Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, tsva said:

Ovo smo prosli uprkos struci i upravi. 

 

Bravo za Borjana.

 

Na stranu sve, ali Miloje napali ekipu za ovakve tekme maksimalno. Mozda ne znamo puno, ali borbenost je na granici fanatizma uvek, i tako je od starta od kada je Miloje tu. 

 

Kao sto rekoh ranije, srpski Atletiko. Bravo, bre! 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milan33 said:

Ajde Stonodisha.Marin je majstor svakako.Ali nakraju zamalo da nas kosta.Da se ovi nisu ispromasivali....Nemojte shvatiti ovo kao kritiku VELIKOG MAJSTORA ali na kraju je mogao da uprska.Jbg.I bilo bi mi zao da je bas zbog njega bilo.Ali ovi nasi domaci sem Pankova i Gobelje kako lose izvodeno.

 

Isto sam ovo razmişljao kakva bi bila nepravda da ona ala Mijat '98 prečka bude krivac za ispadanje. Njegov penal je jbga, jako po sredini i pod prečku školski jbga... ona tri promašaja kao da smo nas trojica s foruma posle gajbe piva u školskom na rukometne golove... ta neka razlika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Manoly said:

Ti bi da izedemo sebi dzigerice?

Ipak ce sve biti zavrseno u 90 minuta, videcemo samo kako.

 

7 hours ago, Zvezdinho said:

 

Najbolje penali. Odlucujuci gol daje Marin-Zvezdino dete sa druge planete. MARKO MARKO MARKO !!!

 

 

7 hours ago, Manoly said:

Ja bih ipak da prodjemo u 90 minuta, penali drugi put.

 

:classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Uh, valjda ste svi živi posle ove drame!  Nema sad ništa da se pametno kazè sem BRAVO momci!  Borjan kninski delija junak  ne samo ove utakmice. Borba kod svih prisutna a podrobnije analize preksutra. Sad čiča ide da se napije😃

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...