Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

kazu sad su.igrači.skuplji što je tačno ali sad se za igranje u LŠ dobije novac koji se 91 nije mogao ni sanjati. Problem je u krimosima koji vode danasnju.Zvezdu. Da nije njih verujem da bi i Miloje barem u našoj ligi pustio iģrače da igraju fudbal. Ali dok se mora pokriti svaka kombinacija tu fusbala nema. Utakmice na ispadanje se naravno ne igraju kao fudbalica ispred zgrade vec na nož i rezultat je najbitniji. medjutim dajte da kad dodje neki Javor ili.Vranje vidimo nešto fudbala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, red_white said:

Terzic je doveden da pravi rezultate i novac od Evrope i prodaje igraca. On to sasvim uspesno radi. Sto se tice isisavanja novca iz kluba, pa to se radi od Barija na ovamo. Dakle cim su poceli transferi i veca lova da se vrte u klubu. Sta ocekujes od kluba koji je drzavni i kome drzava i politika postavlja uprave? Tako ce biti do privatizacije koju koci ista ta drzava jer ko bi se odrekao kluba koji u jednoj sezoni ostvari prihod od 60 miliona evra? I da sklonis Terzica doce neki drugi koji mozda nece ulagati u tim kao Terzic? Ovaj ipak ulaze u ekipu pa zato i imamo ovaj kontinuitet u Evropi. Ocito su i ovi iznad njega namirisali lovu i skontali da se to isplati sto daje nadu da ce Zvezda uskoro postati stabilna Evropska ekipa koja stalno igra LS/LE. Do privatizacije teako da se moze bolje u ovim uslovima kapitalistickog fudbala gdje mi finansijski dosta zaostajeno za zapadom.

 

Vise od posta.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Боги said:

Lamin Jallow и Amr Warda су играчи са којима нас повезују, али биће их још сигурно наредних пар дана.. 

 

https://www.transfermarkt.com/lamin-jallow/profil/spieler/337310

 

31.1.2019 platili ga italijani 1,8 miliona eura za transfer

 

ovaj drugi potucanje po grčkoj pozajmice ovo-ono...

 

https://www.transfermarkt.com/amr-warda/profil/spieler/237641

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, red_white said:

Terzic je doveden da pravi rezultate i novac od Evrope i prodaje igraca. On to sasvim uspesno radi. Sto se tice isisavanja novca iz kluba, pa to se radi od Barija na ovamo. Dakle cim su poceli transferi i veca lova da se vrte u klubu. Sta ocekujes od kluba koji je drzavni i kome drzava i politika postavlja uprave? Tako ce biti do privatizacije koju koci ista ta drzava jer ko bi se odrekao kluba koji u jednoj sezoni ostvari prihod od 60 miliona evra? I da sklonis Terzica doce neki drugi koji mozda nece ulagati u tim kao Terzic? Ovaj ipak ulaze u ekipu pa zato i imamo ovaj kontinuitet u Evropi. Ocito su i ovi iznad njega namirisali lovu i skontali da se to isplati sto daje nadu da ce Zvezda uskoro postati stabilna Evropska ekipa koja stalno igra LS/LE. Do privatizacije teako da se moze bolje u ovim uslovima kapitalistickog fudbala gdje mi finansijski dosta zaostajeno za zapadom.

Prestani se blamirati i trk po dnevnicu kod Terzinja! Valja stati u red na vreme, oni sa RSB-a uvek porane...

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Milijaš #10 said:

Ma kakav Cavric, plus ne bi mogao pritov YB. A ne bi kostao manje od 1,5 miliona.

 

Mi i Partizan moramo da srusimo pravilo o strancima, ovo je neverovatno sta nam FSS radi.

 

Rekao sam ranije i pisao x puta, Srbija je potpisivanjem SSP-a radnike, u ovom slucaju fudbalere, s prostora EU izjednacila s domacim, samo po toj cinjenici igraci iu EU NE BI smeli da se racunaju u strance. Valja u vecitima ima pravnika koji bi se pozabavili ovim.

Mogao bi debeli Vuleta mozda malo da se pozabavi tim umesto Zvezdom, ne?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milance said:

Ne, Bina je bio mnooogo brz ali bas bas mnogo brz. A hitrina i brzina su isto samo onom sto i izgleda kao da nikada nije potrčao 😉

 

Znas ti sto sam ja ovo napisao 🙂

 

Edit: "Bina Turbina cak nije bio ni brz, vec hitar", izjavio je Asano za japanske medije 🙂

Edited by Duh koji lebdi
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, red_white said:

Terzic je doveden da pravi rezultate i novac od Evrope i prodaje igraca. On to sasvim uspesno radi. Sto se tice isisavanja novca iz kluba, pa to se radi od Barija na ovamo. Dakle cim su poceli transferi i veca lova da se vrte u klubu. Sta ocekujes od kluba koji je drzavni i kome drzava i politika postavlja uprave? Tako ce biti do privatizacije koju koci ista ta drzava jer ko bi se odrekao kluba koji u jednoj sezoni ostvari prihod od 60 miliona evra? I da sklonis Terzica doce neki drugi koji mozda nece ulagati u tim kao Terzic? Ovaj ipak ulaze u ekipu pa zato i imamo ovaj kontinuitet u Evropi. Ocito su i ovi iznad njega namirisali lovu i skontali da se to isplati sto daje nadu da ce Zvezda uskoro postati stabilna Evropska ekipa koja stalno igra LS/LE. Do privatizacije teako da se moze bolje u ovim uslovima kapitalistickog fudbala gdje mi finansijski dosta zaostajeno za zapadom.

 

Da citiram taliesina, Zvezda uspeva uprkos Terzicu, a ne zahvaljujuci njemu. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, red_white said:

 I da sklonis Terzica doce neki drugi koji mozda nece ulagati u tim kao Terzic? 

 

Ili ce pak doci neko drugi tko ce manje krasti od Terzica&co? 😴

 

P.S:  Jedino sto je istina u ovom tvom "postu" je da se krade od Barija (pricao je i Cvetkovic o tome .... I pojeo Vuk Magarca)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, pantelia24 said:

 

Da citiram taliesina, Zvezda uspeva uprkos Terzicu, a ne zahvaljujuci njemu. 

Samo ti citiraj tog nemaca pojma. To je onaj sto je lupetao da izvesno pucamo u kvalifikacijama da Ebisilijo, Jirka, Jevtovic treba da igraju a ne piksle...

 

25 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Ili ce pak doci neko drugi tko ce manje krasti od Terzica&co? 😴

 

P.S:  Jedino sto je istina u ovom tvom "postu" je da se krade od Barija (pricao je i Cvetkovic o tome .... I pojeo Vuk Magarca)

Ne odlucuje Terzic koliko ce da se krade vec onaj ko ga je postavio. Krade se vise jer ima vise para u klubu. Milojevic je odigrao vise utakmica u Evropi nego razni kvazi strucnjaci od Zemana pa na ovamo (upravo tekst na mozzartsportu o tome). Lozili smo se kada izbacimo Dinamo Tbilisi ili muceni Naftan za koji nikad prije i nikad poslije ne cuh a sada pojedinim smeta kako igramo protiv Kopenhagena (i pored prolaska). Dokaz koliko smo porasli za ove dvije godine.

 

Naravno cim se neko usudi reci nesto iole pozitivno o Terzicu on je rsb bot 😂. Toliko je tesko prihvatiti da covjek ima rezultate? Ima pomoc drzave? Pa imali su je i neki prije njega i koliko smo od Barija do dolaska Milojevica mi izbacili klubova jacih od sebe? Kajzerslautern, Mec, Kijevo, Braga, mozda sam nekog izostavio?

To da Milojevic rezultate postize uprkos Terzicu je epska glupost. Pa sto bi ostao i trecu sezonu ako nemaju dobru saradnju? Gdje ga je to u ovom prelaznom roku Terzic minirao? Djura frizura je znao u sred kvalifikacija prodati stub odbrane (Ivanova), kada je to Terzic Milojevicu uradio? Doveo mu zimus Milunovica, pa letos Pankova, onda iskoristio priliku i vratio Degeneka. Bas ga minira i otezava mu posao. I sam Milojevic istice da ima odlicnu saradnju, sto bi to radio ako nije tako?

Ne svidja se ni meni sto svaki prelazni tok dovedemo nekog Hajdina, Vidica i sta ja znam kakvu kombinaciju kako bi razni pajtosi bili namireni, ali nisam naivan da mislim da bi drzava u klub sa prihodima od 60 miliona poslala neku postenjacinu i domacina. Kralo bi se po istoj semi samo se bojim da taj neko ne bi imao ovakve rezultate, mozda bi dobili svog Djuru koji ti proda stub odbrane u sred kvalifikacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Nikako cupavog iz Egipta. Tezak seljacizma nije ni igrao ovaj Africki kup nacija

Ma nema nista od ova dva sto spominju. Cak kladionica nije napisala nikakvu vest za njih, dakle dimna bomba. Darjan ima dobre i pouzdane informacije tako da ocekujem da on to objavi. Za prvi mec tesko da nam iko bude od pomoci dok bi za revans vec moga. Pod uslovom da to bude neko ko je prosao pripreme i ima neki mec u nogama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Samo ti citiraj tog nemaca pojma. To je onaj sto je lupetao da izvesno pucamo u kvalifikacijama da Ebisilijo, Jirka, Jevtovic treba da igraju a ne piksle...

 

 

Nemam nista protiv. Ja cu njega, ti rsb i sve kul.

 

Btw naravno da su trebali da igraju Ebisilijo i Jirka. Jevtovic je doduse dobio priliku posle godinu dana, od Simica losiji sigurno nije bio.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pantelia24 said:

 

Da citiram taliesina, Zvezda uspeva uprkos Terzicu, a ne zahvaljujuci njemu. 

Ovo nije istina. Koliko god mi bila mrska ta lopina, mora se priznati da je jako sposoban u onome sto radi i da rezultati stoje iza njega.

Mi kao klub nemamo neki izbor dok smo drzavni, bolje bar da nas vodi sposobna lopina nego neki Vesic npr.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Samo ti citiraj tog nemaca pojma. To je onaj sto je lupetao da izvesno pucamo u kvalifikacijama da Ebisilijo, Jirka, Jevtovic treba da igraju a ne piksle...

Ma bitno je da si ti ekspert, ali makar se trudi da ne izmišljaš.

Link to comment
Share on other sites

[mention=83]Helmet[/mention]
Tu smo negdje, mozda nesto malo vise pamtim.[emoji3] Tada i sada je ogromna razlika. Mnogo razloga zasto je tako, da ne nabrajam. Stoji da Miloje nije tip trenera koji preferira totalnu ofanzivu. Isto tako stoji da nema ni tim za tako nesto.
Covjek ima svoj sistem rada koji nam donosi nevjerovatne rezultate. Hocu i ja leprsaviju igru, hocu dosta toga sto si nabrojao. Jednostavno, nije realno u ovom trenutku.
Bili smo veliki klub i upravo nas Miloje vraca tamo gdje pripadamo. Nadam se da cemo brzo docekati ovo o cemu pises, svi to prizeljkujemo.
Nemam ja nista protiv coveka. Lik nas jw vratio na fudbalsku mapu, i definitivno zasluzuje mesto u Zvezdinoj istoriji kao covek koji je krenuo iz minusa i stigao do LS. Skidam ja kapu za to, ali treba i ukazivati na greske kojw cini. Za naredni stwpenik koji prizeljkujemo potreban je bolji rad sa omladinskom skolom, i stvaranje igraca iz naseg pogona. Potreban je ozbiljniji skauting i racionalnije trosenje para. Zaista ae nadam ulasku u LS to je jedini put kojim Zvezda mora da ide. Takmicenje sa najboljima i konstantno pojacavanje tima. Evropa je zvezdin jedini pokazatelj kako se radi u klubu. U moje i tvoje vreme to se zeljno iscekivalo i nikakvw titule nisu mogle da isprave eventualno losu evropsku sezonu.
Milojevic mora da shvati da i on sam mora da se unapredjuje i menja sopstveni mentalitet, jer ne trenira vise Cukaricki vec EU sampiona, koji jeste bio u nokdaunu, ali vise to nije i trazi dalje napredovanje, a to svakako nije totalna defanziva protiv nekog Kopenhagena.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, pantelia24 said:

 

Nemam nista protiv. Ja cu njega, ti rsb i sve kul.

 

Btw naravno da su trebali da igraju Ebisilijo i Jirka. Jevtovic je doduse dobio priliku posle godinu dana, od Simica losiji sigurno nije bio.

Jevtovic s obzirom danje cisto krilo je ostavio katastrofalan utisak. Covjek nije imao jedan uspjesan prodor u ovim kvalifikacijama. Simic nije krilo a stalno to igra jer je u ovakvom timu medju najbrzim. I kao takav korisniji je od Jevtovica jer je borbeniji zatvori nesto pozadi. Ebisilio, covjek ni po cemu nije zasluzio mjesto u 11. Sada ce neko da pomene Causa a oni ne igraju istu poziciju. Zanimljivo da je otisao u Japan i to tim sa dna tabele. I tamo sa klupe usao na zadnjem mecu prvenstva...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Helmet said:

Nemam ja nista protiv coveka. Lik nas jw vratio na fudbalsku mapu, i definitivno zasluzuje mesto u Zvezdinoj istoriji kao covek koji je krenuo iz minusa i stigao do LS. Skidam ja kapu za to, ali treba i ukazivati na greske kojw cini. Za naredni stwpenik koji prizeljkujemo potreban je bolji rad sa omladinskom skolom, i stvaranje igraca iz naseg pogona. Potreban je ozbiljniji skauting i racionalnije trosenje para. Zaista ae nadam ulasku u LS to je jedini put kojim Zvezda mora da ide. Takmicenje sa najboljima i konstantno pojacavanje tima. Evropa je zvezdin jedini pokazatelj kako se radi u klubu. U moje i tvoje vreme to se zeljno iscekivalo i nikakvw titule nisu mogle da isprave eventualno losu evropsku sezonu.
Milojevic mora da shvati da i on sam mora da se unapredjuje i menja sopstveni mentalitet, jer ne trenira vise Cukaricki vec EU sampiona, koji jeste bio u nokdaunu, ali vise to nije i trazi dalje napredovanje, a to svakako nije totalna defanziva protiv nekog Kopenhagena.

Kakva totalna defanziva? Igrali smo defanzivu kada smo ostali sa 10 igraca. Do tada smo bili potpuno ravnopravni, jedino sto smo im prepustili malo vise posed lopte.

Milojevic od Zvezde zeli da napravi neku verziju Atletika i to je legitimno. Te price Zvezda je sampion Evrope su za klince, to je bilo prije skoro 30 godina i ne vidim kakve to veze ima sa sadasnjim timom?  Mi treba da ucinimo sve da zadrzimo Milojevica sto duze i da postepeno rastemo i radimo na tome da dodjemo u situaciju da budemo dominantni protiv ekipa kao sto su Kopenhagen.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...