Jump to content

Foto od danas


Yoyogi

Recommended Posts

Pa vi to ozbiljno i opasno, kacige. Mada, prošlo mi je kroz glavu odavno kako je jedan bezazleni pad Šumahera na skijanju vrlo gadno prošao i još nije završeno. Kažu da sada ima 27kg telesne težine i da je lečenje do sada koštalo 15 miliona EUR.

Kaciga, onda.

Link to comment
Share on other sites

Pa vi to ozbiljno i opasno, kacige. Mada, prošlo mi je kroz glavu odavno kako je jedan bezazleni pad Šumahera na skijanju vrlo gadno prošao i još nije završeno. Kažu da sada ima 27kg telesne težine i da je lečenje do sada koštalo 15 miliona EUR.
Kaciga, onda.
Bez kacige sam skijao poslednji put pre 20 godina. U Evropi je obavezna za decu do 14 godina, a kod starijih, vidiš u resortu 1 od 100 ljudi da je ne nosi.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bez kacige sam skijao poslednji put pre 20 godina. U Evropi je obavezna za decu do 14 godina, a kod starijih, vidiš u resortu 1 od 100 ljudi da je ne nosi.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Isti slučaj sa mnom. Ne sećam se kada sam poslednji put video nekoga da skija bez kacige. Ja je nosim od kako mi je starije date proskijalo, znači 18 godina. :)

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stadion Tokyo Olympics 2020. završen 6 meseci pre roka, stoji i čeka. Slika iz hotelske sobe Century Southern Tower

 

2020olympicstadion02.jpg

 

2020olympicstadion01.jpg

 

Kad ono, počeše glasine po netu da će Olimpijada biti otkazana. U petak, 31. januara 2020. oglasili su se organizatori i rekli da o tome za sada nema ni govora.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije od danas, nego od pre tačno 7 godina, Falcade, Veneto, Italia. 

 

Sećam se da su jedan dan isključili još pre podne sve žičare jer nije bilo moguće uopšte pripremiti piste. Tre Valli, Arabba, Civetta, Cortina d'Ampezzo, ništa nije radilo.

 

 

Na obrázku může být: snow , tree , car , outdoor a nature

Edited by alberto.ascari
Link to comment
Share on other sites

Moj shopping mall, bioskopski repertoar za februar 2020.

 

2020showtime01.jpg

 

Pažnju privlači neuobičajeno rani početak prvih predstava. Radnje se otvaraju u 10 a predstave počinju pre toga.

 

2020showtime02.jpg

 

To je za mame. Nekih 70% žena u radnom dobu ne radi. Možda ih ima 35 miliona na nivou države. Koliko njih su mame dece školskog uzrasta, mogu da nagađam ali je sigurno resepektabilan  broj i tržište zbog kojeg te predstave idu.
Kada pošalju decu u školu ili na aktivnosti, to je njihovo vreme da odgledaju film. Ovo je subota, 15. februar ali deca retko imaju prazan dan bez školskih sportskih ili drugih sekcija i aktivnosti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...