakmica Canasa do sad. Ivanič u večem delu nevidljiv, a kad se pojavi,  počne da ti nedostaje ona njegova nevidljivost. Mislio sam da če bolje izgledati u veznom redu, ali čorak.

 

Vukanović kad god dobije loptu neodlučan, spetljan i bez prave ideje.

 

Marin opet pokazuje da je zalutao na ovaj nivo. Majstor.

 

Pohvale Milojeviću za hrabriji pristup. Da onaj nije izbio Marinu sa crte, več bi mogli pričati o tome da mu se isplatilo. Ali ništa, treba nastaviti u ovome ritmu i napadati taj drugi gol.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glavni utisak za Ivanica mi je onaj napad koji je povukao, prosao igraca na sredini, moze da bira kome ce da doda i onda daje neki bedan pas koji je presecen lagano, Bukvalno pas u stilu 'evo lopta, samo da ne bude kod mene'. Takvi su mu bili i oni sutevi kad izadje sa golmanom 1 na 1, sve nesto stidljivo, nikakvu odgovornost ne preuzima.

Link to comment
Share on other sites

Prava je steta sto veceras Ben nije u 11 umesto Vukanovica.

Marin je dugo cekao kod one prilike,namestao se kao kvocka..valjda je cekao da golman izadje i lobuje ga. Mnogo je sporo reagovao,ali on radi toliko dobrih stvari za nas da naprosto ne mogu da se naljutim na njega.
Oni ce sigurno u jednom trenutku ubaciti Oaroa i tu treba pripazaiti na njega kao i na prekid.

Nisam siguran da necemo primiti jos jedan gol,ali verujem da mozemo da zabijemo i mi i da tako mozda vec veceras odskrinemo vrata LS

 

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...