Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Neverovatna tekma, rame uz rame sa Krasnodarom i Salcburgom. 

 

Borjan ponovo pokazao koliko je bitno imati dobrog golmana. Apsolutni igrac utaknice, svi ovi koji su promasili mu dodju veceru.

 

Milunovic kao sto sam i ocekivao. Los i glup fudbaler, dva puta isti stsrt. Naravno da je jasno ko dan bilo da ce da nas proda.

 

Jovancic isto zreo za klupu. Centralni vezni koji je sebican, tezak paradoks, a i penal je sutnuo u skladu s onim sto igra duze vreme.

 

Treba nam krilo kao hleb nasusni. Vukanovic nista, Jevtovic je slab za ove utakmice sto je isto jasno.

 

Drago mi je i zbog Marina, odlicnu tekmu je odigrao i bilo bi steta da smo ispali, a da je on promasio.

 

Krilo se mora dovesti za Jang Bojse. Stopera moze i Pankov, cak i Jovancic moze da iskrpi do kraja ovo, al Vukan i Jevta ne mogu prosto.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Na borbi do poslednje kapi znoja veceras kapa dole igracima, uz jos jednu sudijsku nepravdu i protivnika koji "12 godina igra jevropu".

Reci da smo srecnici moze samo jer smo dobili penal seriju, inace smo zbog debilnosti Milunovica igrali skoro novih 90 min bez igraca. To nije mala prednost na ovom nivou, koliko god sam razocaran Dancima kao ekipom...

 

Bravo za prolaz, sad pamet u glavu i misliti kako naci resenje u brzonogom krilu koje menja sistem i otvara nove vidike!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo momci,ova Zvezda me nakon puno godina cini srecnim i ponosnim na moju zvezdasku krv.

Veliko hvala Milojevicu,oteli su nam 2 nedosudjena penala a on se opet dokopao pobjede.

Odavno sam pisao i siguran sam u to da nam je Milan Borjan najvazniji igrac u ove 3 godine Zvezdine renesanse...

Jos sad kad imamo Marina  ovakvog i uz vjeru u Bogu i pozitivnu energiju i razmisljanje bice ako Bog da lijepa jesen a i proljece

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva partija Radovana Pankova, alal vera. Pustati snimak dvometarskoj flegmi na repeat. Cestitke igracima i strucnom stabu. Mladi momci iz Svice nisu nikakav bauk, moze sa njima da se igra, samo da se pojedini uozbilje i pod moranje barem jedno krilo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro je da smo prosli,moram da se slozim sa mnogima da je Vladan Milojevic dete srece.

Veceras nam je gol visio u vazduhu celo drugo poluvreme i oba produzetka.A koliko smo imali srece na penalima,to je tek za posebnu pricu.Jevtovicev  penal je tesko objasniti,Simic i Jovancic takodje katastrofalno izveli.Kopenhagen je nekoliko puta imao mec loptu,sreca nasa pa je na kraju onaj prepontentni Hrvat promasio.

 

Protiv Jang Bojsa mora mnogo bolje da se igra,oni su prilicno opsaniji od Kopenhagena.

 

Neko rece da Marin treba da tuzi Zvezdu za dusevni bol jer igra sa devet panjeva koji ne znaju da prime loptu.Posebno se istice Ivanic koji je toliko mlitav da pada pri svakom dodiru sa protivnikom.

 

Milanu Borjanu treba dici spomenik ispred stadiona.Ne samo zbog ove utakmice veceras,vec zato sto zbog njega prolazimo u grupe LE i LS.Njegove odbrane protiv Sparte,Kelna,Krasnodara i Salcburga su za udzbenike.

 

 

Edited by Čombe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, n4l1m said:

ko propusta prvu protiv yb-a zbog kartona i kakvo je stanje sa benom?:default_coffee:

Jovančić i Milunović. Za Milunovića nije frka, Pankov je upgrade, biće zanimljivo koga će Miloje staviti umjesto Jovančića sa Kanjasom. Njegoš ili  Vulić su opcije, što opet govori o našem prelaznom roku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Mozda ima nesto i do protivnika protiv kog' su igrali 😴

 

Ok, razbili smo ih u dva poluvremena ali nisu ni bili neki bauk... precenili smo ih i mogli da ih nabijemo vec u prvom mecu. Ali nema veze, ovako je sladje. 

 

1 minute ago, DonJuan said:

Ali kako je Gobelja mirno izveo penal...ja sam smrznuo kada je uzeo loptu...a on laganica 🙂

 

Gobelja je nikakav igrac ali uvek odradi posao, nema sta. Bar u odbrani. 

 

I kontam da Miloje nije hteo da baci Pankova u vatru ali ne znam sto mu ne igra Babic pre Miluna... bar je mladi igrac i manja kiksara... iako su doduse obojiva kilavi i spori. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vepar said:

 

Ok, razbili smo ih u dva poluvremena ali nisu ni bili neki bauk... precenili smo ih i mogli da ih nabijemo vec u prvom mecu. Ali nema veze, ovako je sladje. 

 

 

Gobelja je nikakav igrac ali uvek odradi posao, nema sta. Bar u odbrani. 

 

I kontam da Miloje nije hteo da baci Pankova u vatru ali ne znam sto mu ne igra Babic pre Miluna... bar je mladi igrac i manja kiksara... iako su doduse obojiva kilavi i spori. 

Babić je povređen.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatna tekma, rame uz rame sa Krasnodarom i Salcburgom. 
 
Borjan ponovo pokazao koliko je bitno imati dobrog golmana. Apsolutni igrac utaknice, svi ovi koji su promasili mu dodju veceru.
 
Milunovic kao sto sam i ocekivao. Los i glup fudbaler, dva puta isti stsrt. Naravno da je jasno ko dan bilo da ce da nas proda.
 
Jovancic isto zreo za klupu. Centralni vezni koji je sebican, tezak paradoks, a i penal je sutnuo u skladu s onim sto igra duze vreme.
 
Treba nam krilo kao hleb nasusni. Vukanovic nista, Jevtovic je slab za ove utakmice sto je isto jasno.
 
Drago mi je i zbog Marina, odlicnu tekmu je odigrao i bilo bi steta da smo ispali, a da je on promasio.
 
Krilo se mora dovesti za Jang Bojse. Stopera moze i Pankov, cak i Jovancic moze da iskrpi do kraja ovo, al Vukan i Jevta ne mogu prosto.


Slazem se sa tobom, ali nama je koncepcijski Ivanic najveci problem. Decko je danas vecinu utakmice bio na nivou Causica, a ni u prethodnim utakmicama nije bio mnogo bolji.
Link to comment
Share on other sites

Боћко преко вуду магије утегао Борјана за пенале:classic_laugh:

Аууу брате шта прођосмо.

Отворили одлично, на вријеме дали уз помоћ 2 мајстора Марина и Боћка. Када смо престали да играмо фудбал Боћко је логично постао скроз безопасан али се борио и враћао. Тачно сам знао за МИлуновића да ће фасовати црвени, излази на Ндојеа на 40-50м а нема га код њега код гола и код шансе са своја 2м. Раша Панков са својом куражном фацом али и мирноћом мора да чини штоперски пар са Дегенеком. Не знам шта се неки љуте да је Милоје срећковић? Није најгоре ни што смо се повукли код 1-0 него имамо крила која то нису, тако да нам је контра скроз јалова. Иванић и Вукановић су били ужасни. Тешко је бреме на др Марину. Кањас данас солидан, Јованчић такође ужасан. Гобеља и Родић лоши. Жандер солидан. ОК, Копенхаген заиста је доказао да није баук али прошли смо их овако непопуњени са неколико играча који заиста немају шта да траже у 11 у евро мечевима. Једно је сигурно, када год смо у Европи нешто играли , или смо имали шансе или дали гол. У супротном можемо само да се поуздамо у срећу. Супер била је и вечерас ту, али доћи ће вријеме да ћемо морати сами да узмемо ствар у своје руке. Ни Јанг Бојс није баук тако да би баш било штета да смо испали од Данаца који осим што су дисциплиновани нису ништа посебно показали фудбалски.

Идемо даље!

Link to comment
Share on other sites

Da smo pametni Degenek Pankov tandem na duze staze. Milunovic ja mislim da je izgubio mesto u startnoj postavi. Koliko smo u stvari lose odradili prelazni rok govori cinjenica da nam je Vukanovic veceras bio startno krilo a Simic i Jevtovic jedine ofanzivne opcije na klupi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...