Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Dingospo90 said:

 


Slazem se sa tobom, ali nama je koncepcijski Ivanic najveci problem. Decko je danas vecinu utakmice bio na nivou Causica, a ni u prethodnim utakmicama nije bio mnogo bolji.

 

 

Ivanic izborio penal na pocetku, al debil ne svira. Ok je bio, mnogo bolji od Vukanovica koji doslovno nista nije uradio. Ali slazem se da mora bolje.

 

Fali nam brz igrac, bas neki Cavric ako ne mogu da nadju nekog stranca. Mora za Jang Bojs da se dovede takav igrac. Sve ostalo mozemo da krpimo, al to ne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jevtovicev penal najgori koji sam video u zivotu, promasio bi jos jedan gol da je bio u vis. Bas kvalitetan meme materijal. 

Milojevic najbolji takmicar u zvezdinoj istoriji, covek jednostavno 'nece da umre' kada se igra na ispadanje.

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NMX said:

 

Bilo je dana kada se moglo reći da Miloje ima sreće. Danas nije taj dan. 

 

Kopenhagen apsolutno ničim nije zaslužio da prođe ovaj dvomeč i da je Zeka popio (zasluženi) crveni u prvoj utakmici ili da su nam svirali (evidentan) penal u prvom minutu revanša, ne bi penala ni bilo.

 

I serem im se u onu oranicu, para ko šaše a teren ko u Surdulici.

 

Drug, ovo što mi 'igramo' nema veze s fudbalom. U timu postoji par fudbalera i oni su debeloj manjini. Ostatak ne znam kako bih nazvao. Ne znam ni šta tu traže. Ume li neko da objasni recimo ulogu Simić Veljka večeras na terenu?

Mi pored srednje žalosnog protivnika nismo umeli da razmenimo bukvalo dva pasa. Pa i kada smo se brojčano izjednačili na terenu nije bilo nikakve namere da se izađe iz Borjanovog krila. Jad, beda i tuga. Čak se i ne pretvaramo da želimo da igramo fudbal. Svi u krilo golmanu, pa ako prođe prođe. I eto, prošlo je.

 

11 minutes ago, NikeAir said:

Bas ga hoce 11/11 u eliminacionoj fazi :thumbsup:

 

To i kažem.

 

 

PS

 

Onaj tkz penal Jevtića spada sasvim sigurno među desetak najgorih u istoriji fudbala.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manoly said:

inace smo zbog debilnosti Milunovica igrali

 

Mnogo bolje pozadi, Ndoje se od tog trenutka nije video na terenu i paradoksalno FCK je postao maltene bezopasan ulaskom Pankova, a do tad je svako malo bio u 16, nešto se guzeljao, pa i gol dao. Ne pratim fudbal, al čitam temu i ako nema sa klupe da uđe neko "fudbalskiji" od onog momka u produžetku ušao u igru umesto Boaćija, daleko bilo da je FCK umuvao nešto nemaš s kim da juriš rezultat. 

 

Ne gledam fudbal, al mi je baš bilo drago da sam ovo večeras gledao. Kvalitet nije nešto, al zato je napeto bilo za sve pare. I još happy end na kraju... pa rogove da bodem još da dobijem i to bi bilo to. Pratiće se i Mladi Momci 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SunZero said:

Pankov me odusevio ali je mogao i da bude tragicar, u 2. produzetku lopta mu prosla kroz noge i napravio im je zicer sa 5 metara, mislim da je onaj Fiser promasio

gde ti ode, to je bilo oko 70. minuta

 

bar jedno krilo podhitno, Ivanic na klupu i vozi

 

Vukanovic solidan u prvom mecu, danas uzas. Jevtovic takodje uzas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, prolup said:

Jovančić i Milunović. Za Milunovića nije frka, Pankov je upgrade, biće zanimljivo koga će Miloje staviti umjesto Jovančića sa Kanjasom. Njegoš ili  Vulić su opcije, što opet govori o našem prelaznom roku.

bitno da su pustili ebija i poslali jirku na pozajmicu(prethodno placenog 700k).. stoka mafijaska:default_coffee:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stondisa, ono sto je Milunovic napravio je za zatvor, da se klupira i tera u qrac!

Ekipa nakon toga moze da se orijentise iskljucivo na defanzivu, uz fizicki jakog i spremnog protivnika na pola si puta u ambis.

 Naravno, moze se diskutovati o Milojevicevim zamislima i doktrini.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Stvarno treba da bude stid: Simica, Jevtu, Marina, Ivanica i Jovancica.
Pizde ofanzivni igrac ( i vezni Jovancic)  kod odlucujuceg penala nestala muda, poslali stopera od 23 godine da sutira penal. Jos su svi osim Ivanica i promasili penal. 
Sramota da nam obrana pogodila sve penale+ golman, doduse ima i do ovog svinjca od terena.

Moguce, ali kao da videh da je Pankov sam podigao ruku i trazio da sutira. Znao sam da nece promasiti.

Bravo za prolaz, bolji smo od ovih.
 

Kad ne umreh na kraju. Milojevic i Pavkov su od nekog slicnog materijala napravljeni 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Moguce, ali kao da videh da je Pankov sam podigao ruku i trazio da sutira. Znao sam da nece promasiti.

Bravo za prolaz, bolji smo od ovih.
 

Kad ne umreh na kraju. Milojevic i Pavkov su od nekog slicnog materijala napravljeni 😄

Mogli su i oni da dignu ruku.
Ali ocigledno Ridjavi ljudi nemaju dusu (south park reference) ali zato imaju ogromna muda.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao produzetak (#nisamsmeo), pa ne znam koliko je Jevtovic bio los, ali za penal je stvarno najvise najebao od blata. Leva noga mu proklizala i dodirnula loptu i onda mu je presla preko desnog stopala.

Mozda je ipak ovako moralo da bude. Filmski zavrsetak.

I ja sam bio od onih koju su mislili da ce biti poetske pravde da onaj Zeca promasi 😄

Link to comment
Share on other sites

Nešto moram da dodam za kraj i odoh na spavanje.....Mogu Miloja pojedini da vređaju da nazivaju Sisoje,, srećković i slično. Ono što ostaje iza svih nas su rezultati. Miloje ima dve vezane titule i treći vezani nastup u nekom evro takmičenju. To je ono što ostaje iza njega, a videćemo da li će na tome stati. Zvezda će uskoro biti među 50 timova Evrope, setite se gde smo bili kada nas je Miloje preuzeo.....

 

Ukratko mogu pojedini samo da ga mrze.

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...