Jump to content

Boks


threepwood

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Koliko je uzasan askren govori to da je nakon 30 sekundi popio nokaut DESNIM KROSEOM, a da to nije klinc situacija.

To je toliko pateticno da nemam reci.

 

Koliko god da je neko bolji od nekoga u boksu, desni(zadnji) kroše ne prolazi osim ako nisi operisam od boksa i baš veze nemas sa životom.

 

Ocekivao sam da Paul ima brze ruke, ali sam ocekivao da askren zna za toliko da ne popije ovoliko čist udarac.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 hour ago, Zvezdinho said:

Niko ne komentarise sto Flojd nije nokautirao jutjubera koji trenira boks?

Nisam gledao. Tačnije jesam prve dve runde u nešto malo slobodnog vremena što sam uhvatio u toku dana. 

 

Na šta ti je licilo? 

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni ja gledao ceo mec, samo neke highlightse, cini se da je uticala velika razlika u size-u, pa se ovaj normalniji od brace Pol dobro branio odgurivanjem i ulazenjem u klinch. A i ovaj je penzos koji je dosao tu da uzme pare. Nisu proglasili pobednika, ali po espn-ovom bodovanju Flojd je pobedio na bodove:s_d: Mada ja nikad nisam gotovio Flojda. Mnogo je defanzivan i takticar.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Sta mislite kad se vec povela prica oko YT, kako bi prosao kod nas ivent na primer Baka Prase protiv Nixe Zizua, ili na promer Vaso bakocevic prozpve Veljka kaze mamica ti kupuje meceve , ajde picko protiv mene da vidis kako ces da prodjes . Koliko bi to bilo propraceno kod nas , ja mislim da bi, ne bi bile pare kao u USA, al gledanost bi bila velika:s_d:

 

Mene za matchmaker-a  :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce Logan da bude Floyd-ov bokser, i da je sve ovo zbog toga uradjeno. Floyd je baš nespreman došao.

Jesu velike pare, i svako bi ušo u ring za taj movac, ali pokazao je Logan hrabrosti.  Uostalom 8 runde treba izdrzati, a da ne crkneš...jesu debili, ali se trude oko boksa.

I soludno napreduju obojica. Žalosno je što verovatno imaju bolje trening uslove i kamp nego neki ozbiljni profi bokseri.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo sto je hrabrost da lik od 190 cm udje u ring sa 20 kila laksim i 20 godina starijim protivnikom, pa neka je ovaj najbolji svih vremena u toj kategoriji, sta moze da mu bude, da ga izmrcvari samo.

 

Licno mi je boks oduvek bio potpuno neinteresantan i glup sport, ali ovo sto sad rade s istim je pisanje u oci onima koji ga i dalje gledaju i vole. Potpuna sprdnja.

Link to comment
Share on other sites

Možemo da pričamo da l je Floyd hteo da ga upropasti ili ne. Ne bih se iznenadio i da su navežbali ceo meč.

To što je Floyd manji ne znači da ne može da ga prebije. Kad ke jedan world class a drugi amater bokser, nemoj da misliš da tih 20 kg igra nešto mnogo.

Imaš u Kg boks klub, udji da radis sa nekim od 70 kg, da vidiš kakve ceš batine da dobijes, i koliko ce glava da te boli. Udarac u glavu je udarac u glavu, još ako ne znas kako da se pripremiš za njega.

Snaga ne više u brzini nego u masi, i do momenta i preciznosti.

Logan, kakav god da je, je imao herca da udje i potencijalno popije izbiljne batine (naravno ako mec nije scripted u sekundu). I to ne moze da mu se oduzme.

Prvo nije lako da se izguraju tih 8 rundi.

 

Moj trener je lakši od mene 10 kg, pa kad radim sa njim, odmah odem u crveno. Puls mi ide i u 190,195... 

 

Da l je ovo sprdnja i pišanje po boksu je druga priča i tema za diskusiju

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je na kzs Flojd bio skenjan i kao da je hteo da se izvadi nekako, u fazonu pricaju da pare nisu bitne, vazne su samo pare a ne utisak tralala, ja kad izadjem iz ove sale zaradim toliko i toliko koga briga za utisak, necu vise da ulazim u ring, ja sam penzos itd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...