Jump to content

Boks


threepwood

Recommended Posts

Wilder je ovoga puta totalno prokazan i ogoljen kao jednodimenzionalan bokser koji osim udarca ne posjeduje vise nista. Njegov plan je bio da saceka da mu se Fury namjesti na desnu i da ga KO. Fury se nije s tim slozio nego ga je tukao kao vola, izgledajuci kao istinski sampion. 

 

Wilder ce tesko ponovo postati sampion. Nikada nije naucio boksati, a vise ga se niko nece ni bojati. Pao je jednom, pasce opet, toga ce biti svjestan svaki naredni protivnik. I to ako se oporavi 100% od ovoga. Nadam se da mu bubnjic nije trajno ostecen. 

 

Interesantno je da smo do skoro imali trojicu neporazenih sampiona i u vrlo kratkom vremenu su dva dozivjeli teske poraze. Joshua se osvetio, vidjecemo hoce li Wilder. Sumnjam ali...

 

Fury se izvukao u prvom mecu protiv Wildera ali je ipak bio dobro nacet. Kaze da je tad jos bio bolestan, sto mu i vjerujem.

 

Sva trojica su pokazali da imaju slabu tacku i da su pobjedivi. 

 

Fury je iz svega ovoga izasao top dog, a sad sam ubijedjen da lagano dobija Joshuu, samo da opet ne poludi. 

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

Quote
 

Tyson Fury’s father urged him to retire earlier on Good Morning Britain, saying he doesn’t want his son to fight Deontay Wilder in a rematch or even Anthony Joshua 👀

Quote

"I want my son to retire now. He's done enough," Fury Snr told Good Morning Britain on Monday.

"I think it's in the back of his mind. He can't do anymore. He's won every professional title. Enough is enough. There's more to life now. He's given it his all. 

"He's got no more to prove. He's proved he's been a worthy champion from this country. He's been 13 years as a pro and he's always been the opponent.

"Whatever he's gone into, it's been an uphill battle for him. He's 32 years old. He's got a young family and I do believe his children deserve their father.

"He's done enough and that's my opinion." 

 

Matori priprema teren. :classic_biggrin:

 

 

Quote

‘I’m thinking about retiring after this fight – there’s nothing left for me to do,’ SugarHill told BT Sport following Fury’s victory over Wilder. ‘I might go home, back to Detroit, and train amateurs. Bring up some more champions.’

 

 

I ovaj ide da pije koktele...

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od toga hoce li Wilder traziti revans. Ako ga bude trazio, Fury ce ga ispostovati, tako kaze. U tom slucaju Joshua boksa mandatornog Kubrata Puleva, pa onda treba sacekati ishode ta dva meca da bi mogli predvidjati sta bi dalje moglo da bude.

 

Ako Wilder odustane od revansa, a mislim da bi trebao jer ne vidim kako bi dobio revans nakon onakvog poraza, onda bi se moglo zamoliti Puleva da se makne sa mandatornim izazivanjem Joshue da bi mogli organizovati all British Unification fight for Undisputed Heavy Weight Champion of the World. Zar ima iko ko bi radije gledao kako Fury opet mlati Wildera ili hoce li Joshua izaci na kraj sa Pulevim?

 

Prvi put u istortiji dva britanska teskasa se bore za Undisputed titulu, a HW nije imala Undisputed sampiona od Lennox Lewisa, nekih 15 godina od kako se penzionisao.

 

 

 

 

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

Ha-ha, pa izmislio je i povredu noge. Žena mu masirala butinu posle meča, dok su deca gledala u telefone.

Najsmešniji izgovor za poraz ikada :classic_biggrin:

 

Ali dobro, stvar je jasna, oni koji bi da izmuzu još novca od njega za naredni meč, moraju naći neki izgovor kako bi napravili nekakav privid neizvesnosti pred naredni meč. Da je pametan, odbio bi revanš sa Furyjem. Teško će se do jula povratiti, ako se ikada povrati. Formanu je trebalo više od deset godina, kad je popio patos. Nije lako.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wook said:

Najsmešniji izgovor za poraz ikada

Ne znam da li je najsmesniji (svakako je neozbiljan),ali se ne secam da je ijedan bokser super-teske kategorije u mecu za titulu,imao tako kicast i groteskan outfit i ulazak u ring. Ja nisam mogao da verujem sta gledam..a pogledao sam snimak meca. Sto je napisao @Honey Badger,Fury ga je prebio k'o vola. I dodacu - u kupusu. Na trenutke je bilo neprijatno gledati kako ga je mlatio i koliko je Wilder delovao jadno i bespomocno.

Zeznut je Fury. Na oko deluje pomalo nezgrapno onako neatletican,ali je opak borac. Mislim da bi i Joshua mogao imati grdnih problema sa njim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije da je zeznut Fury, nego je prvi u istoriji sa 125+ kg, koji se tako krece i eskivira udarce. Samo na oko deluje nezgrapno.

 

Jos je lepo koristio masu, navali se i pritisne odozgo Wildera, ovom ne bude dobro. Vidi se da koluta ocima kad ga kamera uhvati.

 

Wilder se zeznuo sto je nabacio 10-ak kg pred ovaj mec. To mu je mozda smetalo, a ne onaj kostim par minuta.

Edited by Wook
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

U junu Joshua - Pulev, u julu Fury - Wilder. Dva meca koja malo ko narocito zeli da vidi ali sta je tu je. Ako Joshua dobije Puleva, a Fury opet nabambusa Wildera, onda bi Unification fight mogao da se desi do kraja godine, nekad u novembru ili decembru.

 

Usyk, Dillian Whyte i mozda Ruiz Jr bi za to vrijeme mogli malo izmedju sebe da se popitaju za zdravlje junacko.

Edited by Honey Badger
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U pravu si, zaboravio sam na taj mec totalno. Medjutim, nije Whiterspoon ni bio neki izazov, nista vise od probijanja leda. 

 

Chisora je sada malo drugacija zvijer, cini se dosta bolji nego ranije. Mogao bi biti dobar mec.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...