Jump to content

Boks


threepwood

Recommended Posts

Pa taj sudija što je dao pobedu AJ-u je verovatno engleski član komisije. Ladno su ukrajinsko člana sudijske komisije ostavili za kraj, pa su gledaoci koji su pratili taj segment mogli naslutiti pobednika pre konačnog proglašenja. Čudi me da Amera nisu ostavili za kraj, jer bi to koliko toliko unelo neizvesnot kod gledalaca, iako je Usyk objekativno pružio više. 

 

Fury vraćaj se iz penzije i otkloni nam dilemu ko je najbolji HW bokser. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

Pa taj sudija što je dao pobedu AJ-u je verovatno engleski član komisije. Ladno su ukrajinsko člana sudijske komisije ostavili za kraj, pa su gledaoci koji su pratili taj segment mogli naslutiti pobednika pre konačnog proglašenja. Čudi me da Amera nisu ostavili za kraj, jer bi to koliko toliko unelo neizvesnot kod gledalaca, iako je Usyk objekativno pružio više. 

 

Fury vraćaj se iz penzije i otkloni nam dilemu ko je najbolji HW bokser. 

Amer je glasao za Joshua-u 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Amer je glasao za Joshua-u 😄

Sad guglao da vidim da slučajno ne grešim. Ameri su nastanili Englezi, američka nacija ne postoji, izmišljen narod. 

 

 

edit Sprdam se, da me neko pogresno ne shvati

Edited by mr clutch
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zar nije u prvoj Englez skorovao za Joshua-u? 😁 Bar sam ja tako bio ubeđen.

Edit dao najviše poena AJ-u

 

Inače nisam spazio taj detalj kad je AJ bacio pojaseve, ali sam primetio po ponašanju i po reakciji publike da je cringe. Evo sad sam pogledao tu sekvencu na yt. 

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ok, kraj pruge i za hype train Jake Paula, Fury by SD. 

Fury je bio bolji tokom mecha, ali je popio blagi nokdaun 

u poslednjoj rundi, tako da je bilo neizvesno.

Vidi se sada sta znaci razlika u tezini, kada nemas prednost od 7-8 kg 

u odnosu na oponenta. 

U co main event-u Makabe je izgubio od Badou Jacka nokautom u dvanaestoj rundi. 

Makabe je bio aktivniji, ali je dosta mlatio u prazno i izduvao se. 

U svakom slucaju co main je bio kao premijer liga u odnosu na drugu srpsku,

kad su u ring usli Fury i Paul.

 

Tempo je bio znacajno sporiji s tehnicka izvedba upitna, a i pored toga su prilicno crkli do cetvrte runde,

Paul posebno.

 

Ja mislim da sad mogu da organizuju sta god hoce, remac na Marsu, to mlacenje prazne slame vise niko nece gledati.

Ovo ce cenim biti surov primer kako hype moze biti suva sapunica koje ispari na suncu.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Olosh iz Junkovca said:

Ok, kraj pruge i za hype train Jake Paula, Fury by SD. 

Fury je bio bolji tokom mecha, ali je popio blagi nokdaun 

u poslednjoj rundi, tako da je bilo neizvesno.

Vidi se sada sta znaci razlika u tezini, kada nemas prednost od 7-8 kg 

u odnosu na oponenta. 

U co main event-u Makabe je izgubio od Badou Jacka nokautom u dvanaestoj rundi. 

Makabe je bio aktivniji, ali je dosta mlatio u prazno i izduvao se. 

U svakom slucaju co main je bio kao premijer liga u odnosu na drugu srpsku,

kad su u ring usli Fury i Paul.

 

Tempo je bio znacajno sporiji s tehnicka izvedba upitna, a i pored toga su prilicno crkli do cetvrte runde,

Paul posebno.

 

Ja mislim da sad mogu da organizuju sta god hoce, remac na Marsu, to mlacenje prazne slame vise niko nece gledati.

Ovo ce cenim biti surov primer kako hype moze biti suva sapunica koje ispari na suncu.

 

 

 

 

 

 

Da li je ono bio knockdown? Udarac je bio čist, ali je meni izgledalo kao da se uhvatio na ruke i da nije dirao pod dupetom ili kolenom. Neznam kakava su tačno pravila u boksu za knockdown. Izgledalo je da nije bio uopšte uzdrman.

 

Split decision po meni smešnica. Imao je Paul svojih momenata, ali je toga bilo malo i  sporadično. Fury je kontrolisao borbu večim delom sa svojim jabom, a par puta dobro napao i u seriji kada je Paul bio nateran da se pokrije.

 

Ma biće tu još main eventova i dobre love za Paula i njegove protivnike. Ne treba zaboravitit da su njih dvojica privukli neku svoju publiku, koja uopšte nije toliko bokserska. Ovaj od youtuba, a ovaj drugi zato što je reality zvezda u Engleskoj (i brat od Tysona). A ta ista publika če sa zadovoljstvom pogledati i rematch.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Da li je ono bio knockdown? Udarac je bio čist, ali je meni izgledalo kao da se uhvatio na ruke i da nije dirao pod dupetom ili kolenom. Neznam kakava su tačno pravila u boksu za knockdown. Izgledalo je da nije bio uopšte uzdrman.

 

 

Izgleda da se u boksu racuna kao nokdaun kad ti rukavica dodirne tlo i onda gubis jedan poen i gubis rundu 10:8.

Tomi je nakon 7 rundi imao tri poena prednosti 5:2 i bilo je gusto sa te strane.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BattleBender said:

Nothing but utmost respect for Jake Paul.

Moze da ti bude antipaticna njuska, ali svakako postovanje.

 

Paul je ok lik, relativno odmeren u izjavama, cvrst, hrabar i zanimljiv,

On je pichio jako, nije lako tuci te Vudlije i Silve, respekt za to.

 

Doduse pitanje je bilo da li je bokser i dokle moze da dogura.

Sad nije pokazao da je napredovao od poslednje borbe, jos uvek je krut i spor,

I pitanje je da li se vredi boriti u zvanicnoj konkurenciji.

 

Ostaje ovo drugo, sto je takodje OK. Novi mec protiv Furyja, Mozda KSI ili

eventualno Nate Diaz da uzme neke pare. Nate se verovatno najvise smorio posle ovoga,

jer vrednost tog meca sada pada, ali OK.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...