Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

16 minutes ago, Vredni mrav said:

Gde na Sitoniji gledati tekmu u sredu? Ima li neko iskustva?

Jebi ga oni imaju isto gomilu tih sportskih kanala, ako nađeš neku tavernu gde je uviđajan domaćin neće biti problema. Meni je gazda jedne taverne izašao u susret kada smo igrali sa Napolijem, i ako su gosti tražili PSG-Liverpul i bunili se 🤣. Ali jebiga, kako ubodeš...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Гаврић, Јочић и Ераковић су најозбиљнији кандидати за први тим. Маркос и екипа нека ме исправе ако грешим..

Доста људи потенцира и Станојева, раније Цветковића али није мени то тај квалитет. Овај поменути тројац, је баш класа изнад. Њих бих гледао већ од полусезоне када будемо имали 'вишка' утакмице, и стандардно почели да отаљавамо посао. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Graficar danas. Gavric je dao dva bas lepa gola, ali Erakovic kako igra, ono je milina gledati. Decko je danas odigrao za 10, stavio u dzep jednog tipicnog SL spica, Djenica koji je do skora u Radu igrao. Ali ne moze jos uvek kod nas, presmesno.

 

Akvizicija sa Zlatibora, Vidic. Decko ima 195 i jedno 95 kila, jaci i veci od svih na terenu, glava odlika igra glavom. Mislim da nije 2 lopte uspeo da spusti za 90 miuta.

 

Od Stanojeva bolje da pocnu da prave beka, inace nema nista od njega apropo prvog tima. Brz je, ume da se ubacuje iz drugog plana, agresivan, ali tehnika nista, sve na trcanje radi. Jocic slab, ali treba da igra ovde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Sem Nikolica ne vidim ko bi mogao da ima prolaz za prvi tim.Omladinska skola jako skormno radi poslednjih godina uz to sa decom rade treneri poput dijabole Koromana i njemu slicnih

 

Igraci kada stignu do omladinskog pogona moraju biti formirani, kako tehnicki, tako i takticki, sto kod nas nije slucaj... Potrebne su korenite promene, i skolovani treneri mladjih kategorija, a ne BataDjorine "kursadjije".

Link to comment
Share on other sites

Ako prodjemo svajcarce ocekivati je jos neka pojacanja. Mislim da dovodimo jos jedno krilo (moguce Warda), mozda i veznjaka sa nasim pasosem (Radoja) kao i lijevog beka (Mladenovic) ako ode Rodic. Imacemo jaci tim nego lanibsa vise igraca koji "znaju fudbala". Uz malo srece na zrebu mogli bi se boriti za novo prolece u Evropi.

Borjan, Gobeljic, Pankov, Degenek, Rodic, Kanjas, Radoja, Marin, Garsija, Warda, Tomane. 

Ovo mi djeluje kao vlazan san 😁. Inace sa krilom kakvo je Garsija mislim da bi Tomane bolje legao nego Boaci/Pavkov jer Garsija nije bas krilo koje centrira spicu. Tomane sa druge strane voli da asistira sto smo vidjeli u Subotici. Garsija bi sa Tomaneom mogao jako dobro da funkcionise. Jos kada dodas Wardu desno, Marina iza njih dobijes napadacki jako potentan tim u perspektivi. Ivanic bi mogao sa klupe da bude ozbiljan dzoker.

Edited by red_white
Link to comment
Share on other sites

Koliko standardne vesti budu kod ovih transfera. Prvo 1.8 miliona, pa kad se bude zvanicno onda 2.2 ili koliko ce biti na kraju. 
Boaci kad je potpisao, tek posle mesec dana mu dodali ceo milion. 
A u međuvremenu se pumpa, traži ga pola Evrope, ili nešto slično. Taman za ugradnju.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto se dize hajp oko sledecih igraca koji bi dosli ako prodjemo Bojse. Polako sa tim. I ovako brojimo sitno do dana istine. Jel ide neko od clanova kluba na trening danas da vidi Garsiju. Pustite neki info i  ovde o utiscima o Garsiji ako ide neko. 

@red_white Zasto Warda mora da bude prvi pik. 

Sto se tice pojacanja Bojsa, tesko ce im pomoci neko ko je doso juce. Neka neko malo iscrpnije napise o Bojsima. Znam da se pisalo, ali nekako nemam jasnu sliku o njima jos uvek. Za dva dana igramo a na forumu se jako malo spominju svajcarci.

Link to comment
Share on other sites

Pa prelazni je rok a pojacanja svakako zavise od toga danli cemo igrati LS ili LE.

Sto se tice Bojsa ono sto znam je da su napadacka ekipa koja igra na gol vise. Igraju brzo i dopadljivo. Ono sto je nasa prednost je da smo odigrali vec tri dvomeca pa smo ipak sa te strane u boljoj situaciji. Takodje moze se reci da imaju dosta problema sa povredama kao i sa samom formom. Djeluje da nisu u najboljem momentu iako su lideri u prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, threepwood said:

Vidim sad kakvu je golcinu dao neki mali iz Partizana, 16 godina ima. Ne znam da li je dozvoljeno po pravilima SL da ti mladi talenti dobijaju minute, i ako jeste zasto niko nije javio Miloju i Terzi nego bezveze skupljamo ove Rajove patrljke da nam igraju kad odmaramo Marina i ekipu?

Idi gledaj partizan.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo to, evo sad im stiglo veliko pojacanje videcemo sad koliko ce igrati ti klinci. Ljudi ocekuju da svake godine izbacujemo klince i ulazimo u ligu sampiona, mozda da smo mi Ajaks a ne klub koji je decenijama urusavan od raznih politicara i saveza. Prvaci smo dve godine uzastopno , tri godine igramo grupnu fazu u Evropi, uzivajte.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Duh koji lebdi said:

Otislo je u startu 200 000 garant, ali koliko je tek otislo za Bainovice, Vidice, Causice, Simice, Hajdine... Pa njihov doprinos nula

 

 

E ovo je problem koji niko neće da prizna kako takav, jer tobože tu su rezultati jel te... pa onda dođeš u situaciju da si potrošio 50 miliona evra na Bainoviće, Milunoviće i Čaušiće, koje ne samo da si platio obeštećenje klubu, nego su morali i oni momci neke plate dobiti... koji ti ne igraju... a primaju plate... a dug isti...  i sad neko meni nek objasni ovde, kako je ok dati 5x 400k i još procente pride na 3 Vidića i 2 Bainovića... umesto da je doveden neki Sančez ili Rodrigao za 2 miliona da igra Beka na primer...  da   ne izlizujemo i dalje priču o Terziću koji je prodat za 2 Hajdina, jednog Vidića i jednog Bainovića...  na primer...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

Vladimir Periću, i ja očekujem forsiranje mladih igrača u Zvezdi.

Ako sa 19 nisu za Ping Ping ligu onda nisu ni za q.

Samo reagujem na isticanje FK diplomatski magacin kao pozitivan primer. To je nedopustivo.

Dok se dug ne svede na nulu nikakve koristi od forsiranja klinaca osim sto ce nakon par dobrih partija on otici. Kada vratimo dug i budemo finansijski stabilni necemo morati prodavati Joveljica vec cemo moci da ga cekamo do 21-22 godine i onda ga koristiti kao prvog napadaca i prodati ga kao gotovog igraca za 15 miliona a ne za 4. Ovako zi talenti odlaze za manji novac bez da su ozbiljno zaigrali za klub. Prodajom Joveljica, Terzica ranije brace Ilic obezbjedi se siguran priliv novca i kakva takva sigurnost u slucaju da klub ne udje u Evropu.

Ovako mi nemamo korist u smislu sportskih rezultata od guranja nekog klinca. Naravno u JSL moze igrati i Erakovic i Nikolic ali ako u Evropi ne mogu onda nece ni Milojevic da ih previse forsira jer mora se drzati forma Pankova i Degeneka, mora i Vulic dobijati visr minuta jer sve je bkize da i u Evropi bude opcija. I ti klinci moraju biti strpljiviji jer siguran sam da ni Joveljic ni Terzic nece biti u timu kada krene prcenstvo, igrace povremeno sto su mogli i u Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, red_white said:

Dok se dug ne svede na nulu koristi od forsiranja klinaca osim sto ce nakon par dobrih partija on otici. Kada vratimo dug i budemo finansijski stabilni necemo morati prodavati Joveljica vec cemo moci da ga cekamo do 21-22 godine i onda ga koristiti kao prvog napadaca i prodati ga kao gotovog igraca za 15 miliona a ne za 4. Ovako zi talenti odlaze za manji novac bez da su ozbiljno zaigrali za klub. Prodajom Joveljica, Terzica ranije brace Ilic obezbjedi se siguran priliv novca i kakva takva sigurnost u slucaju da klub ne udje u Evropu.

Ovako mi nemamo korist u smislu sportskih rezultata od guranja nekog klinca. Naravno u JSL moze igrati i Erakovic i Nikolic ali ako u Evropi ne mogu onda nece ni Milojevic da ih previse forsira jer mora se drzati forma Pankova i Degeneka, mora i Vulic dobijati visr minuta jer sve je bkize da i u Evropi bude opcija. I ti klinci moraju biti strpljiviji jer siguran sam da ni Joveljic ni Terzic nece biti u timu kada krene prcenstvo, igrace povremeno sto su mogli i u Zvezdi.

E ovo se zove "vera"!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, red_white said:

Dok se dug ne svede na nulu nikakve koristi od forsiranja klinaca osim sto ce nakon par dobrih partija on otici. Kada vratimo dug i budemo finansijski stabilni necemo morati prodavati Joveljica vec cemo moci da ga cekamo do 21-22 godine 

 

Joveljic ce tada imati oko 80 godina.

 

Sta kazes na kupovinu Bainovica, Vidica i onog treceg, zaboravih kako se zove?

Edited by pantelia24
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...