Jump to content

Ostali sportovi - kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Ajde da predlozim nesto za pocetak, pq qko krene kako valja mozda opet postanem redovan na ovom PDF-u 🙂

Kvote su iz kladionice Balkan bet i ulog treba da bude mali (generalno ko bude pratio u buducnosti treba da zna da moji predlozi za trku pretpostavljaju mali ulog, a predlozi za kvalifikacije veliki, tj 3-10 puta veci nego za trku).

 

Dueli u trci:

Rikardo-Sainc 2 (1.99) Ovo je tip staze koja ne lezi Renou, plus Sainc i startuje ispred, ali samo jednu poziciju i Meklraen je generalno imao jako dobar tempo na treninzima, medjutim oba tima imaju velikih problema sa pouzdanoscu, a Sainc i sa incidentima i to je razlog za manji ulog.

Hamilton-Botas 2 (2.13) Ponovo Botas na startu ispred Hamiltona, racunam da ne moze dva puta zaredom zeznuti start, a ako prvi krug zavrsi ispred Hamiltona, kako god se trka bude dalje odvijala on bi morao dobiti Britanca.

Hamilton-Vettel 2 (2.49) Ovo je kvota koja znacajno pada otkako su izasli dueli sinoc, a razlog je jako ubedljiv Ferari na treninzima. Pod uslovom da mogu zadrzati tu formu (tj da OPET ne zeznu strategiju) trebao bi Seb konacno biti ispred Luisa, pa sad da li boljim startom, obilaskom u toku trke ili preko strategije, ali svakako na ovu kvotu vredi nadati se da crvena puska ovog puta nije prazna.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

@Bobby Axelrod

 

Ima u Milenijumu nekih ishoda i granica na poene solidnih, sad ne znam tacno granicu, ali mislim da je drug odigrao vec KC - Baltimor + na nekih 49.5.

 

Bice svakako u subotu, a mozda i u petak komplet ponuda u Balkanu.

 

Za veceras u Balkanu, ja sam odigrao, Bell-a 72.5 vise i da ce Mayfield baciti 2 TD-a.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

Crna Gora- Poljska 130.5- (1.85)

 

Slabo kad igram odbojku i nijesam neki poznavalac, ali probacu danas ovaj tip. Razlika u kvalitetu je ogromna, svjetski sampion protiv debitanta. Uzeo sam medjusobni mec ovih ekipa sa Holandijom kao neku paradigmu. CG je rutinski porazena od Holadnije- 3:0( 25:13, 25:17, 25:15). Poljska je tu Holandiju savladala 3:0 (25:19, 25:18, 25:19). Ovo mi dosta govori o razlici u kvalitetu danasnjih suparnika. Ova granica je sasvim povoljna za igru. CG moze u prosjeku da uzima 18 poena po setu, sto nije uopste malo, ako se uzme u obzir kako su prosli protiv Holandije, a danas ih ceka jos jaci rival.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hrvatska-Austrija H2(-3.5) 1.85

 

Ovo prvenstvo je vrhunac ove generacije Austrije. Igraju pred svojom publikom, odlicno se poznaju i igraju sa mnogo samopouzdanja. U grupi su sve odradili rutinski, na 3 meca su zabili 33 gola u prosjeku. Hrvatsku ne treba posebno predstavljati, sigurno na papiru jedna od najjacih selekcija, ali mislim da ih danas ocekuje jedan bas tezak i neizvjestan mec.

Link to comment
Share on other sites

Idem sa ovim dublom sa EP u rukometu

Portugal - Madjarska 1
Hrvatska - Spanija 2
Ukupno:2.98  @Mozzart

Madjari su hit prvenstva,ali kao da stvari polako dolaze na svoje mesto. Nemaju oni ni priblizno kvalitet za polufinale,iako bi danasnjom pobedom otisli tamo..to je podmladjena ekipa sa maltene svim igracima iz madjarskih klubova,ali najmanje ih je iz onih vodecih, Vesprema i Segeda. Proslo kolo su izgubili od Svedjana i propustili prvu "mec-loptu". Portugal je dobar tim,a ima i motiv u vidu mesta koje vodi na kvalifikacije za OI.
Duel za prvo mesto u grupi i izbegavanje Norveske u polufinalu. Spanci imaju duzu klupu,Hrvatima nece igrati bitni igrac Cindric,a ako kola krenu nizbrdo,ne verujem da ce Cervar raubovati ni kapitena Duvnjaka..trebace mu svez za polufinale..

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Mene prilicno vuce da bi dao na Bidena 1,83.... kolko gledam analize javnong mnenja vec je napravio neku razliku u odnosu na Trumpa ovako stvari stoje

Solid states (gde su razlike bas velike) Biden vodi 239:125

onda Leaning Biden : Trump 36:48

i Toss up (gde je razlika mala pa tesko predvideeti ko ce odneti pobedu) ostaje 174

 

Bidenu je potrebno, da samo odbrani tamo gde ima prednost vecu od 5% da pobedi (Solid + New Hampshire + Pennyslvania + Michigan)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Radnik u kladionici kad je video da sam izasao Leklera kvota 35 (on mi kucao tiket ) kuka sto nije odigrao za 100 dinara kad je video sta sam odigrao a mislio se,a ja kukam sto sam odigrao samo 200 dinara ( barem 1000 da sam stavio).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
7 minutes ago, Romantik said:

Zezas da je bila ova kvota!?

Ja igram igricu na zvanicnom sajtu i za kapitena za danas se dvoumio izmedju njega i Pogacara. Da sam bacio pogled na kvote sigurno bih ovo odigrao jer nisam ocekivao vise od 15-20 :ajme:

 

I meni je bilo neverovatno

Link to comment
Share on other sites

Verovatno pobednik jučerašnje etape, Bauke Molema. Mislim da se je kvota kretala u range 60-80 ako se ne varam. Svaka čast!

 

Ja zakačio Poelsa na 170. Uspeo da istrejdujem svoj ulog, kad je pala kvota na 12, dok su bili on, Cattaneo i Woods u begu. Preostatak ostavio u igri, ali je crko na poslednjoj uzbrdici. I da nije Mollema uspešno pobegao, nije imao šanse.

 

Danas klasična planinska etapa. Tu nebi trebalo da bude nekih velikih iznanđenja. Zna se ko su najjači u planinama, i neko od njih verovatno dobija ovu etapu. Očekuje se napad Ineosa. Geoghegan Hart recimo živi u Andori, gde se završava ova etapa. Carapaz isto nema šta više da čeka. Ali kontra Pogačara je uvek opasnost.

 

Za neki trejd uživo možda nije slabo uzeti na startu ove što se bore za polkadot majicu. Cenim da oni više ne idu na etape, nego če napasti tih prvih par planinskih ciljeva da uzmu poene za majicu. Znači Quintana, Woods (izuzetno jak, ali pao juče na spustu) i Poels (kojem bi trebala odgovarati ova prva dugačka uzbrdica, ali je juče potrošio dosta energije, a po rečima Mohoriča nije bio plan da on napadne u toj etapi. Što verovatno znači da se šparao za ove. A sad se to malo poremetilo).

 

 

Po meni još neka zanimljiva imena:

 

Chaves 65 - Isto šteta što se dosta potrošio juče. Ali on je jedini preostao planinar u ekipi Bike Exchange, koja je dosta agresivno nastupala do sada i imala svoje članove u breakaway grupama. 

Elissonde 90 - U dobroj formi. Ekipa Trek Segafredo takođe izuzetno agresivno napada etape i juče uspeli sa Mollemom. 

Guerreiro 100 - Pojavaljivala se njegova faca dosta puta kad se nešto kuvalo. Dosta aktivan, što znači da se dobro oseča i u dobroj je formi. A biciklisti koji konstantno skaču i pokušavaju nešto, neče odustati tek tako. Jedino kad ostanu totalno bez snage, a mislim da to kod njega nije slučaj. Jedino ako mu daju neki zadatak da radi za Urana ili tako nešto.

Geoghegan Hart 75 -napisano gore. INeos, živi u tom kraju

Kelderman 140- Nadomak podijuma u GC. Leteo ispod radara do sad. Jaka ekipa oko njega sa KOnradom i Buchmannom. Vreme je da se nešto uradi

Henao 230 - Mala ekipa bez uspeha. Dobar u planinama. Odrešene ruke da radi šta hoče

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, L' Imperatore said:

Verovatno pobednik jučerašnje etape, Bauke Molema. Mislim da se je kvota kretala u range 60-80 ako se ne varam. Svaka čast!

 

Ja zakačio Poelsa na 170. Uspeo da istrejdujem svoj ulog, kad je pala kvota na 12, dok su bili on, Cattaneo i Woods u begu. Preostatak ostavio u igri, ali je crko na poslednjoj uzbrdici. I da nije Mollema uspešno pobegao, nije imao šanse.

 

Danas klasična planinska etapa. Tu nebi trebalo da bude nekih velikih iznanđenja. Zna se ko su najjači u planinama, i neko od njih verovatno dobija ovu etapu. Očekuje se napad Ineosa. Geoghegan Hart recimo živi u Andori, gde se završava ova etapa. Carapaz isto nema šta više da čeka. Ali kontra Pogačara je uvek opasnost.

 

Za neki trejd uživo možda nije slabo uzeti na startu ove što se bore za polkadot majicu. Cenim da oni više ne idu na etape, nego če napasti tih prvih par planinskih ciljeva da uzmu poene za majicu. Znači Quintana, Woods (izuzetno jak, ali pao juče na spustu) i Poels (kojem bi trebala odgovarati ova prva dugačka uzbrdica, ali je juče potrošio dosta energije, a po rečima Mohoriča nije bio plan da on napadne u toj etapi. Što verovatno znači da se šparao za ove. A sad se to malo poremetilo).

 

 

Po meni još neka zanimljiva imena:

 

Chaves 65 - Isto šteta što se dosta potrošio juče. Ali on je jedini preostao planinar u ekipi Bike Exchange, koja je dosta agresivno nastupala do sada i imala svoje članove u breakaway grupama. 

Elissonde 90 - U dobroj formi. Ekipa Trek Segafredo takođe izuzetno agresivno napada etape i juče uspeli sa Mollemom. 

Guerreiro 100 - Pojavaljivala se njegova faca dosta puta kad se nešto kuvalo. Dosta aktivan, što znači da se dobro oseča i u dobroj je formi. A biciklisti koji konstantno skaču i pokušavaju nešto, neče odustati tek tako. Jedino kad ostanu totalno bez snage, a mislim da to kod njega nije slučaj. Jedino ako mu daju neki zadatak da radi za Urana ili tako nešto.

Geoghegan Hart 75 -napisano gore. INeos, živi u tom kraju

Kelderman 140- Nadomak podijuma u GC. Leteo ispod radara do sad. Jaka ekipa oko njega sa KOnradom i Buchmannom. Vreme je da se nešto uradi

Henao 230 - Mala ekipa bez uspeha. Dobar u planinama. Odrešene ruke da radi šta hoče

 

 

 

Ja nemam opciju klađenja uživo na biciklizam.

 

Obično uplatim 5, 6 vozača za koje mislim da mogu da dobiju iz bega pre početka etape. Danas sam igrao Kintanu, Alafilipa, Lopeza, Teunsa i Den Martina. Imam i za neke baš male pare i Fulgsanga, Nibalija i van Aerta. 😄

 

Slika od juče:

 

spacer.png

Edited by Jurgen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...