Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

11 minutes ago, ZiS said:

A i ovi zlotvori iz Frankfurta drze Joveljica na klupi, daju mu da igra neki garbage time, kupove i sl. Kako dete da se pravilno razvije...

i Jovic je prvu sezonu igrao ponekad

 

Joveljic mora prvo fizicki da se spremi za Bundesligu

Edited by tsva
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jos da je neko to ocekivao i pisao ovde... 

 

O..itekako je pisano da je morao da ostane i igra...da mu zauzimaju mesto nesposobni Pavkov i Boaci koji se raspada...Poenta je kroz ovu ironiju da momak jos uvek nije spreman za ozbiljan seniorski fudbal i da ga i tamo ceka razvoj, doduse malo brzi zbog uslova o kojima sam vec pisao...Necu ja tako lako zaboraviti pisanija pojedinih pajaca ovde...i tako svake sezone...

Link to comment
Share on other sites

Pa nije spreman...zato sto Linglong ne spada u grupu ozbiljnih fudbalskih liga, samim tim ni kvalitet fudbala u istoj...a tu je dobijao neki prostor, doduse malo manje nego sto je moglo, no opet u tom momentu nije bio prvi spic u Zvezdi ni po jednom kriterijumu...Nismo mi u mogucnosti da cekamo njegov razvoj, Frankfurt jeste...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, tsva said:

Al zato cemo Krstovicev razvoj cekati dok god Gazda Rajo kaze.

Do prve ozbiljnije ponude kao Joveljic. Isti status imaju, igrace povremeno u JSL i to je to. Joveljic je cak bio licenciran za LS pa je i odigrao poluvreme u Napoliju i nesto malo protiv PSZ-a.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...