Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Odlicna reakcija Tomanea. Mada, ne znam zasluzujemo li odje pobjedu?

Veci deo meca ovaj sastav delovao je ok na terenu, bilo je tempa u igri, akcija. Poenta je da ne sme biti prekida u takvoj igri, da ne staju i zadovoljavaju se vodstvom. Tu Milojevic snosi odgovornost...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobra utakmica, lepa za gledanje. Nije mi se prispavalo niti jednom, nisam promenio kanal...za našu ligu super. Dobar protivnik koji je hteo da igra fudbala, dobar tempo, teren takodje vrlo dobar mada mi nije jasno kako su im se pojavila oštećenja na par mesta posle godinu dana, ovaj nas b tim solidan. Sve u svemu lepo sam se zabavio veceras sa LLSL, potpuno neočekivano. 

Tomane ima instinkt špica ovo veceras sasvim ok. Čim je Njegoš izašao primismo gol, jbg nije Ivanic defanzivac. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

dosta problema u odbrani, Milunovic je Krneta level a ni Pankov mi ne deluje bas najsigurnije, kapa dole za penale ali cesto mu popusta koncentracija

 

Tondela mi je skroz ok, ono ... nije Levandovski ali deluje kao vrlo pristojan spic koji dosta ucestvuje u igri, reakcija kod gola za desetku

 

sta je sa Argentincem, jel potpisao?

Edited by SunZero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao IIp, nije reprezentativni uzorak ( a ni protivnik) 😄 , ali u buducnosti Njegos moze postati pojacanje. Lepo se kretao, nije los ni defanzivno, posle njegovog izlaska je bas ostala rupa na sredini... Sve vec napisano o Milunovicu.

 

Vulic sve bolji i bolji, ali daleko je opasniji kada je iza napadaca i blize golu.

 

Mnogo cesto nam pada koncetracija, imamo previse praznih minuta. Jander malo bolji u odnosu na prethodnu utakmicu.

Jbeni Jeftovic ne moze da prodje igraca 1 na 1, verujem da ce Gajic biti daleko bolji od Stojkovica.

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vulic odličan, mora rokada on u Evropi a Jovancic u linglong. Srpski Kanavaro Rasa Pankov, eto jedan naslov za novine :) Sviđa mi se ono Fibel iz Čačka.. Nemam stvarno adekvatan komentar, nije da se nije videlo od početka, spor i neokretan. Ivanić, nikad fudbaler. Da je za Ebija bilo strpljenja kao za pojedince.. Tomane dobar, još kad se uzme u obzir da mu je Simao bio paker.. Iskoristio jednu od retkih lopti. Gajić solidan, Njegoš solidan. Krstović je bio među najgorima ali mlad je, da ne pravimo Orlandica od momka posle sat vremena igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...