Jump to content

Foto od danas


Yoyogi

Recommended Posts

4 minutes ago, Constantin said:

 

Ja imam i ugradjen LPG....emoji16.png

 

Priusa voziš u USA...?

 

Da, u US. Kad si stavio sliku, izgledalo mi poznato, ali nisam bila sigurna da ih ima i ovde.

Nečujan je. Uzelo mi jedno dva meseca da prvi put sednem i počnem da ga vozim. Skroz sam bila istraumirana, hahaha, vozila naš Subaru Forester, dok mi suprug nije rekao, e pa dosta, vrati mi auto….

Link to comment
Share on other sites



Da, u US. Kad si stavio sliku, izgledalo mi poznato, ali nisam bila sigurna da ih ima i ovde.
Nečujan je. Uzelo mi jedno dva meseca da prvi put sednem i počnem da ga vozim. Skroz sam bila istraumirana, hahaha, vozila naš Subaru Forester, dok mi suprug nije rekao, e pa dosta, vrati mi auto….


Problem jeste na mestima gde je velika frenkvencija pešaka. Penzosi ne čuju ni ove klasične motore i dizelaše, a kamo li tebe dok ideš na bateriju (do 30 km/h)...mora "četvoro oči" da se otvore ili svako malo vozaš nekog na haubi...
Link to comment
Share on other sites

Ma ok ali bezveze. Da vide oni Beogradsku kulu u Beogradu na vodi da pocrkaju od zavisti...
Da li se radi nešto na tome? Bio sam u julu 7 dana u BG, gledao sam sa balkona iz 19A na gradilište, za sve to vreme se od dva krana jedan pomerio jedanput.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, alberto.ascari said:

Da li se radi nešto na tome? Bio sam u julu 7 dana u BG, gledao sam sa balkona iz 19A na gradilište, za sve to vreme se od dva krana jedan pomerio jedanput.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

Iskreno pojma nemam neki ljudi se motaju po gradilištu ima ih dosta poreklom iz Azije, ali beogradski penis slabo napreduje. Upitne estetike i upotrebne vrednosti je pravi spomenik ovom gradu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...